iOS 16.4 معماری جدید HomeKit را دوباره معرفی می کند

برای اخبار بیشتر اپل، 9to5Mac را در YouTube بررسی کنید:

مانند قبل، ارتقاء اختیاری است و تعدادی محدودیت برای این وجود دارد. به عنوان مثال، تمام دستگاه های اپل ثبت شده در حساب iCloud شما باید آخرین نسخه سیستم عامل را اجرا کنند. هنگامی که این گزینه برای اولین بار با iOS 16.2 در دسترس قرار گرفت، کاربران گزارش دادند که دستگاه های HomeKit آنها در حالت “به روز رسانی” یا “پیکربندی” گیر کرده است.

اپل هنگام معرفی iOS 16 اشاره کرد که معماری جدیدی را برای اپلیکیشن Home معرفی خواهد کرد تا تجربه استفاده از لوازم جانبی HomeKit را بهبود بخشد. این ویژگی به طور رسمی با iOS 16.2 منتشر شد، اما اپل به سرعت آن را پس از چندین گزارش که معماری جدید باعث ایجاد مشکلات سازگاری با لوازم جانبی خانه هوشمند شده بود، آن را از سیستم خارج کرد. اکنون این معماری با iOS 16.4 بازگشته است.

معماری جدید برنامه Home با iOS 16.4 بازگشته است

همانطور که توسط توسعه دهندگانی که قبلا نسخه بتای iOS 16.4 را که در روز پنجشنبه منتشر شد، نصب کرده اند، اشاره کردند، برنامه Home دوباره کاربران را به ارتقاء به معماری جدید ترغیب می کند. به گفته اپل، این معماری جدید تجربه استفاده از لوازم جانبی HomeKit را کارآمدتر و قابل اعتمادتر می کند.

iOS 16.4 همچنین شامل قابلیت فعال کردن اعلان‌های فشار برای برنامه‌های وب، ده‌ها ایموجی جدید، اکشن‌های میانبر جدید، ترفندهای رابط برای Apple Music و موارد دیگر است. اولین بتا در این مرحله فقط برای توسعه دهندگان ثبت نام شده در دسترس است.[ad_2]

Source link

بخش هوم کیت 9to5mac فارسی

همچنین بخوانید:

در برخی موارد شدیدتر، لوازم جانبی به سادگی از برنامه Home ناپدید شده اند. در آن زمان، اپل گفت که از این مشکل آگاه است و به زودی راه حلی برای آن در دسترس خواهد بود. این شرکت افزود: «در این مدت، ما به طور موقت گزینه ارتقاء به معماری جدید Home را حذف کرده ایم.

FTC: ما از لینک های وابسته خودکار درآمدزا استفاده می کنیم. بیشتر.


از آنجایی که iOS 16.4 هنوز نرم افزار بتا است، نمی توان با اطمینان گفت که معماری جدید اپلیکیشن Home با انتشار رسمی به روز رسانی نرم افزار در دسترس کاربران قرار خواهد گرفت. به توسعه دهندگانی که آخرین نسخه بتای iOS را اجرا می کنند توصیه می کنیم که برای ارتقا به معماری جدید برنامه Home کمی بیشتر صبر کنند.

درباره iOS 16.4 بیشتر بدانید

آیا تغییراتی را در نسخه فعلی iOS 16.4 beta 1 یا iPadOS 16.4 beta 1 مشاهده کرده اید؟ در نظرات زیر یا در زیر به ما اطلاع دهید توییتر @9to5Mac.