Homey Bridge – مرکز خانه هوشمند نهایی؟

من واقعا از کل تجربه پل هومی لذت بردم. این محصول دارای HomeKit نیست، اما با میانبرهای سیری ادغام می شود. دیدن اینکه چگونه تیم پلی ساختند که به عنوان یکپارچه کننده برای محصولات بی شماری از خانه های هوشمند بدون نیاز به به روز رسانی سیستم عامل جدید عمل می کند، باعث می شود که به این فکر کنم که آیا اپل به جای آن باید این مسیر را طی می کرد و از Matter پشتیبانی می کرد.

Homeu Flow توانایی Homey برای ایجاد قوانینی است که بر نحوه عملکرد محصولات شما با یکدیگر نظارت می کند. واقعا چیز دیگری است و ایده اتوماسیون خانه های هوشمند را به سطح بعدی می برد. نقشه های جریان منطقی را می توان در ترکیب با متغیرهایی مانند اعداد، متون و بولی ها استفاده کرد. اگر احساس کرده اید که با آنچه HomeKit ارائه می دهد محدود شده اید، این یک ارتقاء خوب است.

به طور کلی، هومی بریج برای چه کسانی مناسب است؟

FTC: ما از لینک های وابسته خودکار درآمدزا استفاده می کنیم. بیشتر.Source link

بخش هوم کیت 9to5mac فارسی

HomeKit هفتگی مجموعه‌ای است که بر لوازم جانبی خانه هوشمند، نکات و ترفندهای اتوماسیون و همه چیز مربوط به چارچوب خانه هوشمند اپل تمرکز دارد.


پل هومی چیست؟

هنگامی که پل هومی نصب شد، مشغول افزودن دستگاه‌هایی از فیبارو و آقارا شدم که یکی مبتنی بر Z-Wave و دیگری مبتنی بر Zigbee است. کل تجربه سوار شدن بسیار شبیه اپل بود. محصولات شامل لوگو، تصاویر و غیره بود. Homey من را در ادغام محصول به روشی ساده تر از هر پلت فرم خانه هوشمند امروزی راهنمایی کرد. هیچ یک از این محصولات سرنخی ندارند که هومی چیست یا کیست. Homey همه ورود و ورود به سیستم را به روشی کاملاً اپل انجام می دهد.

جریان صمیمی

با این حال، شیطان در محصولات عرشه همیشه در جزئیات است. آیا پیکربندی آسان است؟ چگونه محصولات با هم کار می کنند؟ Homey در ایجاد فرآیند نصب و راه اندازی یکپارچه کار خوبی انجام داده است. دستگاه را از جعبه خارج می‌کنید، آن را به برق وصل می‌کنید، برنامه آیفون را دانلود می‌کنید و مراحل ساده داخلی را دنبال می‌کنید. برای من، حدود پنج دقیقه طول کشید تا یک حساب کاربری ایجاد کنم و بریج خود را اضافه کنم.

Homey Bridge با یک بار هزینه 69 دلاری از آمازون یا مستقیماً از Homey در دسترس است. برای استفاده حداکثری از محصول، به اشتراک Homey Premium با قیمت 2.99 دلار در ماه نیاز دارید.

مسئله راه حل جدید برای همه مشکلات سازگاری خانه هوشمند ما است، اینطور نیست؟ این چیزی است که به ما گفته شده است، و این چیزی است که ما می خواهیم اتفاق بیفتد، درست است؟ مواضع باز در مورد هر چیزی که با فناوری مرتبط است بهترین است، اما گاهی استانداردهای جدید سال ها طول می کشد تا به بلوغ برسد. این چیزی است که ما با ماده می بینیم. ما حتی می بینیم که مارک هایی مانند Wemo نیز از پشتیبانی Matter خارج می شوند. در چند هفته گذشته، من در حال آزمایش محصولی به نام Homey Bridge بوده‌ام، و این یکی از جالب‌ترین مفاهیم خانه هوشمند است که در مدتی طولانی امتحان کرده‌ام.

Homey Bridge طوری طراحی شده است که مرکز خانه هوشمند جهانی باشد که به طور یکپارچه همه دستگاه های شما را در چندین مارک و پروتکل به هم متصل می کند. Homey Bridge با پشتیبانی داخلی از پروتکل‌های مختلف مانند Wi-Fi، Zigbee، Bluetooth، Z-Wave، 433MHz و Infrared، برقراری ارتباط بین دستگاه‌های خانه هوشمند را آسان می‌کند. با محصولات/خدمات Philips Hue، Nest، Spotify Connect، Wiz، Yale، Aqara، GE، Bosch و بسیاری دیگر کار می کند. به یک معنا، آن را طراحی شده است پل که به همه چیز متصل می شود بدون اینکه ارائه دهنده نیازی به ایجاد پشتیبانی برای Matter، HomeKit و غیره داشته باشد. چندین پروتکل را به هم پیوند می دهد. لیست کامل را می توانید در وب سایت هومی مشاهده کنید.

راه اندازی و راه اندازی

برنامه کاربر پسند