iOS 16.3 باگ مزاحم CarPlay را که پشتیبانی Find My را در سیری شکسته بود، برطرف کرد

برای اخبار بیشتر اپل، 9to5Mac را در YouTube بررسی کنید:

همانطور که در Reddit مشاهده شد و توسط آن تایید شد 9to5MaciOS 16.3 در واقع یک راه حل برای استفاده از ویژگی Find My اپل در حین رانندگی دارد. اکنون می‌توانید از سیری بپرسید که کسی کجاست، و دستیار به درستی با موقعیت آن شخص پاسخ می‌دهد. البته این بستگی به این دارد که آن شخص موافقت کند موقعیت مکانی خود را از طریق Find My با شما به اشتراک بگذارد.

شانس را دنبال کنید: توییتراینستاگرام و ماستودون

آیا متوجه رفع اشکال CarPlay دیگری در iOS 16.3 شده اید؟ در نظرات به ما اطلاع دهید.

یکی از این اشکالات باعث شد سیری در CarPlay به درستی با برنامه Find My ادغام نشود. اگر از سیری بخواهید کسی را از طریق Find My پیدا کند، پاسخ می‌دهد و می‌گوید نمی‌تواند در حین رانندگی. این تغییری نسبت به نسخه‌های قبلی iOS بود که به کاربران اجازه می‌داد هنگام رانندگی از سیری فرمان‌های اصلی Find My را بخواهند.

iOS 16.3 با ویژگی‌های شاخص مانند پشتیبانی از کلید امنیتی برای Apple ID و پشتیبانی از نسل دوم HomePod در روز دوشنبه در دسترس همه قرار گرفت. این به‌روزرسانی همچنین شامل تعدادی رفع اشکال و بهبودهایی بود، از جمله رفع اشکال مزاحم CarPlay.


این یک راه حل کوچک اما مفید برای کاربران CarPlay است. توانایی تعامل با Find My در حین رانندگی برای دانستن اینکه آیا افراد دیگری در راه هستند یا قبلاً به مکان خاصی رسیده اند بسیار مفید است.

این داستان توسط Mosyle پشتیبانی می شود، تنها پلتفرم یکپارچه اپل. Mosyle تنها راه حلی است که به طور کامل پنج برنامه مختلف را در یک پلتفرم اپل ادغام می کند و به کسب و کارها و مدارس این امکان را می دهد تا به راحتی و به طور خودکار همه دستگاه های اپل خود را استقرار، مدیریت و محافظت کنند. بیش از 35000 سازمان از راه حل های Mosyle برای خودکارسازی استقرار، مدیریت و امنیت میلیون ها دستگاه اپل در هر روز استفاده می کنند. امروز یک حساب کاربری رایگان درخواست کنید و دریابید که چگونه می‌توانید ناوگان اپل خود را با قیمتی که باور کردنش سخت است، در حالت خلبان خودکار قرار دهید.
[ad_2]

Source link

بخش کارپلی 9to5mac فارسی

در یادداشت‌های انتشار iOS 16.3، اپل تأیید کرد که به‌روزرسانی «مشکلاتی را که ممکن است درخواست‌های Siri در CarPlay به درستی درک نشده باشند» برطرف می‌کند. این یک نکته بسیار مبهم بود و بسیاری را متعجب کرد که دقیقاً منظور اپل از “ممکن است به درستی درک نشود” چیست.

انتشار اولیه iOS 16 در سال گذشته تعداد انگشت شماری از اشکالات مربوط به ادغام سیری با CarPlay را معرفی کرد. برخی از این مشکلات در iOS 16.1 و iOS 16.2 برطرف شد، اما برخی از باگ‌ها ادامه یافتند و چند باگ اضافی ظاهر شدند.

FTC: ما از لینک های وابسته خودکار درآمدزا استفاده می کنیم. ذیل.