HomeKit Weekly: نحوه ایجاد خودکار NFC برای HomeKit با استفاده از میانبرها و نشانگرهای $1

راه های زیادی برای تعامل با HomeKit وجود دارد. می توانید از برنامه Home در iOS یا macOS استفاده کنید، می توانید از سیری در HomePod یا ساعت اپلاما راه دیگر با برچسب های NFCو به طرز شگفت آوری آسان است و با کمتر از 1 دلار به ازای هر اتوماسیون NFC که می خواهید ایجاد کنید قابل انجام است. از آنجایی که نحوه استفاده از آن را یاد گرفتید، این یک راه عالی برای استفاده از HomeKit به روشی است که سریعتر از برنامه Home اما قابل اعتمادتر از Siri است. بیایید ببینیم چگونه کار می کند و چگونه آن را پیکربندی کنیم.

برچسب های NFC یک فناوری کم استفاده هستند. از آنجایی که برای یک دهه از کدهای QR کم استفاده شده است، من معتقدم که برچسب های NFC در سال های آینده کاربرد بسیار بیشتری خواهند داشت.

NFC HomeKit Automations را در میانبرها ایجاد کنیدSource link

بخش هوم کیت 9to5mac فارسی

سپس انتخاب کنید اقدام را اضافه کنید. در مرحله بعد، روی زبانه برنامه ها ضربه بزنید و صفحه اصلی را انتخاب کنید کنترل خانه خود را در دست بگیرید گزینه. سپس فشار دهید صحنه ها و وسایل را تنظیم کنید. محل/صحنه خود را پیدا کنید، سپس تنظیم کنید که می خواهید روشن یا خاموش شود. سپس می توانید اتوماسیون HomeKit را با تگ NFC. نکته ای که باید توجه داشته باشید، من آن را غیرفعال می کنم قبل از دویدن بپرسید برای اکثریت قریب به اتفاق اتوماسیون ها

موارد استفاده بالقوه

ممکن است فکر کنید برنامه Home بهترین مکان برای ایجاد اتوماسیون NFC برای HomeKit است، اما در واقع از برنامه Shortcuts شروع خواهید کرد. برای شروع، تب Automation را در پایین برنامه Shortcuts > Choose پیدا کنید یک اتوماسیون شخصی ایجاد کنید. سپس به دنبال گزینه بگردید وقتی روی یک برچسب NFC ضربه می زنم.

به نوعی، تگ های NFC سوئیچ های قابل حمل HomeKit هستند. سوئیچ های نور روشی قابل اعتماد برای روشن کردن لوازم جانبی هستند و تگ های NFC به شما این امکان را می دهند که از آیفون خود به عنوان یک «سوئیچ نور قابل حمل» بدون نیاز به باز کردن قفل، باز کردن برنامه و یافتن لوازم جانبی استفاده کنید. نکته مهم در مورد این ارتقا HomeKit این است که همه لوازم جانبی موجود شما کار می کنند. تنها چیزی که باید بخرید یک بسته است برچسب های NFC برای یک بسته 12 تایی کمتر از 10 دلار برای شما هزینه خواهد داشت.

در صفحه بعدی، روی ضربه بزنید تحلیل و بررسی. سپس، یکی از تگ های NFC خود را بردارید، آن را روی آیفون خود قرار دهید (در آیفون 13، نزدیک دوربین است). سپس می توانید نامی برای آن بگذارید. وقتی روی آن ضربه می زنم، نام اتوماسیونی را که قصد اجرای آن را دارم، انتخاب کردم.

من تا الان چند جا ازش استفاده میکنم ولی فکر میکنم به مرور زمان موارد استفاده اضافی هم داشته باشم. در حال حاضر من از آن برای روشن کردن استفاده می کنم لامپ HomeKit در چراغی که در آن قهوه صبحم را می نوشم. در گذشته یا از سنسور حرکت استفاده می‌کردم یا آن را به صورت دستی روشن می‌کردم، اما دوست دارم از برچسب NFC استفاده کنم، زیرا می‌توانم وقتی خارج از اتاقم هستم (روی میز انتهایی است) روی آن ضربه بزنم و روشن می‌شود. . از آنجایی که معمولاً صبح زود است، راه آرامی برای شروع روز است.

HomeKit هفتگی مجموعه‌ای است که بر لوازم جانبی خانه هوشمند، نکات و ترفندهای اتوماسیون و هر چیزی که به چارچوب خانه هوشمند اپل مربوط می‌شود تمرکز دارد.


برای اخبار بیشتر اپل، 9to5Mac را در YouTube بررسی کنید:

ما همچنین از آن به‌عنوان روشی بی‌صدا برای راه‌اندازی دستگاه‌های نویز سفید که به آن وصل شده‌اند استفاده می‌کنیم آداپتورهای پلاگین HomeKit در اتاق بچه های ما وقتی به رختخواب می روند. من آنها را به قدری بالا قرار داده ام که نتوانند به آنها برسند، بنابراین لازم نیست نگران ناپدید شدن آنها باشم. وقتی آنها را داخل آن می‌گذاریم، با آیفون خود روی تگ NFC ضربه می‌زنیم و آنها روشن می‌شوند. همانطور که سیری می تواند در HomePod قابل اعتماد باشد، گاهی اوقات اگر دستور را متفاوت اجرا کنیم، گیج کننده می شود. در مجموع، این یک راه بی‌خبر برای اطمینان از روشن کردن لوازم جانبی مناسب بدون انتظار برای باز شدن، همگام‌سازی و غیره برنامه Home است.

FTC: ما از لینک های وابسته خودکار درآمدزا استفاده می کنیم. بعد از.