iOS 16.4 به مقامات بهداشتی اجازه می دهد تا به پشتیبانی خود از ویژگی اعلان های مواجهه با COVID-19 اپل پایان دهند.

اپل و گوگل امید زیادی به پلتفرم اعلان مواجهه داشتند، اما به دلیل عرضه پراکنده ایالت ها و آژانس های بهداشتی در سراسر جهان، این پلتفرم نتوانست مورد توجه قرار گیرد. به عنوان مثال، در ایالات متحده، به جای ایجاد یک برنامه ردیابی مخاطب، تصمیم برای پشتیبانی از اعلان‌های مواجهه توسط مقامات بهداشت عمومی هر ایالت گرفته شد.

شانس را دنبال کنید: توییتراینستاگرام و ماستودون

سپس هر ایالت مجبور بود API را بپذیرد و برنامه اعلان قرار گرفتن در معرض خود را ایجاد کند. در نهایت، سیستم “Exposure Notifications Express” شروع به کار کرد و عملکرد را مستقیماً به iOS 13 آورد.

با رفتن به برنامه تنظیمات و یافتن منوی «اعلان‌های نوردهی» می‌توانید اعلان‌های نوردهی را در آیفون خود مدیریت کنید.

سه سال پس از راه اندازی، نظر شما در مورد سیستم اعلان قرار گرفتن در معرض توسعه یافته توسط اپل و گوگل چیست؟ آیا این برای شما در طول همه گیری COVID-19 مفید بوده است؟ در قسمت نظرات پایین ما را آگاه کنید.

سه سال بعد، اپل اکنون به آژانس‌های مراقبت‌های بهداشتی این امکان را می‌دهد که پذیرش API Notifications Exposure را متوقف کنند.

در این پیام آمده است: «مقام بهداشتی شما اعلان‌های مواجهه را غیرفعال کرده است. آیفون شما دیگر دستگاه‌های نزدیک را ثبت نمی‌کند و نمی‌تواند شما را از تماس‌های احتمالی مطلع کند.

در سال 2020، اپل و گوگل برای راه‌اندازی API اعلان‌های مواجهه برای ردیابی قراردادهای COVID-19 شریک شدند. هدف از این ویژگی این بود که شما را درمورد قرار گرفتن در معرض احتمالی COVID-19 آگاه کند و به شما امکان می‌دهد در صورت لزوم آزمایش دهید و خود را ایزوله کنید.

در iOS 16.4، اپل برای پایان دادن به پشتیبانی آنها از Exposure Notifications API، پشتیبانی اساسی را برای Health Services اضافه کرد. هنگامی که یک مرجع بهداشتی تصمیم به پایان دادن به پشتیبانی از این ویژگی بگیرد، کاربران پیامی را در آیفون خود مشاهده می کنند که این تصمیم را به آنها اطلاع می دهد.

FTC: ما از لینک های وابسته خودکار درآمدزا استفاده می کنیم. بیشتر.[ad_2]

Source link

بخش appl 9to5mac فارسی