iPad شارژ نمی شود: 6 راه حل

اگر iPad شما همچنان شارژ نمی‌شود یا به راه‌اندازی اجباری پاسخ نمی‌دهد، به یک فروشگاه اپل، ارائه‌دهنده خدمات مجاز اپل مراجعه کنید یا با پشتیبانی اپل تماس بگیرید.

iPad شارژ نمی شود 1

بسته به اینکه کدام آیپد دارید، از کابل لایتنینگ یا USB-C برای شارژ استفاده می کند. هر دو برگشت پذیر هستند، بنابراین می توانید از هر دو طرف کابل استفاده کنید.

از اینکه راهنمای ما را در مورد اینکه در صورت شارژ نشدن iPad خود چه کاری باید انجام دهید را مطالعه کردید متشکریم!

آموزش های بیشتر 9to5Mac را بخوانید:

توجه: آی‌پدهای مدرن دارای آداپتور برق 20 واتی در جعبه هستند. اگر از دستگاهی با قدرت کمتر استفاده کنید، کندتر از حالت عادی شارژ می شود.

iPad شارژ نمی شود: 6 راه حل

 1. مطمئن شوید که iPad شما نیست خیلی گرم یا خیلی سرد
  • 32 درجه تا 95 درجه فارنهایت محدوده دمای محیط مناسب برای iPad است
 2. سعی کنید با آن شارژ کنید بازگشت کابل لایتنینگ یا USB-C که معمولاً با آداپتور برق متصل به پریز دیواری که می‌دانید کار می‌کند استفاده می‌کنید.
  • اپل می گوید ممکن است مجبور شوید آن را به مدت 30 دقیقه وصل کنید، اما به طور معمول خواهید دید که ظرف 5 تا 10 دقیقه پس از وصل کردن آن شارژ می شود یا خیر.
 3. اگر باز هم شارژ نشد، یکی را امتحان کن کابل/آداپتور برق دوم اگر یک و/یا پریز دیگر دارید
 4. Lightning یا USB-C را بررسی کنید پورت برای تجمع یا زباله
  • اگر برای دیدن داخل پورت به کمک نیاز دارید از ذره بین یا دوربین آیفون استفاده کنید
  • در صورت مشاهده هرگونه پرز، زباله و غیره، مراقب باشید که آنها را بردارید زیرا ممکن است پین های شارژ آسیب ببینند – استفاده ملایم از خلال دندان پلاستیکی ممکن است موثر باشد.
  • اگر در تمیز کردن درگاه شارژ راحت نیستید، iPad خود را به فروشگاه اپل، ارائه‌دهنده خدمات مجاز اپل ببرید یا با پشتیبانی اپل تماس بگیرید.
 5. اگر آیپد ایر یا آیپد پرو با کیبورد جادویی دارید، آی پد خود را به کیبورد وصل کنید و کابل خود را به آن وصل کنید. سمت صفحه کلید جادویی – در تصویر زیر نشان داده شده است
 6. راه اندازی مجدد اجباری آی پد شما
  • آی پد بدون دکمه هوم: دکمه تنظیم صدا را به طور خلاصه فشار دهید که نزدیک به دکمه بالایی است. به طور خلاصه دکمه صدا را در دورترین فاصله از دکمه بالا فشار دهید. دکمه بالایی را فشار داده و نگه دارید تا آی پد شما مجدداً راه اندازی شود.
  • آی پد با دکمه هوم: دکمه بالا/کنار و دکمه هوم را فشار داده و نگه دارید تا لوگوی اپل را مشاهده کنید.

در زیر، رایج‌ترین مسائلی را که می‌تواند مانع از شارژ شدن آی‌پد شما به‌طور مورد انتظار شود، پوشش می‌دهیم.

FTC: ما از لینک های وابسته خودکار درآمدزا استفاده می کنیم. بعد از.


برای اخبار بیشتر اپل، 9to5Mac را در YouTube بررسی کنید:

آیپد شارژ نمی شود یا کند شارژ نمی شود؟ فرقی نمی‌کند با یک کابل شارژ خاص، چند کابل/شارژر یا مشکلات متناوب مشکل دارید، ۶ راه‌حل را برای تعمیر آی‌پدی که به طور معمول کار نمی‌کند دنبال کنید.Source link

بخش چطوری 9to5mac فارسی