HomeKit Weekly: با هاب جدید Aqara G3 یک راه اندازی HomeKit کم هزینه ایجاد کنید

دوربین Aqara G3 می‌تواند کارهای زیادی را برای اکوسیستم Aqara انجام دهد که آن را به یک دستگاه خانه هوشمند واقعا جالب تبدیل می‌کند. من واقعاً پشتیبانی ژست‌های حرکتی را روشی بسیار جالب برای تعامل با سایر لوازم جانبی خانه هوشمند می‌دانم، و دوست دارم اپل در سال‌های آینده آن را به‌طور بومی در HomeKit ادغام کند. متأسفانه برای این دوربین، این ژست‌ها فقط می‌توانند سایر دستگاه‌های Aqara را کنترل کنند، مگر اینکه از نوعی پل استفاده کنید. از آنجایی که این ستون به طور خاص بر روی HomeKit متمرکز است، اینجاست که بررسی خود را متمرکز خواهم کرد.

پشتیبانی از ویدیوی امن HomeKit

برای اخبار بیشتر اپل، 9to5Mac را در YouTube بررسی کنید:

وقتی کسی از من می‌پرسد که در جستجوی دوربین برای خانه‌اش مهم‌ترین چیزی را که باید در نظر بگیرم، همیشه به او می‌گویم که HomeKit Secure Video مهم‌ترین ویژگی است. آیا کامل است؟ نه، اما این تنها راه حلی است که من 100% به خصوصی بودن اعتماد دارم. من انعطاف‌پذیری تنظیم دوربین‌ها را دوست دارم تا زمانی که شخصی در خانه است حضور داشته باشد تا اتوماسیون‌ها را کنترل کند و سپس زمانی که من و همسرم هر دو خارج از خانه هستیم، به حالت ضبط تغییر می‌کند. یکپارچگی دقیق با iOS، خدمات موقعیت مکانی و HomeKit یکی از مزایای اصلی استفاده از دوربین هایی است که از HomeKit Secure Video پشتیبانی می کنند.

دوربین Aqara G3 واقعاً ارزش خوبی دارد، اما اگر فقط یک دوربین اصلی برای HomeKit می‌خواهید، گزینه های ارزان تر. جایی که دوربین Aqara G3 اگر می خواهید لوازم جانبی Aqara اضافه کنید و هنوز مرکز Aqara ندارید، می درخشد. سپس به ترکیبی عالی از هاب Aqara تبدیل می شود که به عنوان یک دوربین HomeKit عالی عمل می کند.

لوازم جانبی Aqara قابل افزودن به HomeKit

از نظر سخت افزاری، دوربین یک ساختار محکم است. همراه با روکش لاستیکی است که به نظر می رسد در اتاق کودک جا می شود. یکی از جنبه‌هایی که در این مورد دوست دارم، روش داخلی برای پوشاندن سنسور دوربین با فشار دادن آن است.

گزینه های کم هزینه HomeKit

یک هاب Aqara (دوربین G3 یکی است) می‌تواند تقریباً هر وسیله جانبی Aqara را به HomeKit مرتبط کند، بنابراین می‌توان از آن در برنامه Home و همچنین برای فعال کردن صحنه‌ها و خودکارها استفاده کرد.

خلاصه: بخریم یا نخریم؟

چند هفته پیش، 9to5Mac اعلام کرد که دوربین Aqara G3 اکنون در ایالات متحده موجود بود. با داشتن وضوح 2K، طراحی کم حاشیه، و HomeKit Secure Video، اگر تازه کار HomeKit را ندارید، می تواند پایه و اساس خانه هوشمند شما را ایجاد کند.

از زمانی که چند سال پیش سری محصولات Aqara را کشف کردم، توصیه اصلی من برای شروع کار مردم با HomeKit شده است. هنگامی که یک هاب Aqara را در جای خود دارید، سایر لوازم جانبی Aqara می توانند با HomeKit کار کنند و وقتی قیمت ها را مقایسه می کنید، از پایین ترین قیمت ها در بازار هستند.

با ویژگی‌های بهبود یافته در iOS 15، HomeKit Secure Video بهتر شده است. اکنون همه طرح‌های پولی iCloud به HomeKit Secure Video دسترسی دارند. طرح 0.99 دلاری در ماه شامل دسترسی به دوربین بود. طرح 2.99 دلاری در ماه شامل پنج دوربین بود. برنامه ماهانه 9.99 دلار اکنون به دوربین های نامحدود دسترسی می دهد

[ad_2]

Source link

بخش هوم کیت 9to5mac فارسی

دوربین Aqara G3 خارج از جعبه، با HomeKit Secure Video کار می کند و می تواند حتی بدون استفاده از برنامه Aqara به HomeKit اضافه شود. راه اندازی با HomeKit یک فوری است. اگر قصد دارید از آن فقط در HomeKit استفاده کنید، کافی است قسمت پایینی دوربین را با استفاده از برنامه Home اسکن کنید و مراحل ادغام آن با Wi-Fi شما را طی می کند. پس از استفاده از HomeKit، می توانید تمام تنظیمات معمولی HKSV را کنترل کنید. و همچنین با استفاده از جنبه حسگر حرکت دوربین، ماشه ها را برای صحنه ها و اتوماسیون ها تنظیم کنید.

FTC: ما از لینک های وابسته خودکار درآمدزا استفاده می کنیم. بعد از.


HomeKit هفتگی مجموعه ای است که بر لوازم جانبی خانه هوشمند، نکات و ترفندهای اتوماسیون و هر چیزی که به چارچوب خانه هوشمند اپل مربوط می شود تمرکز دارد.