iOS 15.4 باگی را برطرف می کند که به اجبار ضبط های سیری را برای اپل ارسال می کند


در سال 2019، اپل گزینه جدیدی را برای کاربران معرفی کرد تا به دلیل نگرانی از حفظ حریم خصوصی، ضبط های سیری خود را با اپل به اشتراک نگذارند. اگرچه این گزینه همچنان در iOS 15 موجود است، اما به نظر می رسد که این گزینه آنطور که انتظار می رفت عمل نکرده است. این شرکت اکنون این باگ را با iOS 15.4 برطرف کرده است.

اپل گفت که یک اشکال در نسخه‌های اولیه iOS 15 باعث شده است که ضبط مکالمات کاربران با سیری با این شرکت به اشتراک گذاشته شود، حتی زمانی که کاربر ترجیح می‌دهد آنها را به اشتراک نگذارد. برای جلوگیری از مشکلات بیشتر، اپل به‌طور بی‌صدا اشتراک‌گذاری ضبط Siri را برای بسیاری از کاربران با iOS 15.2 غیرفعال کرد.

اپل گفت که اکنون با دومین بتا iOS 15.4 که در روز سه شنبه برای توسعه دهندگان منتشر شد ZDNet که باگ رفع شده است به همین دلیل است که پس از به‌روزرسانی iOS 15.4، سیستم دوباره از شما می‌پرسد که آیا می‌خواهید با اشتراک‌گذاری ضبط‌های Siri خود موافقت کنید یا خیر.

به گفته اپل، تمام رکوردهایی که به دلیل وجود این باگ به اشتراک گذاشته شده بودند، مدت کوتاهی پس از شناسایی مشکل از سرورهای این شرکت حذف شدند.

با iOS 15.2، تنظیمات Enhance Siri و Dictation را برای بسیاری از کاربران سیری غیرفعال کردیم، در حالی که یک اشکال معرفی شده با iOS 15 را برطرف کردیم. این باگ به طور ناخواسته تنظیمات را برای بخش کوچکی از دستگاه ها فعال کرد. از زمان شناسایی اشکال، بررسی را متوقف کرده و در حال حذف صدای دریافتی از همه دستگاه‌های آسیب‌دیده هستیم.

اپل از ضبط‌های افراد در حال تعامل با سیری استفاده می‌کند تا بررسی کند که آیا دستیار به سؤالات پاسخ صحیح داده است تا عملکرد را بهبود بخشد. می‌توانید در هر زمانی که بخواهید با رفتن به تنظیمات > حریم خصوصی > تجزیه و تحلیل و بهبودها، اشتراک‌گذاری ضبط‌های سیری با اپل را فعال یا غیرفعال کنید.

نسخه بتای iOS 15.4 اکنون برای توسعه دهندگان و کاربران بتا عمومی در دسترس است. انتظار می رود در بهار امسال عرضه رسمی شود.

همچنین بخوانید:

FTC: ما از لینک های وابسته خودکار درآمدزا استفاده می کنیم. بعد از.


برای اخبار بیشتر اپل، 9to5Mac را در YouTube بررسی کنید:Source link

بخش سیری 9to5mac فارسی