Handy: CarPlay در iOS 17، SharePlay را برای مهمانی های گوش دادن به Apple Music، حتی برای دوستان از راه دور اضافه می کند.

SharePlay در CarPlay به نظر نمی رسید در iOS 17 beta 1 به خوبی کار کند، اما من آن را برای تست درایو دیگری با نسخه بتای دو این هفته انتخاب کردم. غذای آماده من؟ این یک ویژگی بسیار بسیار سرگرم کننده خواهد بود.

هنگامی که این درخواست را پذیرفتید، شخص مقابل می‌تواند از طریق Apple Music، آنچه در حال پخش است را کنترل کند. جالب اینجاست که این کار حتی اگر آن شخص دیگر خودش اشتراک Apple Music نداشته باشد، کار می کند.

با این حال، توانایی داشتن مهمانی های شنیداری SharePlay از راه دور با CarPlay بسیار سرگرم کننده خواهد بود. من این ایده را دوست دارم که می توانم رانندگی کنم و با شخص دیگری از طریق CarPlay یک مهمانی گوش دادن داشته باشم. این روشی نیست که اکثر مردم از اجرای SharePlay iOS 17 از طریق CarPlay استفاده خواهند کرد، اما خوشحالم که اپل این ویژگی را محدود به کار با افرادی که واقعاً در ماشین هستند، با شما نداشته باشد.

iOS 17 در حال حاضر در تست بتای توسعه دهندگان در دسترس است و نسخه بتا عمومی برای ماه جولای برنامه ریزی شده است. iOS 17 در ماه سپتامبر برای همه در دسترس خواهد بود.

یکی از تغییرات بزرگ iOS 17 برای کاربران CarPlay اضافه شدن پشتیبانی SharePlay برای Apple Music است. این ویژگی به هر کسی که در ماشین است اجازه می دهد تا به جای یک نفر، آنچه را که در حال پخش است از طریق Apple Music کنترل و مشارکت کند.

ضربه زننده؟ زک با من در ماشین نبود. او در خانه در می سی سی پی بود و من در حال رانندگی در شهر در تگزاس بودم. این، البته، مورد استفاده مورد نظر از اجرای SharePlay توسط CarPlay نیست. اپل از شما می‌خواهد که از آن استفاده کنید تا به دیگرانی که در ماشین با شما هستند اجازه دهید آهنگ‌هایی را برای پخش انتخاب کنند.

اگر از SharePlay با شخصی در ماشین استفاده می‌کنید، او فقط می‌تواند کد QR را همانطور که در صفحه CarPlay شما ظاهر می‌شود اسکن کند. در مورد من، من یک اسکرین شات از کد گرفتم و آن را از طریق iMessage برای Zac فرستادم. درست در برنامه پیام‌ها، او کد QR را برای مدت طولانی فشار داد تا گزینه «باز کردن در موسیقی» ظاهر شود.

روند راه اندازی یک جلسه SharePlay در CarPlay یک ضربه فوری است. در صفحه نمایش Apple Music Now Playing، یک نماد SharePlay جدید در گوشه سمت راست بالا وجود دارد. با ضربه زدن روی آن، یک کد QR ظاهر می شود که افراد دیگر می توانند آن را اسکن کنند. هنگامی که آنها آن کد QR را اسکن می کنند، یک پاپ آپ به شما می گوید که شخصی می خواهد به جلسه SharePlay شما بپیوندد.

FTC: ما از لینک های وابسته خودکار درآمدزا استفاده می کنیم. بیشتر.Source link

بخش کارپلی 9to5mac فارسی

من این را با Zac تست کردم، او به راحتی توانست کد QR تولید شده توسط CarPlay را اسکن کند و به جلسه SharePlay در ماشین من بپیوندد. او می‌توانست آهنگ‌هایی را به صف Apple Music اضافه کند، ببیند چه چیزی در حال پخش است و محتوا را پخش یا متوقف کند.

گرفتن 9to5Mac

همه این ایده را دوست ندارند که به شخص دیگری کنترل موسیقی را در ماشین بدهند، و من حتی اعتراف می کنم که وقتی اپل آن را اعلام کرد در مورد این ویژگی شک داشتم. اما پس از امتحان کردن آن، فکر می‌کنم راهی عالی برای جذاب‌تر کردن و سرگرم‌کننده‌تر کردن سفرهای جاده‌ای خواهد بود.