Google Maps برای CarPlay در iOS 12 اکنون در دسترس استSource link

بخش کارپلی 9to5mac فارسی

برای اخبار بیشتر اپل، 9to5Mac را در YouTube بررسی کنید:

Google Maps در CarPlay فاقد کنترل صوتی با سیری است، اما در برنامه Google Maps جستجوی صوتی توسط Google ارائه می‌شود. برنامه ناوبری همچنین با حساب Google شما کار می کند تا بتوانید آدرس هایی مانند محل کار و خانه را ذخیره کنید.


کاربران CarPlay برای استفاده از برنامه جدید CarPlay باید iOS 12 را برای آیفون اجرا کنند و به آخرین نسخه Google Maps به روز رسانی کنند. Google Maps برای به صورت رایگان در اپ استور

برای اخبار بیشتر اپل در 9to5Mac در YouTube مشترک شوید:

Google Maps برای CarPlay در iOS 12 اکنون با نسخه 5.0 در اپ استور در دسترس است. اپل دیروز iOS 12 را منتشر کرد که به برنامه های نقشه شخص ثالث اجازه می دهد تا داده های نقشه خود را برای CarPlay ارائه دهند.

Waze که متعلق به گوگل است نیز در به‌روزرسانی آینده از CarPlay پشتیبانی می‌کند. تا قبل از امروز، ویژگی سرگرمی اطلاعاتی اپل تنها زمانی از نقشه های اپل پشتیبانی می کرد که داده های نقشه آیفون را بر روی صفحه نمایش داخلی خودروهای جدید نشان می داد.

FTC: ما از لینک های وابسته خودکار درآمدزا استفاده می کنیم. بعد از.


مخصوصاً برای رانندگان، Google Maps برای CarPlay به کاربران آیفون این امکان را می‌دهد که با خیال راحت از برنامه ناوبری Google در ماشین استفاده کنند، اگر نقشه‌های اپل بهترین داده‌ها را برای یک مکان مشخص ارائه نمی‌کند. مشتریان اکنون هنگام استفاده از CarPlay می توانند با داده های نقشه انتخاب کنند، که دیدن آن لذت بخش است.