HomeKit Weekly: با استفاده از HomeKit برای فریب مهمانانی که به دنبال خوراکی هستند، هالووین را ارتقا دهید.

پس از راه اندازی، باید تزئینات شبح وار دریافت کنید. آنچه شما نیاز دارید به بودجه شما و چیدمان ایوان شما بستگی دارد، اما می توانید یکی را انتخاب کنید تم ارواح یا یکی ماشین درو. اگر ردیاب حرکتی را در باغ خود قرار داده اید، می توانید با تزئینات جلوتر بروید.

عکس: نئونبراند/پاشیدن

هنگامی که سنسور حرکت خود را در جای خود قرار دادید، باید راه دوم را ایجاد کنید تا در هنگام نزدیک شدن به برج‌ها یا غذاخوری‌ها، “سوار” بسازید. شما باید a را پیکربندی کنید سوکت HomeKit در فضای باز که می توان آن را طوری پیکربندی کرد که با تشخیص حرکت روشن شود.

برای تنظیم این، در اینجا لیستی از تجهیزات مورد نیاز شما آمده است. برای سنسور حرکت، به سنسور حرکت Gue یا دوربین HomeKit نیاز دارید که بتواند به عنوان سنسور حرکت عمل کند، اما نه هر دو.

اگر قصد راه اندازی این را دارید، دوست دارم ببینم چگونه پیش می رود. در توییتر به من اطلاع دهید @bradleychambers

هالووین تقریباً از راه رسیده است، و HomeKit راه‌های سرگرم‌کننده زیادی برای خودکارسازی تزئینات هالووین شما دارد تا زمانی که فریبکارها یا پذیرایی‌کنندگان در در را می‌زنند، کمی «شحور سایبری» را به افراد ارائه دهد.

یکی از ساده‌ترین راه‌ها برای افزودن سبک خانه هوشمند به دکوراسیون هالووین، استفاده از حسگرهای حرکتی در فضای باز برای روشن کردن چیزی شبح آور است که وقتی شخصی در ایوان شما ظاهر می‌شود. به طور معمول، شما از حسگرهای حرکتی در فضای باز استفاده می کنید تا نوری را برای شخصی که به سمت ایوان شما راه می رود ارائه دهید. با این حال، در هالووین می خواهید برعکس باشد. شما آن را می خواهید سیاه مطلق همانطور که آنها نزدیک می شوند، و درست زمانی که به مراحل می رسند، یک حسگر حرکتی HomeKit آنها را شناسایی می کند و چراغ را برای چیزی شبح آور روشن می کند.

تعداد انگشت شماری سنسور حرکت در فضای باز وجود دارد، بنابراین به تنظیمات فعلی شما بستگی دارد. من یکی دارم پل رنگی برای من لامپ های داخلی را رنگ کنیدبنابراین من از سنسور حرکت در فضای باز Hue. اگر هنوز در اکوسیستم Hue نیستید، می توانید از a دوربین هوم کیت ایو به عنوان سنسور حرکت یکی دیگر از دلایل استفاده از دوربین این است که وقتی بچه ها فریاد می زنند می توانید از هیستریک های خنده دار عکس بگیرید. اگر می خواهید به مسیر دوربین باتری بروید، می توانید از یکی از این مسیرها استفاده کنید کیت های خانگی eufy برای ضبط و عمل به عنوان حسگر حرکت HomeKit. به هر سمتی که بروید، حسگر حرکت اولین بخش جدایی ناپذیر لذت شماست.

زمین را آماده کنید

برای اخبار بیشتر اپل، 9to5Mac را در YouTube بررسی کنید:

حتی می‌توانید رویکردی دوطرفه داشته باشید و وقتی بچه‌ها از حیاط شما عبور می‌کنند بترسانید و وقتی در ایوان قرار گرفتند با استفاده از چیزی شبیه به این، آنها را برگردانید. دکوراسیون ارواح شبح وار. امکانات بی حد و حصر است. تا زمانی که تزیینات با یک پریز سنتی تغذیه می شوند و قابلیت شروع فوری دارند، می توانید هر چیزی را جفت کنید.

تجهیزات مورد نیاز برای ساخت کیت خانگی هالووین

HomeKit هفتگی مجموعه ای است که بر لوازم جانبی خانه هوشمند، نکات و ترفندهای اتوماسیون و هر چیزی که به چارچوب خانه هوشمند اپل مربوط می شود تمرکز دارد.


آشکارسازهای حرکت در فضای باز

Source link

بخش هوم کیت 9to5mac فارسی

FTC: ما از لینک های وابسته خودکار درآمدزا استفاده می کنیم. بعد از.

قاب های گریپ dbrand برای آیفون 13