Homebridge باید با HomeKit یکپارچه شود

[ad_1]

من در این مرحله یک جانباز HomeKit هستم. من تقریباً از هر محصول دارای HomeKit که می‌توانم بدون نصب اساسی امتحان کنم (سیم‌کشی مجدد پریزهای برق، تعویض کلیدهای چراغ و غیره) استفاده کرده‌ام. فکر می‌کنم وقت آن رسیده است که اپل HOOBS را بخرد و به طور رسمی از Homebridge در HomeKit استقبال کند.

HomeKit هفتگی مجموعه‌ای است که بر لوازم جانبی خانه هوشمند، نکات و ترفندهای اتوماسیون و همه چیز مربوط به چارچوب خانه هوشمند اپل تمرکز دارد.


اگر با Homebridge آشنایی ندارید، اساساً یک فروشگاه اپلیکیشن شخص ثالث است. شعار Homebridge پشتیبانی از HomeKit را در جایی که وجود ندارد به ارمغان می آورد. من افزونه‌های بی‌شماری Homebridge را در طول سال‌ها اجرا کرده‌ام و معمولاً به خوبی کار می‌کنند. حتی فکر نمی‌کنم افزونه‌ها یک محصول HomeKit “رسمی” نباشند.

Homebridge به شما امکان می دهد دستگاه های خانه هوشمندی را که به طور بومی از HomeKit پشتیبانی نمی کنند ادغام کنید. بیش از 2000 پلاگین Homebridge وجود دارد که از هزاران لوازم جانبی مختلف هوشمند پشتیبانی می کند.

من خیلی به آن اعتقاد دارم انتخاب وقتی صحبت از تکنولوژی می شود. اگر می‌خواهید از زنگ در در اپلیکیشن هوم اپل استفاده کنید، فکر می‌کنم باید بتوانید. اگر می‌خواهید دوربین‌های UniFi خود را از iPad خود نظارت کنید، چرا نمی‌توانید؟

هوم بریج

اپل چگونه Homebridge را به طور ایمن فعال می کند؟

یکی از مزایای HomeKit کنترل اپل بر روی آن است. اپل دستورالعمل های دقیقی در مورد انواع دستگاه هایی که می توانید استفاده کنید و همچنین امنیت آنها دارد. من بیشتر اوقات طرفدار مدلشون هستم. چیزی که من دوست دارم پیشنهاد اپل را ببینم یک است توسعه دهنده حالت در HomeKit که در آن می توانید یک نسخه از HOOBS را روی HomePod mini خود اجرا کنید و “برنامه های HomeKit” را که در اصل نسخه ای از برنامه های Homebridge هستند نصب کنید.

هنگام فعال کردن حالت توسعه‌دهنده HomeKit، اپل ممکن است شما را از این خطرات مطلع کند:

  • ممکن است چیزها درست کار نکنند
  • این دستگاه ها (مخصوصا دوربین ها) تست های امنیتی اپل را پس نداده اند
  • اگر چیزی به درستی کار نکند، پشتیبانی وجود ندارد

من بخشی از برنامه Home را تصور می کنم که در آن می توانید فهرست راهنمای HOOB’s Homebridge را مرور کنید، افزونه های جدید اضافه کنید و سپس محصولات را به محیط خانه خود اضافه کنید. دقیقاً همانطور که با جدا کردن جعبه HOOBS همه آن محصولات را از برنامه Home حذف می کنید، در صورت بروز هر مشکلی می توانید فوراً افزونه را حذف نصب کنید.

آیا این می تواند یک رویکرد رادیکال برای اپل باشد؟ بله، اما من فکر می کنم این راهی برای افزایش سهم هوم کیت در بازار و فروش بیشتر هوم پاد مینی ها خواهد بود. در حال حاضر، آمازون به عنوان “بازترین” پلت فرم خانه هوشمند در نظر گرفته می شود، زیرا تقریباً همه دستگاه ها از الکسا پشتیبانی می کنند. اگر اپل پشتیبانی بومی Homebridge را از طریق HomePod mini و نرم افزار HOOBS در HomeKit اضافه کند، برای علاقه مندان به خانه های هوشمند در همه جا یک پیروزی خواهد بود. شما چی فکر میکنید؟ آیا اپل HOOBs/Homebridge را در iOS ادغام می‌کند، شما را به استفاده از HomeKit به جای Alexa یا Google Assistant بیشتر می‌کند؟

FTC: ما از لینک های وابسته خودکار درآمدزا استفاده می کنیم. بعد از.


برای اخبار بیشتر اپل، 9to5Mac را در YouTube بررسی کنید:

[ad_2]

Source link

بخش هوم کیت 9to5mac فارسی