iOS 14.5: سیری دیگر صدای زن را پیش‌فرض نمی‌کند، دو گزینه جدید اضافه شده است

در بیانیه ای از اپل آمده است: «ما هیجان زده هستیم که دو صدای جدید سیری را برای انگلیسی زبانان و توانایی کاربران Siri برای انتخاب صدای مورد نظر خود هنگام تنظیم دستگاه خود معرفی کنیم. “این ادامه تعهد دیرینه اپل به تنوع و گنجاندن محصولات و خدمات طراحی شده برای انعکاس بهتر تنوع جهانی است که در آن زندگی می کنیم.”

FTC: ما از لینک های وابسته خودکار درآمدزا استفاده می کنیم. بعد از.


به عنوان بخشی از نسخه بتای 6 iOS 14.5، اپل چندین تغییر قابل توجه در سیری ایجاد می کند. این شرکت می‌گوید سیری دیگر با شروع iOS 14.5 صدای زنانه را پیش‌فرض نمی‌کند و دو گزینه صوتی اضافی برای انتخاب اضافه می‌کند. تغییرات در HomePod نیز اعمال می شود.

برای اخبار بیشتر اپل، 9to5Mac را در YouTube بررسی کنید:

Source link

بخش سیری 9to5mac فارسی

علاوه بر این، iOS 14.5 بتای 6 نیز بهبودهایی را برای صدای سیری در ایرلند، روسیه و ایتالیا به ارمغان می آورد و آنها را به تبدیل متن به گفتار عصبی ارتقا می دهد. این بدان معناست که اکنون 38 صدا از این فناوری جدید استفاده می کنند. در این گزارش آمده است: «سیری اکنون 25 میلیارد درخواست را در بیش از 500 میلیون دستگاه انجام می دهد و از 21 زبان در 36 کشور پشتیبانی می کند.

همانطور که برای اولین بار توسط بحران فنیاپل می‌گوید این تغییر بخشی از تعهد مداوم آن به تنوع است:

اگر امروز تغییراتی را در نسخه بتای iOS 14.5 یا سایر نسخه‌های جدید اپل مشاهده کردید، در نظرات زیر یا در آدرس زیر با ما در میان بگذارید. توییتر @9to5Mac. منتظر پوشش کامل عملی ما با نسخه های جدید در اینجا باشید 9to5Mac امروز.

این بدان معناست که از iOS 14.5، برای اولین بار از کاربران خواسته می شود که دستیار صوتی خود را انتخاب کنند. ما همیشه در حال به روز رسانی دستگاه های خود هستیم و زمانی که فرصتی برای آزمایش آن داشتیم به شما اطلاع خواهیم داد.

این گزارش توضیح می‌دهد که صداهای جدید از «ضبط استعداد منبع استفاده می‌کنند که سپس از طریق موتور تبدیل متن به گفتار عصبی اپل اجرا می‌شود». این اجازه می دهد تا صداها “به صورت ارگانیک” جریان پیدا کنند، حتی زمانی که جملات در پرواز تولید می شوند. صداهای جدید در کشورهای انگلیسی زبان در دسترس هستند.