Level Keypad یک صفحه کلید ضد آب برای Level Lock است که به شما امکان می دهد از طریق کدهای کلیدی به خانه خود دسترسی داشته باشید

امروزه، شرکت Level Home، سازنده محصولات خانه هوشمند با قابلیت HomeKit، این محصول را معرفی می کند صفحه کلید سطح – لوازم جانبی 79 دلاری رایگان برای پیچ سطحو قفل سطح – لمس کنید. صفحه کلید Level راهی را بدون تلفن برای صاحبان خانه و مهمانان برای دسترسی به خانه با استفاده از کدهای کلیدی مناسب فراهم می کند.

اگر هنوز بررسی‌های ویدیویی Level Bolt and Level Lock – Touch Edition را ندیده‌اید، حتماً آن‌ها را تماشا کنید تا طعم عملکرد این قفل‌های هوشمند را بچشید. من همیشه تحت تاثیر کیفیت ساخت و نصب کم حاشیه بودم، اما دلم برای داشتن صفحه کلید تنگ شده بود. بدیهی است که راه اندازی صفحه کلید سطح این مشکل را حل می کند.

بررسی های ویدیویی قفل سطح

FTC: ما از لینک های وابسته خودکار درآمدزا استفاده می کنیم. بعد از.


صفحه کلید Level را می توان در هر جایی در فاصله 30 فوتی قفل شما نصب کرد، و نصب آن با استفاده از سخت افزار نصب شده آسان است. صفحه کلید باتری دار بدون سیم است و تا دو سال با دو باتری AAA کار می کند.

برای دسترسی آسان به خانه خود کدهای کلید چهار تا شش رقمی ایجاد کنید.

ورود کنترل شده

Level Lock و سایر محصولات خانه هوشمند Level در حال حاضر انواع مختلفی از روش‌های دسترسی ایمن را ارائه می‌دهند، از جمله کلیدها، کارت‌های کلیدی مجهز به NFC، اپلیکیشن گوشی هوشمند، باز کردن خودکار و غیره. با صفحه کلید سطح، کاربران اکنون می توانند کدهای کلیدی مناسب را به لیست اضافه کنند.Source link

بخش هوم کیت 9to5mac فارسی

ارائه کدهای کلید، غیرفعال کردن کدهای کلید، انتخاب روزهایی که می توان از کدها استفاده کرد، و بر فعالیت کد کلید نظارت داشت.

طراحی محتاطانه

نظر شما در مورد Level Lock و Level Keypad چیست؟ سکوت در کامنت های پایین.

بدون سیم، بنابراین هیچ سوراخ یا سیم ناخوشایندی وجود ندارد. از طریق بلوتوث به Level Lock متصل می شود تا در فاصله 30 فوتی درب شما کار کند. این واحد همچنین ضد آب است، بنابراین قرار دادن آن انعطاف پذیر است.

اما اگر بخواهید به مهمانان خود راه آسان تری برای باز کردن قفل درب ارائه دهید، چه؟ صفحه کلید سطح، که می تواند در هر مکانی نصب شود، دقیقاً این کار را انجام می دهد. صفحه کلید Level با داشتن اتصال بی سیم و محفظه ضد آب با نور پس زمینه LED IP65، راه ساده ای برای ایجاد کدهای کلید دسترسی به مالکان ارائه می دهد.

برای اخبار بیشتر اپل، 9to5Mac را در YouTube بررسی کنید:

برای ویدیوهای بیشتر در 9to5Mac در YouTube مشترک شوید

اگر قبلاً یک Level Bolt یا Level Lock – Touch Edition دارید، می توانید صفحه کلید سطح را امروز به قیمت 79 دلار سفارش دهید. اگر قبلاً قفل ندارید، می توانید هر دو را با هم با تخفیف 20 دلاری روی صفحه کلید Tier خریداری کنید.

همانطور که در بررسی های Level Bolt و Level Lock – Touch اشاره کردیم، یکی از ویژگی های جذاب این قفل های هوشمند این است که شبیه به قفل های معمولی و بی ادعا هستند. در واقع، Level Bolt از قاب‌های قفل خارجی شما استفاده می‌کند و به سادگی در داخل آن را جایگزین می‌کند.

با صفحه‌کلید سطح، همه چیزهایی که با قفل‌ها در دسترس هستند به اضافه ویژگی‌های زیر را دریافت می‌کنید:

بدون کلید یا گوشی هوشمند دسترسی داشته باشید