Jony Ive در مورد لذت و درد کار برای اپل صحبت می کند. هفت آهنگ را به اشتراک می گذارد


THE زندگی در هفت آهنگ این پادکست توسط اپل به‌عنوان یکی از بهترین برنامه‌های جدید معرفی شد و در آخرین قسمت، رئیس سابق طراحی این شرکت، جانی آیو، درباره سفر خود و لذت و درد کار کردن برای شرکت صحبت می‌کند.

این مجموعه پادکست ماه گذشته راه اندازی شد و استاندارد سان فرانسیسکو از چهره های شناخته شده این سوال را پرسید: “چه آهنگ هایی داستان زندگی شما را روایت می کنند؟” »

میهمانان عبارتند از معمار نورمن فاستر (که شرکت او بسیاری از فروشگاه های اپل را طراحی کرده است). لندن برید، چهل و پنجمین شهردار سانفرانسیسکو؛ D’Wayne Wiggins، تهیه کننده رکورد که بیانسه را کشف کرد. و جونی آیو

قالب برنامه شامل درخواست از مصاحبه شوندگان برای نام بردن هفت آهنگی است که در دوره های مختلف زندگی آنها مهم بوده و داستان آن دوره ها را بیان کنند. انتخاب های آیو عبارتند از:

  1. از دو دو، از دا دا – پلیس
  2. موضوع اصلی / کارتر با قطار – روی باد
  3. پدر رولینگ استون بود – وسوسه ها
  4. فراموشم نکن – ذهن های ساده
  5. تعریف رقص – توماس نیومن
  6. 40 – U2*
  7. این روز بزرگ است – آیوی

*حالا می دانیم مقصر کیست…

بسیاری از محتوای مصاحبه برای هرکسی که مصاحبه ای با آیو را خوانده یا گوش داده باشد آشنا خواهد بود، با شروع کار اولیه او به عنوان یک نقره ساز، جایی که او لذت ساختن چیزی را از ابتدا کشف کرد.

او گفت که کار در اپل قبل از بازگشت استیو جابز، یکی از بنیانگذاران، دوران دردناکی بوده است.

زمانی بود که اپل در حال مرگ بود. و این شرکت باورنکردنی که من نیمه راه را در سراسر جهان نقل مکان کرده بودم تا بخشی از آن باشم، در حال محو شدن بود. و به نظر من یکی از مرتبط ترین، مبتکرترین و قابل توجه ترین شرکت های روی کره زمین بود.

بنابراین زمان بسیار بسیار سختی بود. و من فکر می کنم که خود را به طرق مختلف نشان داد. اما می دانید، من واقعاً احساس می کردم دلم برای لندن تنگ شده بود، دلم برای دوستان و خانواده ام تنگ شده بود، برای فرهنگی که می فهمیدم تنگ شده بود. من از یک شرکت طراحی کوچک که راه اندازی کرده بودم به یک شرکت بزرگ می رفتم که نمی فهمیدم.

اما با بازگشت استیو همه چیز تغییر کرد.

وقتی دیدم او حوصله، کنجکاوی و علاقه داشت که بیاید و ما را ملاقات کند، شوکه شدم. و صرف زمان زیادی برای دیدن کارهایی که در استودیو انجام می شد، که با کاری که ما در حال توسعه و در نهایت ارسال بودیم بسیار متفاوت بود. واقعاً قبلاً اتفاق نیفتاده بود و از آن به بعد هم اتفاق نیفتاده بود.

و این احساسی است که هر دوی ما احساس کردیم، به نظر من، این یک محرک قابل توجه بود. این همان احساس ملاقات با کسی است که دنیا را بسیار مشابه می بیند.

اما چیزی که بیش از همه مرا شگفت زده کرد این بود که در جایی که می توانستم فکر کنم، تأمل کنم، دیدگاه، عقاید و ایده ها را توسعه دهم، اما به سختی می توانستم آنها را توصیف کنم، کسی بود که تقریباً بدون فکر کردن و با سهولت نگران کننده می توانست احساسات و ادراکات ایده های واقعاً پیچیده را توصیف کند. فرصت ها. او زمینه و ارتباط را درک می کرد و قبلاً کارهای زیادی انجام داده بود.

او انتخاب کرد 40 همانطور که او گفت، مانند آخرین آهنگ او، نشان دهنده این احساس است که، به همان اندازه که گذشته ممکن است خوب بوده باشد، زمان هایی وجود دارد که زمان ادامه دادن است.

کلمات از مزمور 40 است. و من فکر کردم این جمله بسیار زیبا و ساده است: یک آهنگ جدید خواهم خواند.

من فکر می کنم این یک چیز بسیار طبیعی است، اینطور نیست که فصل هایی وجود دارد. ترک اپل، به نوعی، کار بسیار سختی بود، زیرا من اپل را ترک کردم و این شرکت را بی نهایت دوست دارم. و فقط مواقعی وجود دارد که، می دانید، وقت آن است که به فصل بعدی بروید.

کلاژ تصویر از Life in Seven Songs و Jason Dent در Unsplash از 9to5Mac

FTC: ما از لینک های وابسته به صورت خودکار و درآمدزا استفاده می کنیم. بیشتر.Source link

بخش appl 9to5mac فارسی