HomeKit Weekly: SwitchBot Button Pusher می تواند دستگاه های گنگ را با استفاده از Homebridge و HomeKit روشن کند

اگر آن را به صورت عمودی قرار دهید، هنگامی که حسگر حرکت حرکت را برای زمان از پیش تعیین شده تشخیص می دهد، فشار دهنده دکمه Switchbot شروع به دم کردن قهوه شما خواهد کرد. به یاد داشته باشید، شما نیاز دارید Hub Switchbot و هوپس تا همه را به هم گره بزند

برای اتصال آنها به HomeKit به چند چیز از برنامه Switchbot نیاز دارید، بنابراین بیایید قبل از اینکه به کار ادامه دهیم، آنها را از اینجا برداریم. ابتدا به Settings > Preferences > بروید و 10 بار روی نسخه برنامه ضربه بزنید تا Developer options را ببینید. توکن API خود را در این صفحه خواهید دید. بعداً به آن نیاز خواهید داشت، بنابراین آن را در Apple Note کپی کنید تا بتوانید از هر دستگاهی که سنگین‌ترین پیکربندی را روی آن تنظیم کرده‌اید به آن دسترسی داشته باشید.

سپس یک ربات در حالت مطبوعاتی اضافه کردم و آدرس BLE MAC را وارد کردم. راستش من در درک این بخش با مشکل زیادی مواجه شدم. مستندات را می‌توان بهتر توضیح داد، اما بالاخره به آن رسیدم. متأسفانه من یک اشتباه تایپی در مک آدرس خود داشتم که مدت زیادی طول کشید تا متوجه شوم.

برای شروع، باید بفهمیم که در سطح بالایی چه کاری را انجام می دهیم. اولین کار این است که یک Switchbot نصب شده در خانه خود بسازید. منحصر به فرد ترین محصول Switchbot است دکمه فشاری. برای دستگاه‌هایی که برای روشن شدن نیاز به فشار دادن دکمه دارند، یک پلاگین استاندارد HomeKit به هدف دست نمی‌یابد زیرا روشن کردن دستگاه فرآیند را شروع نمی‌کند. در شرایط من، قهوه ساز من بلافاصله پس از روشن شدن شروع به دم کردن نمی کند، بنابراین من به راهی برای فشار دادن دکمه HomeKit نیاز دارم.

پس از وارد کردن آدرس MAC در HOOBS، دکمه Switchbot به عنوان سوئیچ در برنامه Home ظاهر شد. با فشار دادن آن دکمه را فشار داده و بلافاصله خاموش می شود. قبل از اینکه آن را با استفاده از 3M روی قهوه‌سازم نصب کنم، محل قرارگیری آن را به دقت بررسی کردم تا مطمئن شوم که قهوه‌ساز را دقیقاً روشن می‌کند.

HomeKit اتوماسیون

––Source link

بخش هوم کیت 9to5mac فارسی

FTC: ما از لینک های وابسته خودکار درآمدزا استفاده می کنیم. بعد از.


به شوخی گفتم اگر “فوق العاده ثروتمند” باشم، کسی را استخدام می کنم که تنها کارش این است که به محض اینکه از اتاقم بیرون می روم یک فنجان قهوه بزرگ به من بدهد. HomeKit به من اجازه این کار را نداد، اما من را نزدیک‌تر می‌کند. در ادامه بخوانید تا بدانید چگونه قهوه صبح خود را بر اساس زمانی که حرکت در اتاق خوابم با استفاده از HomeKit تشخیص داده می‌شود، خودکار کردم. هوپسو ربات سوئیچ. برای اطلاع از نحوه پیاده سازی، تجهیزات مورد نیاز و نحوه راه اندازی آن در HomeKit به ادامه مطلب مراجعه کنید.

در برنامه Home به Automations بروید و دکمه + را در بالا سمت راست جستجو کنید. سپس افزودن اتوماسیون > حسگر چیزی را تشخیص می‌دهد > حسگر حرکتی خود را پیدا کنید > زمان روز را انتخاب کنید > سپس محدوده زمانی خود را تنظیم کنید. آخرین مرحله این است که مطمئن شوید دکمه هنگام اجرا شدن اتوماسیون روشن می شود.

شما همچنین می خواهید آدرس MAC فشار دهنده دکمه Switchbot را پیدا کنید. می توان آن را در قسمت اطلاعات دستگاه در قسمت تنظیمات دستگاه پیدا کرد. باز هم، بدون دو نقطه به آن نیاز خواهید داشت، بنابراین آن را در همان یادداشت اپل که کلید API را در آن قرار داده اید، بنویسید.

راه اندازی HOOBS با Switchbot

هنگامی که دستگاه های Switchbot در شبکه شما راه اندازی و اجرا می شوند، باید آنها را در HOOBS راه اندازی کنید. من این را با این فرض می نویسم که شما قبلا HOOBS را راه اندازی کرده اید و آن را به HomeKit متصل کرده اید.

اکنون که Switchbot Button Pusher در HomeKit کار می کند، آخرین مرحله ایجاد اتوماسیون HomeKit است. من یکی دارم سنسور کنترل از راه دور ecobee در اتاق خوابم برای کمک به گرمایش و سرمایش نمایش داده شده در HomeKit به عنوان سنسور.

در داشبورد HOOBS، را پیدا کنید Plug-in SwitchbotComment. گواهی شده همان چیزی است که من استفاده می کنم، و من آن را به شما نیز توصیه می کنم. پس از نصب، کلید API را در قسمت مربوطه قرار می دهید.

HomeKit هفتگی مجموعه‌ای است که بر لوازم جانبی خانه هوشمند، نکات و ترفندهای اتوماسیون و هر چیزی که به چارچوب خانه هوشمند اپل مربوط می‌شود تمرکز دارد.


محصولات Switchbot مورد نیاز است

برای سمت Switchbot، باید یک را خریداری کنید Hub Switchbot و همچنین فشار دهنده دکمه می تواند به جای تکیه صرفاً به بلوتوث، روی Wi-Fi شما باشد. پس از باز شدن بسته بندی محصولات، آن را دانلود کنید برنامه Switchbotو شروع به اتصال آنها به شبکه خود کنید. سپس در تنظیمات Button Pusher، آن را در “Press mode” قرار دهید. من زمان نگهداری خود را پس از چند آزمایش روی دو ثانیه تنظیم کردم.

کلید Switchbot API

برای اخبار بیشتر اپل، 9to5Mac را در YouTube بررسی کنید:

قبل از ذکر در نظرات که من قهوه ساز احتمالا یک تایمر خودکار دارد، بله من از آن مطلع هستم. با این حال، می‌خواستم ببینم که آیا می‌توانم آن را بهتر بر اساس HomeKit ادغام کنم یا خیر چه زمانی از رختخواب بلند شدم، نه در زمان خاصی.