iOS 15: Apple Card ‘Advanced Fraud Protection’، طراحی مجدد Apple Pay با پشتیبانی از کدهای کوپن

اپل از زمان راه‌اندازی خود، تولید شماره‌های کارت جدید را در برنامه کیف پول برای کاربران اپل کارت آسان کرده است. با شروع iOS 15، کاربران Apple Card می توانند از کد امنیتی استفاده کنند که هنگام انجام تراکنش های آنلاین با استفاده از شماره کارت خود “به طور منظم تغییر می کند”. اپل نحوه عملکرد آن را توضیح می دهد:

جزئیات در اینجا هنوز کمی پراکنده است زیرا به نظر نمی رسد این ویژگی در iOS 15 بتا 1 فعال باشد. با این حال، از توضیحات اپل، به نظر می رسد که این ویژگی کدهای امنیتی جدیدی ایجاد می کند – رقم سه رقمی که هنگام پرداخت وارد می کنید – هنگام خرید آنلاین برای یک لایه امنیتی اضافی.

برگه پرداخت Apple Pay با طراحی مجدد به شما امکان می دهد کارت های جدید را به صورت آنلاین اضافه کنید، بدون اینکه تجربه Apple Pay را ترک کنید. اکنون می توانید کدهای کوپن را در برگه تسویه حساب وارد کنید و به شما امکان می دهد هر بار که از Apple Pay استفاده می کنید، بیشتر پس انداز کنید. و نمای خلاصه بهبودیافته به شما امکان می‌دهد اطلاعات دقیق‌تری مانند موارد پرداخت، تخفیف‌ها و مجموع‌های فرعی را مشاهده کنید و به شما اطمینان خاطر خرید با Apple Pay را می‌دهد.Source link

بخش اپل کارت 9to5mac فارسی برای اخبار بیشتر اپل، 9to5Mac را در YouTube بررسی کنید:

اپل همچنین برگه پرداخت Apple Pay را در iOS 15 با تمرکز بر افزودن کارت های جدید و وارد کردن کدهای کوپن دوباره طراحی کرده است. این یک شکایت رایج را حل می کند که در آن وب سایت ها فقط هنگام پرداخت دستی از وارد کردن کدهای کوپن پشتیبانی می کنند:

FTC: ما از لینک های وابسته خودکار درآمدزا استفاده می کنیم. بعد از.


علاوه بر این، همانطور که دیروز توضیح دادیم، رابط برنامه کیف پول کمی دوباره طراحی شده است تا دسترسی آسان‌تری به شماره اپل کارت شما فراهم کند. قبلاً، شماره Apple Card شما فقط با ضربه زدن روی چند لایه در رابط برنامه Wallet قابل دسترسی بود.

با استفاده از محافظت از کلاهبرداری پیشرفته، کاربران اپل کارت می توانند کد امنیتی داشته باشند که به طور مرتب تغییر می کند تا تراکنش های آنلاین شماره کارت را ایمن تر کند.

اپل کارت در سال 2019 معرفی شد و از آن زمان تاکنون چندین ویژگی و مزیت جدید به آن اضافه کرده است. با انتشار iOS 15 در پاییز امسال، Apple Card یک ویژگی امنیتی جدید دیگر را اضافه می کند که اپل آن را Advanced Fraud Protection می نامد.