iOS 16 CarPlay: برنامه های جدید، پیام ها و پادکست های بهبود یافته

برنامه های سوخت گیری و رانندگی در CarPlay موجود است. برنامه‌های مورد علاقه‌تان که به شما کمک می‌کنند تا اطلاعات مربوط به ترافیک، کمک عوارض، کمک بکسل و غیره را تامین کنید و به شما کمک می‌کنند. می توانید در CarPlay خانه پیدا کنید.

iOS 16 شامل چند به روز رسانی برای CarPlay است، اما در پاییز امسال برای همه در دسترس خواهد بود.

برنامه های CarPlay

انتظار می‌رود برنامه‌های این دسته‌ها از پاییز امسال و سال بعد از CarPlay پشتیبانی دریافت کنند.

پست ها و پادکست ها

در حالی که پروژه تایتان همچنان یک پروژه تحقیق و توسعه است، اپل می گوید اولین خودروهایی که با نسل بعدی CarPlay کار می کنند تا اواخر سال آینده معرفی نمی شوند. به احتمال زیاد رانندگان باید تا سال 2024 یا 2025 منتظر بمانند تا پشت فرمان نسل بعدی CarPlay بنشینند.

FTC: ما از لینک های وابسته خودکار درآمدزا استفاده می کنیم. بعد از.


اپل گاهی اوقات در به روز رسانی های اصلی iOS دسته های برنامه های جدیدی را به CarPlay اضافه می کند. دسته‌های قبلی شامل برنامه‌های سفارش غذا، پارکینگ و شارژ وسایل نقلیه الکتریکی است. iOS 16 پشتیبانی از برنامه ها را به دو دسته جدید گسترش می دهد: برنامه های کاربردی و رانندگی.

برای اخبار بیشتر اپل، 9to5Mac را در YouTube بررسی کنید:

اپل نسل بعدی CarPlay را در WWDC 2022 به نمایش گذاشت و وای آیا زیبا به نظر می رسد پشتیبانی کامل از CarPlay از صفحه نمایش اطلاعات سرگرمی، کنترل های داشبورد و موارد دیگر ما را با حال و هوای Apple Car اذیت می کند.

با شروع iOS 16، کاربران می توانند قسمت های دانلود شده یا ذخیره شده را پیدا کنند. این برنامه همچنین اکنون به شما امکان می دهد آخرین قسمت های نمایش ها را در کتابخانه خود مشاهده کنید. همچنین به احتمال زیاد گزینه‌های کاغذدیواری جدیدی دریافت خواهیم کرد، اگرچه اولین بتا توسعه‌دهنده آن‌ها را شامل نمی‌شود.

در اینجا چیزی است که اپل گفت در مورد دسته های جدید:

اپل همچنین ویژگی‌های بیشتری از برنامه پادکست را در CarPlay با iOS 16 نشان می‌دهد. برنامه پادکست فعلی در CarPlay بر ویژگی Listening Now تمرکز دارد، اما راه‌های دیگر برای یافتن قسمت پادکست مناسب به برنامه آیفون نیاز دارد.

با شروع iOS 16، درایورها این گزینه را خواهند داشت که پس از اینکه سیری پیامی را برای شما مشاهده کرد، به صورت خودکار پیام ارسال کنند. اگر تبدیل متن به گفتار همانطور که انتظار می رود کار کند، مرحله ای که در حال حاضر هنگام بررسی پیام ها در CarPlay لازم است حذف می شود. اگر تصمیم به ویرایش پست دارید، CarPlay دکمه ویرایش را برای اصلاح پست شما ارائه می دهد.

دو تغییر دیگر در CarPlay در iOS 16 نیازی به به روز رسانی برنامه های آینده ندارند. اپل هنگام استفاده از سیری جریان پیام رسانی را سرعت می بخشد و برنامه پادکست در حال گسترش کتابخانه خود است.Source link

بخش کارپلی 9to5mac فارسی