HomeKit Weekly: اتصال بخاری Govee به HomeKit با استفاده از HOOBS

اگر به دنبال راهی برای گرم کردن یک منطقه کوچک با Wi-Fi و HomeKit هستید، پس از آن لذت خواهید برد. بخاری هوشمند Govee هنگامی که با هوبس. اگرچه HomeKit به طور بومی از هیچ بخاری فضایی در بازار پشتیبانی نمی کند، HOOBs این مشکل را حل کرده است. از آنجایی که هوا سردتر است، دوست داشتم رادیاتور اتاق نشیمن خود را از طریق HomeKit مدیریت کنم.

Govee Heater از سه حالت گرمایش مختلف (کم، متوسط ​​و زیاد) پشتیبانی می کند و توسعه دهنده افزونه آن را در تنظیمات HomeKit ادغام کرده است. به عنوان مثال، شما می توانید بین سه سطح انتخاب کنید تا قدرت داخل گزینه های روشن شدن آن را افزایش دهید.

چرا از Govee در HomeKit استفاده کنیم؟Source link

بخش هوم کیت 9to5mac فارسی

برنامه Govee به شما اجازه می دهد گرمایش را کنترل کنید، از جمله تنظیم تایمر، اما من دوست دارم از اتوماسیون های HomeKit برای هر چه بیشتر موارد ممکن استفاده کنم. به عنوان مثال، از آنجایی که من از ترموستات مجهز به HomeKit استفاده می کنم، می توانم یک اتوماسیون ایجاد کنم تا در صورت کاهش دما در خانه به زیر 64 درجه، گرمایش را به مدت 30 دقیقه روشن کنم. بدون HomeKit، از نظر فنی نمی توانم این کار را انجام دهم. یکی از دلایل اصلی که من HomeKit را دوست دارم این است که می توانم دستگاه های سازنده های مختلف را با هم در برنامه Home و با اتوماسیون های Siri و HomeKit کار کنم.

افکار عمومی

از آنجایی که من از جعبه هوبز برای مدیریت و پیکربندی آسان Homebridge، وارد پورتال شدم، سپس افزونه Govee را جستجو کردم و پیدا کردم یک گزینه عالی. من افزونه را از طریق HOOBS اضافه کردم و تنها چیزی که باید وارد کنم ایمیل و رمز عبور Govee و وارد کردن آدرس MAC بود. ظرف چند دقیقه، بخاری Govee در HomeKit قرار گرفت و به عنوان یک فن ظاهر شد. متأسفانه HomeKit پیکربندی نشده است که بداند بخاری چیست (چیزی که امیدوارم در آینده اتفاق بیفتد)، اما فعال کردن آن با استفاده از HOOBS و Homebridge امری بی اهمیت است.

استفاده از بخاری Govee در HomeKit

اکنون که زمستان در جنوب ایالات متحده در حال فرارسیدن است، شروع کردم به فکر کردن در مورد راه هایی برای خودکار کردن گرمایش خانه با استفاده از HomeKit. من قبلاً ترموستات هوشمند دارم (یکی از ecobee و یک Nest که با Starling Home Hub به HomeKit مرتبط شده است). من دوست دارم در اتاق نشیمن خود از بخاری استفاده کنم زیرا سقف های طاق دار داریم بنابراین گرمای زیادی را از طریق دریچه های کف از دست می دهیم. در حالی که تعداد انگشت شماری وجود دارد بخاری های فضایی مبتنی بر Wi-Fiهیچ یک بومی HomeKit وجود نداشت. مانند هر HomeKit، معمولاً راهی برای عبور وجود دارد پل خانگیپس این کاری است که من انجام دادم.

FTC: ما از لینک های وابسته خودکار درآمدزا استفاده می کنیم. بعد از.


برای اخبار بیشتر اپل، 9to5Mac را در YouTube بررسی کنید:

HomeKit هفتگی مجموعه‌ای است که بر لوازم جانبی خانه هوشمند، نکات و ترفندهای اتوماسیون و هر چیزی که به چارچوب خانه هوشمند اپل مربوط می‌شود تمرکز دارد.


من خریدم بخاری برقی Govee چون یک پلاگین Homebridge با بررسی های خوب و با قیمت مناسب پیدا کردم. وقتی بخاری را نصب کردم، آن را از جعبه خارج کردم، پایه را نصب کردم (نیاز به پیچ گوشتی فیلیپس دارد)، سپس آن را دانلود کردم. برنامه آیفون Govee برای شروع ادغام آن با Wi-Fi من. برنامه ابتدا از طریق بلوتوث به بخاری متصل می شود و سپس شما را در فرآیند ادغام آن با Wi-Fi خود راهنمایی می کند. برنامه Govee به خوبی کار می کند، حتی اگر از آن استفاده نمی کنید Homebridge، هنوز هم یک بخاری Wi-Fi عالی است.