HomeKit Weekly: Starling Home Hub اکنون امکان پخش مستقیم ویدیو را به HomeKit برای دوربین‌های Nest می‌دهد و از ابر Google عبور می‌کند.


حتی به عنوان یک کاربر اپل، می توانم از برخی از کارهایی که گوگل با خط Nest خود انجام داده است، قدردانی کنم. من از Google Nest Doorbell و Google Nest Cam با Floodlight در خانه خود استفاده می کنم و از آنها بسیار راضی هستم. من از Starling Home Hub استفاده می کنم. جدیدترین سیستم عامل Starling از چیزی پشتیبانی می‌کند که یک مورد استفاده جدید را برای افرادی که سخت‌افزار Google را دوست دارند اما سرویس ابری را دوست ندارند باز می‌کند.

HomeKit هفتگی مجموعه‌ای است که بر لوازم جانبی خانه هوشمند، نکات و ترفندهای اتوماسیون و همه چیز مربوط به چارچوب خانه هوشمند اپل تمرکز دارد.


یکی از بزرگترین شکایات در مورد دوربین های Nest این است که فیدهای ویدیویی همچنان از طریق سرویس ابری گوگل انجام می شود. این امر داده های زیادی را مصرف می کند (اگر محدودیت اینترنت دارید یک مشکل واقعی است) و نگرانی های مربوط به حریم خصوصی را برای بسیاری از افرادی که ترجیح می دهند فیدهای دوربین در شبکه محلی خود باقی بمانند، ایجاد می کند. با این به‌روزرسانی جدید، مدل‌های دوربین پشتیبانی‌شده (اکثر دوربین‌های 2021+ و قدیمی‌تر که به برنامه Google Home منتقل شده‌اند) می‌توانند مستقیماً از طریق Starling Home Hub در شبکه محلی شما به HomeKit پخش شوند. این ویژگی به کاربران دوربین Nest اجازه می‌دهد بدون اتکا به فضای ابری گوگل مستقیماً به HomeKit پخش کنند، مصرف داده را کاهش داده و تأخیر را بهبود می‌بخشد.

دوربین‌های Nest پشتیبانی‌شده

مزایای کلیدی

  • کاهش مصرف داده: ایده آل برای کاربران با محدودیت داده.
  • تأخیر کمتر: پاسخ جریان سریعتر.
  • بهبود حریم خصوصی:جریان مستقیم داده از طریق شبکه محلی، با دور زدن فضای ذخیره سازی ابری گوگل.

مرزها

  • دوربین ها و Starling Home Hub باید در یک شبکه باشند.
  • فقط یک جریان ویدئو در هر دوربین در یک زمان با پخش محلی فعال است.

نحوه فعال سازی:

به تنظیمات پیشرفته برنامه Starling Home Hub بروید و «Enable LAN streaming for cameras supported» را انتخاب کنید. همانطور که در بالا ذکر شد، بررسی کنید که مدل های دوربین شما از این ویژگی پشتیبانی می کنند. این ویژگی منحصر به فرد Starling Home Hub است، به این معنی که هیچ راه دیگری برای رسیدن به این هدف وجود ندارد، حتی با برنامه های خود گوگل.

نتیجه گرفتن

اگر به دلیل نگرانی‌های مربوط به حفظ حریم خصوصی، در استفاده از دوربین‌های Nest Google تردید دارید، Starling Home Hub به شما امکان می‌دهد سرویس ابری Google را دور بزنید و فیدها را مستقیماً به HomeKit ارسال کنید، بنابراین می‌توانید از مزایای محصولات و خدمات بهره مند شوید.

دوربین‌های Nest داده‌های ویدیویی را به سرویس ابری Google ارسال می‌کنند، زمانی که پخش جریانی زنده مشاهده می‌شود، و همچنین زمانی که یک رویداد فعالیت رخ می‌دهد، اگر سابقه ویدیو در برنامه Google Home فعال باشد. علاوه بر این، اگر Nest Aware Plus دارید و ضبط 24/7 برای دوربین در برنامه Google Home فعال باشد، داده‌های ویدیویی به سرویس ابری Google پخش می‌شود.

اگر پخش LAN در Starling Home Hub فعال باشد، زمانی که پخش جریانی زنده در Apple Home مشاهده می‌شود، دیگر داده‌های ویدیو به Google ارسال نمی‌شود. اگر می‌خواهید تحت هر شرایطی (از جمله زمانی که یک رویداد فعالیت رخ می‌دهد) از ارسال داده‌های ویدیویی توسط دوربین به سرویس ابری Google جلوگیری کنید، به تنظیمات دوربین در Google Home، Video بروید، سپس History video را روی No Video History تنظیم کنید (در این صورت، سابقه ویدیو را ندارد. فقط نمای زنده در دسترس خواهد بود و رویدادهای حرکتی ضبط نمی‌شوند) یا تاریخچه رویداد 3 ساعته (اگر برای دوربین شما موجود باشد، که عملکرد کامل رویداد را در Apple Home حفظ می‌کند، از جمله 10 روز ضبط رویداد برای دوربین‌های دارای قابلیت HomeKit Secure Video. ).

Starling Home Hub 99 دلار قیمت دارد و هزینه اشتراک دائمی ندارد. برای اطلاعات بیشتر می توانید سند پشتیبانی را مطالعه کنید.

FTC: ما از لینک های وابسته به صورت خودکار و درآمدزا استفاده می کنیم. بیشتر.Source link

بخش هوم کیت 9to5mac فارسی