iSmartgate Pro یک درب بازکن گاراژ HomeKit با قابلیت نصب آسان است

تقریبا دو سال پیش نصب کردم درب بازکن iSmartGate گاراژ. در آن مدت، ما از آن به مقدار مناسب استفاده کردیم، اما هرگز روزانه. از آنجایی که ما هنوز ریموت‌های RF داریم، استفاده از آن‌ها اغلب سریع‌تر از باز کردن برنامه Home بود، منتظر اتصال آن و سپس باز کردن درب گاراژ بود. از آنجایی که من در نهایت CarPlay را از طریق به ماشین من اضافه کرد واحد IntelliDash CarPlayدسترسی به درهای گاراژ من در HomeKit به یک استفاده روزمره تبدیل شده است.

به طور کلی، من عاشق داشتن یک درب بازکن HomeKit هستم. من دوست دارم به راحتی در بازکن های قوطی هفت ساله من نصب شده است. من دوست دارم اکنون چگونه می توانم بررسی کنم که درهایم بسته هستند. من دوست دارم اگر یکی از دوستان یا اعضای خانواده نیاز به قرض گرفتن ابزاری از گاراژ من داشته باشد چگونه می توانم آنها را از راه دور باز کنم. البته، رها کردن ریموت RF بهترین بخش است. CarPlay و HomeKit که با هم کار می کنند، نمونه کاملی از این است که چگونه من عاشق ادغام یکپارچه سخت افزار و نرم افزار اپل در گوشی هوشمند، ماشین و خانه خود هستم.

برای اخبار بیشتر اپل، 9to5Mac را در YouTube بررسی کنید:

در طول فرآیند، شما می توانید آن را به HomeKit متصل کنید. باز هم این قسمت بسیار شفاف است. من به برنامه Home فرستاده شدم که در آنجا توانستم کد QR را در پشت دستگاه اسکن کنم. در واقع، شما حتی نیازی به ایجاد یک حساب اگر از HomeKit استفاده می کنید با سازنده تماس بگیرید. من انتخاب کردم که این کار را فقط برای اهداف آزمایشی انجام دهم، اما همیشه از زمانی که یک گزینه است قدردانی می کنم زیرا یکی از دلایلی است که من HomeKit (گزینه های حفظ حریم خصوصی) را دوست دارم.

بازکن درب گاراژ HomeKit

HomeKit هفتگی مجموعه‌ای است که بر لوازم جانبی خانه هوشمند، نکات و ترفندهای اتوماسیون و هر چیزی که به چارچوب خانه هوشمند اپل مربوط می‌شود تمرکز دارد.


یکی از بهترین ویژگی های CarPlay این است که چگونه می تواند پیشنهادات کاشی را بر اساس زمان روز، جایی که هستید یا آنچه در تقویم شما وجود دارد ارائه دهد. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد نحوه عملکرد یا آنچه در دسترس است، مراجعه کنید صفحه پشتیبانی اپل. هر ماشین و اجرای CarPlay کمی متفاوت است، اما در اینجا یک صفحه کلی وجود دارد فعال کردن پیشنهادات از داشبورد CarPlay.

همانطور که بارها اشاره کرده ام، من خیلی اهلی نیستم، بنابراین هر چیزی که مربوط به تعمیرات/ارتقای خانه باشد، کاری نیست که من همیشه انجامش دهم. من توصیه می کنم قبل از برداشتن نردبانی که آن را به درب بازکن گاراژ شما متصل می کند، همه چیز را به شبکه خود وصل کنید. من همه کارها را روی آن انجام دادم برنامه iSmartGate. این بخش با اکثر محصولات خانه هوشمند کاملاً استاندارد است. برای اتصال آن به شبکه وای فای خود، فرآیند جفت شدن را طی می کنید (این برنامه نیز پشتیبانی می کند USB به اترنت اگر می خواهید به آن مسیر بروید).

از ابتدا تا انتها، نصب آن کمتر از 30 دقیقه طول کشید. سخت ترین قسمت اتصال سیم کشی بین دو واحد به سقف بود. اگر می خواهید روشی آسان برای تبدیل درب بازکن های قدیمی خود به HomeKit داشته باشید، چندان مفید نیستند و نمی خواهید پول زیادی خرج کنید، درب بازکن گاراژ iSmartgate Pro. اگر دو در دارید، حتما یکی را بگیرید سنسور دوم. من نمی توانستم از این خوشحال باشم درب بازکن iSmartGate گاراژ.

اولین قدم در نصب درب بازکن iGate، تعیین نحوه اتصال آن به درب بازکن شما است. با محصولاتی مانند این، دستورالعمل نصب و راه اندازی بخش مهمی از رضایت اولیه محصول و iSmartGate هستند تحویل داده شده با قدمت آنها

iSmartGate دارای یک بررسی کننده سازگاری وسیع است شما مدل خود را جستجو می کنید، سپس مدل خود را، و نمودار سیم کشی دقیق نحوه تنظیم آن را به شما نشان می دهد. زمانی که متوجه شدم واحدهای من (ما دو در مجزا داریم) با هم سازگار هستند، شروع به تحقیق کردم که به کدام مدل نیاز دارم. من با گزینه Pro با یک ثانیه سنسور. دو وجود دارد: حرفه ای و سبک. مدل Lite با HomeKit کار می کند، اما با بیش از یک سنسور سیمی تک در سازگار نیست. همچنین شامل نور LED یا موسیقی باز و بسته شدن سفارشی نمی شود. چون دو در دارم با مدل پرو رفتم.

فرآیند نصب

iSmartGate Install

یکی از مواردی که باید پیکربندی کنید، اتصال سنسور بی سیم به واحد اصلی است. یک کد روی آن وجود دارد که از آن برای برنامه نویسی استفاده خواهید کرد. این سنسور به او اطلاع می دهد که درب بالا یا پایین است.

FTC: ما از لینک های وابسته خودکار درآمدزا استفاده می کنیم. بعد از.
Source link

بخش هوم کیت 9to5mac فارسی

هنگامی که راه اندازی شد و به شبکه خود متصل شد، برای انجام بخش سرگرم کننده آماده خواهید بود: اتصال آن به درب بازکن. را دستورالعمل ها در این قسمت هم عالی هستند به الف نیاز خواهید داشت پیچ گوشتی تخت کوچک برای تکمیل این قسمت وجود دارد دو راه برای تنظیم آن: مستقیماً به درب بازکن خود سیم بزنید یا به دکمه فشاری دیوار سیم بزنید. من نزدیک دکمه فشار دیوارم برق نداشتم، بنابراین سیم کشی را انتخاب کردم به طور مستقیم در درب بازکن برای واحد اول خود، دو سیم را به شکاف‌های در 1 وصل می‌کنید. برای واحد من، آنها را به شکاف‌های 3 و 4 درب بازکن واقعی متصل کردم.

iSmartGate Pro سیم کشی

از آنجایی که iSmartGate خود را درب بازکن گاراژ می نامد، وقتی من از خانه خارج می شوم و به خانه می رسم، ظاهر می شود. این تنها وسیله کارکردن درب گاراژ من شده است. همانطور که از خانه دور می شوم، دکمه درب گاراژ CarPlay را فشار می دهم تا آن را ببندم. CarPlay درب گاراژ را به اندازه‌ای دور نشان می‌دهد که بتوانم به آن ضربه بزنم، و وقتی به داخل راهرو می‌روم در کاملاً باز است.

هوم کیت درب بازکن گاراژ

مرحله بعدی نصب سنسور است. ما یک مقطعی درب، اما آنها دستورالعمل برای تقریبا هر نوع دری که باید داشته باشید پس از تنظیم (و اگر همه چیز به درستی انجام شود)، اکنون می توانید در را از برنامه Home یا برنامه iSmartgate باز و بسته کنید.

اگر درب دوم داشته باشید، این روند را تکرار خواهید کرد. اگر گیت دوم را در دور اول راه اندازی نکردید، می توانید به راحتی آن را از طریق برنامه iSmartgate اضافه کنید. را فقط مشکلی که در طول کل فرآیند به آن برخورد کردم این بود که سیم همراه آن برای بازکن دوم من کافی نبود. طبیعی است 2 پسر که می توان آن را در هر فروشگاه سخت افزاری یا در فروشگاه خریداری کرد آمازون. وقتی آن را اضافه کردم، درب همسرم را نیز پیکربندی کردم. من از a استفاده کردم منگنه برای جلوگیری از آویزان شدن سیم هنگامی که آن را به برنامه iSmartgate اضافه کردم، بلافاصله در برنامه Home ظاهر شد.

نحوه استفاده از درب بازکن گاراژ HomeKit