HomeKit Weekly: Abode Lock و Keypad مزایای یکپارچه سازی پلت فرم را برجسته می کند


من بیش از چهار سال است که از Abode به عنوان سیستم امنیتی خود در این مرحله استفاده می کنم. حتی زمانی که در سال 2022 یک خانه جدید ساختم، تصمیم گرفتم دوباره Abode را انتخاب کنم، حتی اگر می توانستم از هر چیزی انتخاب کنم. تعادل بسیار خوبی بین سهولت استفاده، فناوری جامد و قابلیت اطمینان برقرار می کند. محصولات مقرون به صرفه هستند و طرح نظارت بسیار خوب عمل می کند. زیرا این شرکت دارای یک ایستگاه مانیتورینگ دارای گواهینامه UL است. Abode اخیراً یک قفل هوشمند جدید Abode Lock & Keypad را منتشر کرده است، و من مدتی وقت داشتم تا آن را در اکوسیستم Abode ادغام کنم تا ببینم چگونه کار می کند.

HomeKit هفتگی مجموعه‌ای است که بر لوازم جانبی خانه هوشمند، نکات و ترفندهای اتوماسیون و همه چیز مربوط به چارچوب خانه هوشمند اپل تمرکز دارد.


سازگاری خانه هوشمند

اشکال اصلی Abode Lock & Keypad این است که فقط با Amazon Alexa و Google Assistant سازگار است. اگرچه سیستم امنیتی Abode و بسیاری از لوازم جانبی با HomeKit سازگار است، قفل اینطور نیست. من خیلی دوست داشتم HomeKit از آن پشتیبانی کند، اما هنوز اکوسیستم Abode را دوست دارم. احتمالاً می توانید حداقل تا حدودی آن را از طریق Homebridge کنترل کنید.

فرآیند نصب

اگر قفل هوشمند آگوست را نصب کرده اید، با نصب قفل و صفحه کلید Abode بسیار راحت خواهید بود. مشابه آگوست، فقط قسمت داخلی گیره را جایگزین می کند. این سبک برای شما یک امتیاز بزرگ یا یک نقطه ضعف بزرگ است. گزینه نصف و نیمه برای افرادی که بسیار نگران طراحی قفل هوشمند در فضای باز هستند فوق العاده است. اگر چیزی می‌خواهید که یک تجربه کامل قفل را فراهم کند، باید جای دیگری را جستجو کنید.

یکی از چیزهایی که من بعد از نصب تعداد زیادی از آنها تجربه کردم این است که فقط قسمت داخلی قفل را تعویض می کنم. بسیار ساده تربنابراین اگر در مورد قسمت نصب فیزیکی قفل هوشمند نگران هستید، این را در نظر داشته باشید.

همانطور که در ویدیو می بینید، باید قسمت بیرونی گیره خود را بچسبانید تا نیفتد. سپس می‌خواهید پیچ ​​را از پیچ موجود خود بردارید و سپس فرآیند نصب را آغاز کنید. این تقریباً پانزده دقیقه طول خواهد کشید. یک نکته قابل توجه: باید مطمئن شوید که باتری کاملاً شارژ شده است. با شارژ شدن چراغ آبی می شود. باتری قابل شارژ از طریق USB-C شارژ می شود. برای جدا کردن درپوش جلو کمی مشکل داشتم، اما وقتی این کار را انجام دادم، نسیم بود.

هنگامی که قفل را نصب کردید، به برنامه Abode می روید تا آن را به برنامه خود اضافه کنید. افزونه‌های امنیتی، قفل Abode را انتخاب می‌کنید، مراحل را دنبال می‌کنید، اطلاعات Wi-Fi خود را وارد می‌کنید، سپس برای یافتن قفل اسکن می‌شود. قفل Abode می تواند با شبکه وای فای 2.4 گیگاهرتز یا 5 گیگاهرتز جفت شود.

از قفل استفاده کنید

قفل و صفحه‌کلید Abode راه‌های متعددی را برای تعامل با قفل از طریق برنامه Abode ارائه می‌دهند که امکان عملکرد دستی یا ادغام با اتوماسیون CUE Abode را به عنوان یک عنصر قابل اجرا فراهم می‌کند. می توانید حداکثر 10 نفر را به برنامه اضافه کنید. هر کاربر می تواند یک پین منحصر به فرد ایجاد کند و برای دسترسی به آن اثر انگشت ثبت کند. با این حال، راه‌اندازی دسترسی به اثر انگشت نیاز به حضور دارنده حساب و کاربر دارد و ثبت نام امن را تضمین می‌کند.

برای قفل کردن درب، قفل Abode را می توان مستقیماً از برنامه یا از طریق اتوماسیون CUE ایمن کرد. اگر می‌خواهید بدون برنامه درب را قفل کنید، می‌توانید از کلید فیزیکی خود یا با فشار دادن و نگه داشتن یک دکمه روی صفحه کلید برای حدود پنج ثانیه استفاده کنید. یک نکته قابل توجه: اگرچه پین ​​ها و انگشت شما می توانند قفل دستگاه را باز کنند، اما نمی توانند آن را قفل کنند.

علاوه بر این، قفل و صفحه کلید Abode یک ویژگی قفل خودکار دارد که من عاشق آن هستم. پس از یک دوره از پیش تعیین شده به طور خودکار قفل Abode را ایمن می کند. این ویژگی از طریق تنظیمات قفل در برنامه قابل تنظیم است و تاخیر زمانی آن از 10 ثانیه تا 30 دقیقه متغیر است.

نتیجه گرفتن

اشکال اصلی Abode Lock & Keypad عدم پشتیبانی از HomeKit است. با این حال، می توانید آن را به عنوان یک ویجت صفحه اصلی iOS اضافه کنید. ادغام های خوبی در برنامه Abode وجود دارد، اگر از سیستم امنیتی Abode استفاده می کنید، آن را به شدت توصیه می کنم.

می توانید قفل و صفحه کلید Abode را در آمازون یا مستقیماً از Abode خریداری کنید.

FTC: ما از لینک های وابسته به صورت خودکار و درآمدزا استفاده می کنیم. بیشتر.Source link

بخش هوم کیت 9to5mac فارسی