iOS 14.5 beta 3 شامل شواهد بیشتری از پشتیبانی از خانواده Apple Card آینده است

9to5Mac اکنون کشف کرده است که کاربران اپل کارت می توانند بین دو نوع اشتراک گذاری مختلف یکی را انتخاب کنند. با «فقط مجاز به خرج کردن»، کاربران مهمان به کل موجودی، تنظیمات و سابقه تراکنش دسترسی نخواهند داشت. برای فعال کردن این ویژگی‌ها برای اعضای مهمان، دارنده کارت باید گزینه «به‌عنوان مالک مشترک» را انتخاب کند.

با ارائه شماره تامین اجتماعی خود به بانک گلدمن ساکس ایالات متحده آمریکا، می توانید در حین استفاده از اپل کارت، سابقه اعتباری ایجاد کنید. گزارش دهی اعتباری می تواند با ایجاد یا گسترش سابقه اعتباری به افرادی که سابقه اعتباری کم یا بدون سابقه اعتباری دارند کمک کند.

ما قبلاً می دانیم که Apple Card Family، که در داخل به آن “مدیسون” می گویند، به کاربران اجازه می دهد تا از طریق اشتراک گذاری خانواده iCloud، همان اپل کارت را با سایر اعضای خانواده به اشتراک بگذارند. این کد نشان می‌دهد که مالک کارت می‌تواند برای هر کاربر مهمان، مانند کارت‌های اضافی، محدودیتی برای هزینه تعیین کند.

جالب است که اگر یکی از اعضای خانواده را به عنوان مالک مشترک دعوت کنید، اپلیکیشن Wallet این امکان را برای عضو دعوت شده فراهم می کند تا به جای اشتراک امتیاز اعتباری یکسان، امتیاز اعتباری خود را در دفاتر داشته باشد. برای انجام این کار، فرد دعوت شده باید شماره تامین اجتماعی خود را به بانک گلدمن ساکس ارائه دهد تا امکان گزارش اعتبار جداگانه فراهم شود.

اپل هرگز تایید نکرده است که روی Apple Card Family کار می کند، اما کدهای iOS 14.5 به شدت نشان می دهد که این ویژگی احتمالاً در هفته های آینده به طور رسمی معرفی خواهد شد.

همچنین بخوانید:

به طور کلی، حساب‌هایی که: (1) برای مدتی ایجاد شده‌اند، (ب) پرداخت‌های به‌موقع را نشان می‌دهند و (iii) دارای مانده‌های زیر 30 درصد از سقف اعتبار کل خود هستند، تأثیر مثبت بیشتری بر اعتبار خواهند داشت. حساب شما به عنوان یک کاربر مجاز به دفاتر اعتباری گزارش می شود که نشان می دهد می توانید در حساب خرج کنید، اما مسئولیتی در قبال پرداخت ها ندارید. داشتن یک کاربر مجاز در حسابی که سابقه پرداخت منفی دارد یا بیش از حد از آن استفاده می شود، می تواند تأثیر منفی داشته باشد.

هنگامی که اپل اولین نسخه بتای توسعه دهنده iOS 14.5 را در اوایل فوریه منتشر کرد، 9to5Mac ارجاعاتی به ویژگی جدید “Apple Card Family” در حال توسعه بر اساس کد سیستم داخلی گزارش شده است. اکنون، با iOS 14.5 beta 3، اپل ارجاعات بیشتری را به خانواده Apple Card اضافه کرده است که نشان می دهد این ویژگی به زودی ارائه می شود.Source link

بخش اپل کارت 9to5mac فارسی

برای اخبار بیشتر اپل، 9to5Mac را در YouTube بررسی کنید:

FTC: ما از لینک های وابسته خودکار درآمدزا استفاده می کنیم. بعد از.