iOS 15 درخواست های شخصی سیری را با ویژگی «باز کردن قفل با اپل واچ» فعال می کند

در نسخه‌های قبلی iOS، زمانی که از سیری می‌خواهید کارهایی مانند تغییر تنظیمات گوشی را انجام دهد، باید احراز هویت می‌شد، اما اکنون اگر اپل واچ دارید، این کار ضروری نخواهد بود. یک پست جدید توضیح می‌دهد که ویژگی «باز کردن قفل با اپل واچ» اکنون برای درخواست‌های شخصی در منوی Face ID و Passcode برنامه تنظیمات با سیری کار می‌کند.

iOS 14.5 که در اوایل سال جاری منتشر شد، ویژگی مهم جدیدی را به همراه داشت که به کاربران اجازه می‌دهد هنگام استفاده از ماسک، قفل آیفون را با استفاده از Apple Watch به جای Face ID باز کنند. با iOS 15، اپل این قابلیت را با فعال کردن درخواست‌های شخصی به سیری در زمانی که گزینه «باز کردن قفل با اپل واچ» فعال است، گسترش می‌دهد.

اکنون، با iOS 15، که این هفته در WWDC 2021 معرفی شد، اپل نیز از همین ویژگی برای فعال کردن درخواست‌های شخصی برای سیری بدون نیاز به شناسایی چهره یا رمز عبور استفاده می‌کند.

iOS 15 اکنون در نسخه بتای توسعه دهندگان در دسترس است و نسخه بتا عمومی در ماه جولای در دسترس خواهد بود. با این حال، انتشار رسمی در پاییز امسال منتشر می شود. این به‌روزرسانی تغییرات اساسی در مدیریت اعلان‌ها، ویژگی‌های جدید در iMessage، کنترل‌های بیشتر حریم خصوصی و موارد دیگر به ارمغان می‌آورد.

همچنین بخوانید:

FTC: ما از لینک های وابسته خودکار درآمدزا استفاده می کنیم. بعد از.


اگر اپل واچ شما آنلاک است و روی مچ دست شما با این گزینه فعال است، اکنون می توانید از سیری بخواهید پیام های شما را بخواند یا تنظیمات iOS را بدون نگه داشتن آیفون، باز کردن قفل با Face ID یا وارد کردن رمز عبور تغییر دهد.

برای اخبار بیشتر اپل، 9to5Mac را در YouTube بررسی کنید:

عملکرد “باز کردن قفل با اپل واچ” برای کاربران مدل های آیفون با Face ID طراحی شده است که نمی توانند هنگام استفاده از ماسک صورت، قفل دستگاه را باز کنند. با این حال، iOS 14 تنها زمانی از این گزینه استفاده می کند که کاربر سعی می کند از دستگاه استفاده کند و دوربین TrueDepth ماسک را تشخیص دهد.Source link

بخش سیری 9to5mac فارسی

برای درخواست‌های سیری یا برای باز کردن قفل آیفون، زمانی که چیزی مانند ماسک مانع از تشخیص چهره شما توسط Face ID می‌شود، از ورود امن به Apple Watch خود استفاده کنید. ساعت شما باید با گذرواژه محافظت شود، قفل آن قفل نشده باشد و روی مچ دست شما نزدیک باشد.