LEGO Star Wars Battles “به زودی” به Apple Arcade می آیدSource link

بخش اپل آرکید 9to5mac فارسی برای اخبار بیشتر اپل، 9to5Mac را در YouTube بررسی کنید:

FTC: ما از لینک های وابسته خودکار درآمدزا استفاده می کنیم. بعد از.


این بازی همچنین ویژگی های زیر را دارد:

  • دفاع از برج: برج های لگو را در میدان نبرد بسازید تا از پایگاه خود دفاع کنید یا در میدان نبرد پیشروی کنید و قلمرو حریفان خود را تصرف کنید.
  • جمع آوری و ارتقاء: کشف 40 واحد از تمام دوران های جهان جنگ ستارگان، از جمله وسایل نقلیه مانند AT-ATs، AT-RTs، Y-wings، جنگنده های TIE و شخصیت های فیلم.
  • توانایی‌های منحصربه‌فرد را آزاد کنید: از Force Slam Darth Vader برای متوقف کردن دشمنان در مسیر خود استفاده کنید، آنها را با فشار نیروی Luke Sywalker کنار بگذارید، و موارد دیگر.
  • در طول دوران نبرد کهکشان را کاوش کنید و عرصه ای را انتخاب کنید که از مکان های نمادین جنگ ستارگان از جمله Naboo، Hoth و Geonosis الهام گرفته شده است.
وقتی یک Ewok با Tusken Raider مبارزه می کند چه اتفاقی می افتد؟ آیا یک گله خوک می تواند در یک بن بست با یک طوفان مسلح مقابله کند؟ آیا Chewbacca می‌تواند با Boba Fett مقابله کند؟ چه کسی در رویارویی یودا و دارث ویدر برنده خواهد شد؟

با Star Wars Battles، بازیکنان می‌توانند شخصیت‌های خود را در نبردهای PvP چندنفره بلادرنگ در عرصه‌هایی که از مکان‌های نمادین در سراسر کهکشان الهام گرفته‌اند، رهبری کنند.

تمام بازی‌های موجود در پلتفرم Apple Arcade را در اینجا کشف کنید.

با LEGO Star Wars Battles، بازیکنان باید بر هر دو طرف نیرو تسلط پیدا کنند، زیرا ترکیبات منحصر به فردی از واحدها را کشف می‌کنند و استراتژی خود را با شخصیت‌هایی از سراسر جهان جنگ ستارگان می‌سازند.

LEGO Star Wars Battles توسط TT Games تولید شده است و کاربران می توانند از قبل این بازی را پیش خرید کنند اینجا.

اپل امروز افزوده جدیدی به پلتفرم اشتراک بازی های Apple Arcade خود معرفی کرد. LEGO Star Wars Battles به زودی بر روی این پلتفرم راه اندازی می شود و اولین باری است که لگو یک بازی را در سرویس Apple Arcade منتشر می کند.