Ikea قول پشتیبانی HomeKit برای تصفیه‌کننده‌های هوای هوشمند جدید خود را می‌دهد

با این حال، یکی از جزئیاتی که بیانیه مطبوعاتی نادیده گرفته شد، اطلاعات خاصی در مورد سازگاری خانه هوشمند بود. بیانیه مطبوعاتی به سادگی بیان می کند که Starkvind برای کنترل با برنامه Ikea Home به دروازه خانه هوشمند Tradfri Ikea متصل می شود.Source link

بخش هوم کیت 9to5mac فارسی

دستگاه تصفیه هوا STARKVIND دارای سیستم 3 فیلتر می باشد. پیش فیلتر ذرات بزرگی مانند مو و گرد و غبار را جذب می کند. فیلتر حذف ذرات برای فیلتر کردن تقریباً 99.5 درصد از ذرات کوچک موجود در هوا مانند ذرات PM2.5، گرد و غبار و گرده بهینه شده است. فیلتر پاک کننده گاز، آلاینده های مختلف گازی مانند فرمالدئید و سایر VOC ها را جذب کرده و بوی نامطبوع مانند سیگار کشیدن و پخت و پز را کاهش می دهد.

در بیانیه مطبوعاتی Ikea با اعلام دستگاه تصفیه هوا Starkvind توضیح داد که این دستگاه در یک مدل کف ایستاده و یک مدل میز کناری موجود خواهد بود که برای پاسخگویی به سلیقه ها و نیازهای مختلف طراحی شده است. این شرکت توضیح داد:

FTC: ما از لینک های وابسته خودکار درآمدزا استفاده می کنیم. بعد از.


ایکیا این هفته اولین دستگاه تصفیه هوای هوشمند خود را با نام Starkvind معرفی کرد. Starkvind که در ماه اکتبر در دسترس خواهد بود، در دو مدل مختلف عرضه خواهد شد و بر اساس گزارشی که منتشر شده است HomeKit Authorityاز ادغام با HomeKit و برنامه Home اپل پشتیبانی می کند.

فروش Starkvind با قیمت 129 دلار و میز کناری 189 دلار در ماه اکتبر آغاز خواهد شد. آیا قصد دارید دستگاه تصفیه هوای هوشمند Ikea را تهیه کنید؟ در نظرات به ما اطلاع دهید.

برای اخبار بیشتر اپل، 9to5Mac را در YouTube بررسی کنید:

دستگاه تصفیه هوا STARKVIND دارای پنج سرعت فن مختلف و حالت اتوماتیک است. در حالت خودکار، سرعت فن را متناسب با مقدار PM2.5 موجود در هوا با سنسور کیفیت هوای داخلی تنظیم می کند.

این شرکت تایید کرده است HomeKit Authorityبا این حال، تصفیه‌کننده‌های هوشمند Starkvind از ادغام با HomeKit و اپلیکیشن هوم اپل و همچنین پلت‌فرم‌های خانه هوشمند گوگل و آمازون نیز پشتیبانی می‌کنند. با این حال، باید با کمی تردید با وعده Ikea برخورد کرد، به خصوص با توجه به اینکه چه مدت طول کشید تا پشتیبانی HomeKit در سال گذشته برای پرده های هوشمند Ikea عرضه شود.