IKEA محدوده پرده های هوشمند HomeKit را با دو گزینه جدید گسترش می دهد

اول از همه، پرده های هوشمند TREDANSEN از Ikea دارای طراحی “کرور تاشو” هستند – آنها در اندازه های 120×195 سانتی متر و 140×195 سانتی متر هستند. آنها همچنین از مواد سبک خاموشی “تاریک کننده” استفاده می کنند. پرده های هوشمند TREDANSEN بدون سیم هستند و با باتری کار می کنند و با قیمت 149.00 یورو یا حدود 163 دلار به فروش می رسند.

Source link

بخش هوم کیت 9to5mac فارسی

درست مانند سایر محصولات خانه هوشمند IKEA، پرده های هوشمند جدید با Amazon Alexa، Google Assistant و Apple HomeKit کار می کنند. با این حال، برای فعال کردن این گزینه های کنترل خانه هوشمند، باید دروازه TRÅDFRI شرکت را به طور جداگانه خریداری کنید. همچنین می توانید کنترل پرده های هوشمند را انتخاب کنید منحصراً از طریق برنامه هوشمند IKEA Home یا iPhone.

سپس ما داریم PRAKTLYSING پرده های هوشمند از IKEA اینها دارای چیزی هستند که IKEA آن را به عنوان یک طرح “کرکره غلتکی” توصیف می کند و در دو اندازه 120x195cm و 140x195cm ارائه می شود. این پرده‌ها بسیار مجلل‌تر از سایر محصولات IKEA هستند و قیمت‌های آن از 125 پوند / 129 پوند شروع می‌شود.

باز هم، IKEA هنوز به طور رسمی این پرده ها را معرفی نکرده است، و به نظر نمی رسد که آنها به طور گسترده ای برای خرید در دسترس باشند. این شرکت به عرضه تدریجی محصولات جدید عادت کرده است، بنابراین ممکن است منتظر طولانی مدت باشیم تا این پرده های هوشمند جدید در دسترس اکثر خریداران باشد.

در اینجا نگاهی دقیق تر به پرده های هوشمند TREDANSEN آورده شده است:

ممکن است به زودی گزینه دیگری برای پرده های HomeKit در بازار وجود داشته باشد، این بار توسط IKEA. در حالی که شرکت‌هایی مانند Eve و Lutron پرده‌های هوشمند مجهز به HomeKit را راه‌اندازی کرده‌اند، IKEA در تلاش برای رقابت بهتر خط تولید خود را گسترش می‌دهد.

پرده های هوشمند جدید IKEA با HomeKit

اولین محصول کور هوشمند IKEA در سال 2019 عرضه شد که دارای طراحی مبتنی بر غلتک است. این پرده‌های هوشمند FYTUR و KADRILJ بررسی‌های متفاوتی دریافت کردند و عرضه اولیه با تاخیر، کمبود و مهلت‌های از دست رفته برای افزودن سازگاری HomeKit همراه بود.

در اینجا یک نمای کلی از پرده های هوشمند PRAKTLYSING آورده شده است:

IKEA اکنون طیف پرده های هوشمند خود را با دو گزینه جدید گسترش می دهد: PRAKTLYSING و TREDANSEN. این گزینه‌های کور هوشمند جدید هنوز به طور رسمی معرفی نشده‌اند، اما این گزینه‌ها در نسخه‌های بین‌المللی وب‌سایت IKEA این هفته ظاهر شدند، همانطور که برای اولین بار توسط دیو زتز در توییتر.

FTC: ما از لینک های وابسته خودکار درآمدزا استفاده می کنیم. بعد از.


در نهایت، در اینجا یک نمای کلی از پرده های هوشمند TREDANSEN آورده شده است:

برای اخبار بیشتر اپل، 9to5Mac را در YouTube بررسی کنید: