iHeartRadio پشتیبانی از پادکست را به برنامه CarPlay خود اضافه می کند

برای اخبار بیشتر اپل در 9to5Mac در YouTube مشترک شوید:

iHeartRadio برنامه CarPlay خود را گسترش می دهد. شرکت اعلامیه امروز که پشتیبانی از پادکست ها را به برنامه اضافه می کند، همراه با چندین ویژگی جدید که تجربه پادکست را تا حد امکان یکپارچه می کند…

[ad_2]

Source link

بخش کارپلی 9to5mac فارسی FTC: ما از لینک های وابسته خودکار درآمدزا استفاده می کنیم. بعد از.


این شرکت ادعا می کند که “به گوش دادن ادامه دهید” ویژگی است که به شما امکان می دهد هر بار که ماشین خود را روشن می کنید از جایی که در آخرین پادکست خود متوقف کرده اید ادامه دهید. در سمت کشف، iHeartRadio یک رابط “موضوعات پادکست” را ارائه می دهد که به شما امکان می دهد برای موضوعاتی که ممکن است مورد علاقه شما باشد، در 18 دسته مختلف پیمایش کنید.

این آخرین به‌روزرسانی با گسترش رابط کاربرپسند CarPlay، پادکست‌ها را از طریق تعدادی ویژگی جدید هیجان‌انگیز معرفی می‌کند. “ادامه گوش دادن” به شما این امکان را می دهد که آخرین پادکست خود را درست از همان جایی که آن را متوقف کردید، بدون نیاز به فکر کردن ادامه دهید.

اپل، البته، برنامه پادکست خود را برای CarPlay ارائه می دهد، اما برای کسانی که قبلاً به طور منظم از iHeartRadio در ماشین خود استفاده می کنند، این ممکن است گزینه ساده تری باشد. این شرکت برای اولین بار در سال 2014 اپلیکیشن خود را با پشتیبانی از CarPlay به روز کرد.


همه پادکست‌های شما در برنامه iHeartRadio CarPlay در رابط «پادکست‌های شما» ذخیره می‌شوند و هر زمان که قسمت جدیدی منتشر شد، به‌روزرسانی می‌شوند.

برای اخبار بیشتر اپل، 9to5Mac را در YouTube بررسی کنید: