HomeKit Weekly: سوئیچ هوشمند Legrand پشتیبانی از لامپ های کم نور را به HomeKit می آورد

اگر این اتوماسیون ها را فعال کنید، می توانید کنترل دقیق تری بر نحوه عملکرد این اتوماسیون ها داشته باشید.

نتیجه گرفتن

البته اپلیکیشن Home بهترین مکان برای استفاده از آن است. با استفاده از نوار لغزنده برنامه Home می توانید روشنایی لامپ را کنترل کنید. می‌توانید آن را با استفاده از سیری در اپل واچ، iOS، macOS یا با استفاده از هوم پاد خاموش، روشن یا با درصد مشخصی از روشنایی تنظیم کنید.

توابع HomeKit

دکمه پایین: برای خاموش کردن چراغ فشار دهید.

هیچ کمبودی در آداپتورهای پلاگین هوشمند برای HomeKit وجود ندارد. در گذشته، من محصولات از VOCOLinc، حوا (با سیم)، مروس، wemo، و بیشتر. تنها چیزی که همه آنها فاقد آن هستند حمایت از آن است لامپ های کم نور. اگر به این ویژگی نیاز دارید، به خواندن ادامه دهید تا در مورد آن بیشتر بدانید سوئیچ هوشمند لگراند.

دکمه بالایی: برای روشن کردن چراغ فشار دهید یا دو بار فشار دهید تا درصد کم نور را به 100٪ افزایش دهید.

را سوئیچ هوشمند لگراند در مقایسه با سایر محصولات در قیمت بالاتری قرار دارد و قابل مقایسه با گزینه خواب که شامل پشتیبانی نخ می شود، بنابراین ارزان ترین محصول نخواهد بود. با این حال، اگر یک پریز HomeKit با پشتیبانی از لامپ های کم نور می خواهید، این بهترین محصول موجود است.

FTC: ما از لینک های وابسته خودکار درآمدزا استفاده می کنیم. بعد از.


همانطور که در ابتدا اشاره کردم، ویژگی منحصر به فرد آن سوئیچ هوشمند لگراند جنبه کم نور است. دو دکمه سخت افزاری روی دستگاه وجود دارد، بنابراین نحوه استفاده از آن را در زیر ذکر می کنم:Source link

بخش هوم کیت 9to5mac فارسی

برای بازگرداندن دیمر به تنظیمات پیش فرض کارخانه، هر دو دکمه را به مدت 15 ثانیه فشار داده و نگه دارید. سپس دستگاه را از برنامه Legrand Home (یا از برنامه Apple Home) حذف کنید.

برنامه Home شامل بسیاری از پیشنهادات اتوماسیون از پیش تعیین شده بر اساس اتاقی است که آن را در آن قرار می دهید. پیشنهادات جنبه ای از HomeKit است که در سال های اخیر بهبود یافته است. به عنوان مثال، من یک سنسور حرکت حوا داخل اتاق. من ….. را دارم سوئیچ هوشمند لگراندبنابراین HomeKit یک اتوماسیون را برای روشن کردن چراغ هنگام تشخیص حرکت و خاموش کردن آن در صورت توقف تشخیص حرکت توصیه می کند.

پشتیبانی از لامپ کم نور چیزی است که باعث می شود سوئیچ هوشمند لگراند در میان دیگر آداپتورهای دوشاخه منحصر به فرد است.

تجربه راه اندازی

وقتی به گزینه های روشنایی HomeKit برای لامپ ها نگاه می کنید، باید تصمیم بگیرید که آیا از لامپ های HomeKit یا لامپ های موجود خود استفاده می کنید و آداپتورها را نصب می کنید. گزینه های مختلفی برای لامپ های کم نور با محصولاتی مانند وجود دارد Philips Hueاما تعداد زیادی لامپ قابل تنظیم فقط با آداپتور وجود ندارد.

هر دکمه ای را فشار داده و نگه دارید تا به سرعت درصد کاهش نور را 20 درصد در ثانیه تغییر دهید.

آداپتورهای دوشاخه یکی از ساده ترین محصولات برای نصب با HomeKit هستند. این محصول بدون نیاز به برنامه دیگری کار می کند، بنابراین تنها کاری که باید انجام دهید این است که کد HomeKit را با استفاده از برنامه Home وصل کرده و اسکن کنید.

برای اخبار بیشتر اپل، 9to5Mac را در YouTube بررسی کنید:

HomeKit هفتگی مجموعه ای است که بر لوازم جانبی خانه هوشمند، نکات و ترفندهای اتوماسیون و هر چیزی که به چارچوب خانه هوشمند اپل مربوط می شود تمرکز دارد.


هنگامی که در HomeKit هستید، به طور خودکار به عنوان یک چراغ در HomeKit ظاهر می شود. با این حال، بر خلاف سایر پریزهای سوئیچ، نمی توان آن را با یک فن یا فقط یک پریز معمولی تعویض کرد، بنابراین فقط در صورتی که قصد دارید از آن به عنوان چراغ استفاده کنید، این کلید را خریداری کنید.

نحوه استفاده از تابع dimmable

برخلاف برخی از آداپتورهای دیگر، کد HomeKit روی بالا آداپتور است، بنابراین وقتی دستگاه به برق وصل است اسکن آن آسان است. ناراحتی واقعی حیوان خانگی من با محصولات HomeKit زمانی است که آنها در پایین یا حتی بدتر از آن پشت هستند، بنابراین اسکن کردن سریع آن و وصل کردن آن قبل از انقضای آن کار سختی است.