Google Play Music برای iPhone اکنون با Apple CarPlay کار می کند

برای اخبار بیشتر اپل، 9to5Mac را در YouTube بررسی کنید:

Google Play Music برای iOS اکنون با عملکرد Apple CarPlay در صورت استفاده با سیستم‌های ماشین سازگار کار می‌کند. پشتیبانی CarPlay به کاربران Google Play Music اجازه می دهد تا با استفاده از یک رابط کاربری ساده، پخش موسیقی را از صفحه نمایش داخلی خودرو به طور ایمن کنترل کنند.Source link

بخش کارپلی 9to5mac فارسی

موسیقی Google Play برای CarPlay به چهار دسته اصلی سازماندهی شده است: صفحه اصلی برای مشاهده توصیه ها، موارد اخیر برای مشاهده آخرین محتوای پخش شده، کتابخانه موسیقی برای مرور کاتالوگ ذخیره شده شما، و ایستگاه ها برای جستجوی ژانرها و مجموعه ها بر اساس فعالیت.

FTC: ما از لینک های وابسته خودکار درآمدزا استفاده می کنیم. بعد از.


برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد Apple CarPlay، این داستان ها را بررسی کنید:


هنگامی که از CarPlay استفاده کردید، سپس می‌توانید با رفتن به Settings > General > CarPlay > My Car و مرتب کردن مجدد نماد برنامه از صفحه اصلی مجازی، موسیقی Google Play را به اولین صفحه اصلی منتقل کنید.

Google Play Music یک دانلود رایگان در اپ استور. خدمات اشتراک شامل ویژگی های رایگان و همچنین یک بسته پریمیوم که از 9.99 دلار در ماه برای افراد شروع می شود.

برای اطلاعات بیشتر برنامه، 9to5Mac را در YouTube بررسی کنید:

به‌روزرسانی به آخرین نسخه Google Play Music برای iOS، پشتیبانی CarPlay را به‌طور خودکار برای آیفون‌های متصل به سیستم‌های سازگار فعال می‌کند.