HomeKit Weekly: محافظ آب حوای بهبود یافته پشتیبانی Thread را اضافه می کند و در عین حال از خانه شما در برابر آسیب های پرهزینه آب محافظت می کند.

HomeKit هفتگی مجموعه ای است که بر لوازم جانبی خانه هوشمند، نکات و ترفندهای اتوماسیون و هر چیزی که به چارچوب خانه هوشمند اپل مربوط می شود تمرکز دارد.
Source link

بخش هوم کیت 9to5mac فارسی

برای اخبار بیشتر اپل، 9to5Mac را در YouTube بررسی کنید:

من پس از دیدن آسیب هایی که حتی مقدار کمی آب می تواند به خانه وارد کند، به نظارت بر نشت آب علاقه مند شدم. امروز، من سنسورهای نشت آب HomeKit را در جلوی هر وسیله ای که از آب استفاده می کند (ماشین لباسشویی، ماشین ظرفشویی و یخچال) و زیر هر سینک خانه دارم. من همیشه امیدوارم که مشکلات احتمالی را زود تشخیص دهم تا از آسیب جلوگیری کنم. من از چندین مارک استفاده می کنم که سازگاری HomeKit را شامل می شود. هر کدام از آنها نقاط قوت خود را دارند و عمدتاً به چیدمان خانه و وضعیت برق شما بستگی دارد. برای جاهایی که برق ندارم دوست دارم فیبارو و آقارا حسگرها، دومی نیاز به a مرکز برای عملکرد مناسب هر دوی این محصولات به انرژی باتری نیاز دارند، بنابراین این چیزی است که باید دائماً مراقب آن باشید.

محافظ آب حوا با سیم

محصولات ایو را می توان بدون نیاز به کاربرد ثانویه استفاده کرد. را اپلیکیشن حوا عالی است، اما فقط برای به روز رسانی سیستم عامل مورد نیاز است. همه چیز با حوا 100٪ محلی و خصوصی است. نصب ساده است: جعبه را خارج کنید، آداپتور برق کشور خود را انتخاب کنید، کابل را وصل کنید، سپس آن را به دیوار وصل کنید. کد HomeKit در پایین محصول قرار دارد، اما Eve یک کد QR نیز در دفترچه راهنما دارد. هنگامی که به شبکه شما اضافه شد، اتاقی را انتخاب می کنید و سپس راه اندازی می شود. اگر در آنجا توقف کردید، وضعیت بسیار خوبی دارید. هنگامی که نشت آب تشخیص داده می شود، برنامه Home برای شما زنگ هشدار ارسال می کند. می‌توانید جلوتر بروید و یک محصول را مانند پیکربندی کنید انرژی حوا برای خاموش کردن دستگاه ها در صورت شناسایی آب از طریق اتوماسیون HomeKit.

خلاصه

اگر به من گفتید که قصد خرید نوعی محصول HomeKit را دارید، من یکی را توصیه می کنم که نشت آب را تشخیص دهد. خسارت آب به یک خانه می تواند ده ها هزار دلار خسارت وارد کند. یکی از محصولات مورد علاقه من است نگهبان آب حواو نسخه جدیدی که پشتیبانی Thread را اضافه می کند اکنون ارزش بهتری ارائه می دهد. بنابراین بیایید ببینیم چگونه آن را تنظیم کنیم تا از یکی از مهم ترین سرمایه گذاری های خود به بهترین شکل محافظت کنیم.

من شخصاً آسیب آب را در خانه ام تجربه کرده ام و صادقانه بگویم، این موضوع برای من تا سال ها بعد کمی اضطراب ایجاد کرد. در سال 2017 یخچال من نشت کرد و به کف چوبی من آسیب زد. این کافی نبود که کف‌ها را دوباره بسازم، اما کافی بود هر بار که بدون کفش روی آن تخته‌ها راه می‌رفتم، من را ناامید کند. یک گردباد در چاتانوگا در آوریل 2020 رخنه کرد (هیچ چیز مانند گردباد نیست در حین یک بیماری همه گیر) و حدود 50000 دلار خسارت به خانه من وارد کرد – از جمله آسیب کافی آب به کفپوش های چوبی من که نیاز به بازسازی مجدد داشته باشد. نکته جانبی: ما آنها را در حالی که در تعطیلات بودیم توسط یک پیمانکار مورد اعتماد که قبلاً از آن استفاده کرده‌ایم تکمیل کردیم. هر روز صبح قبل از رسیدن او، قفل در ورودی را با استفاده از آن باز می کردم قفل آگوست در حالی که من را خاموش می کند سیستم امنیتی خانه.

چه چیزی ایو را بهتر و متفاوت از دیگر محصولات این دسته می کند؟ اولین چیزی که باید به آن توجه کنید این است که به برق وصل است، به این معنی که باتری وجود ندارد. نقطه ضعف در اینجا این است که قرار دادن مستقیم آن زیر سینک می تواند دشوار باشد. Eve Water Guard شامل یک کابل 6.5 فوتی است که به عنوان کابل سنسور عمل می کند. در جایی که سایر محصولات فقط می توانند منطقه ای به عرض چند اینچ را پوشش دهند، Eve Water Guard می تواند مساحت 490 فوت را پوشش دهد. به نظر من برای راه‌اندازی کابل در زیر ماشین لباسشویی یا ماشین ظرفشویی که در آن به برق زیادی دسترسی دارید و احتمال نشتی در مناطق مختلف دارید، بسیار مفید است.

پیکربندی HomeKit

به طور کلی، جدید نگهبان آب حوا یک ارتقای خوب نسبت به نسخه اصلی با پشتیبانی از Thread جدید است. یک HomePod Mini برای اجرای شبکه Thread مورد نیاز است، سپس Eve Water Guard به عنوان یک گره روتر برای بهبود پایداری و برد خانه هوشمند شما کار می کند. اگر یکی از نسخه های اصلی عملیاتی است، امروز ارزش تعویض آن را ندارد، مگر اینکه بخواهید در اسرع وقت در Thread شروع کنید. اگر چیزی برای جلوگیری از آسیب آب ندارید – اکیداً توصیه می کنم آن را در نظر بگیرید یه چیزی در اسرع وقت در محل

FTC: ما از لینک های وابسته خودکار درآمدزا استفاده می کنیم. بعد از.


محصولات ایو درجه یک هستند. آیا آنها ارزان ترین هستند؟ نه، اما برخی از بهترین طراحی‌شده‌ها و قابل اعتمادترین هستند. آنها همچنین از حامیان بزرگ Thread بوده اند و من امیدوارم که این فناوری بازار اتوماسیون خانگی با ثبات تری ایجاد کند. نگهبان آب حوا یک نسخه بهبود یافته از محصول موجود است. اگر در حال حاضر یکی را دارید که به خوبی کار می کند، دلیل عمده ای برای ارتقاء آن وجود ندارد. با این حال، اگر به محلول نشت آب با HomeKit نیاز دارید، این محصولی است که باید در نظر بگیرید.