Linksys پشتیبانی HomeKit را به سیستم Velop AX4200 WiFi 6 خود گسترش می دهد

برخی از روترهای دیگر ادوات قبلا پشتیبانی یکپارچه سازی HomeKit است، به طوری که بروز رسانی امروز آن گسترش می یابد به جدیدترین System velop AX4200 WiFi 6. علاوه بر Linksys، روترهای مختلفی از Eero نیز پشتیبانی می کنند ادغام با HomeKit.Source link

بخش هوم کیت 9to5mac فارسی

در برنامه Home در iPhone، iPad یا Mac خود، می‌توانید سطح امنیت اتصال را برای هر لوازم جانبی HomeKit سفارشی کنید. امن ترین گزینه تضمین می کند که لوازم جانبی HomeKit شما می تواند از طریق دستگاه های Apple شما با آن HomeKit تعامل داشته باشد. در اینجا نحوه توضیح اپل گزینه ها آمده است:

  • محدود کردن در خانه: امن ترین لوازم جانبی شما فقط می تواند از طریق دستگاه های Apple شما با HomeKit تعامل داشته باشد. لوازم جانبی به اینترنت یا دستگاه‌های محلی متصل نمی‌شود، بنابراین هرگونه خدمات شخص ثالث، مانند به‌روزرسانی‌های میان‌افزار، می‌تواند مسدود شود.
  • خودکار: امنیت به طور پیش فرض. لوازم جانبی شما می تواند با HomeKit است و ارتباط توصیه شده توسط سازنده آن ارتباط برقرار کنند.
  • بدون محدودیت: کمتر مطمئن این تنظیم روتر ایمن را دور می زند و به لوازم جانبی شما اجازه می دهد با هر دستگاهی در شبکه یا سرویس اینترنت شما تعامل داشته باشد.

یک به‌روزرسانی نرم‌افزاری از طریق برنامه Linksys برای iOS برای Velop AX42000 ارائه می‌شود. پس از نصب این به‌روزرسانی نرم‌افزار، می‌توانید روند افزودن سیستم خود به برنامه HomeKit را همانطور که در تصاویر زیر نشان داده شده است دنبال کنید.

FTC: ما از لینک های وابسته خودکار درآمدزا استفاده می کنیم. بعد از.


Linksys امروز اعلام کرد که پشتیبانی از HomeKit را به خود گسترش می دهد سیستم Wi-Fi 6 Velop AX4200، همچنین به عنوان Linksys Atlas Pro 6 Tri-band شناخته می شود. این مجموعه جدیدی از ویژگی‌های امنیتی را برای کاربران Velop Atlas Pro 6 به ارمغان می‌آورد، از جمله توانایی مسدود کردن لوازم جانبی HomeKit از دسترسی به کل شبکه شما.

برای اخبار بیشتر اپل، 9to5Mac را در YouTube بررسی کنید:

مزایای روترهای مجهز به HomeKit بیشتر به ویژگی های امنیتی اضافی مربوط می شود، از جمله توانایی غیرفعال کردن فایروال لوازم جانبی برای جلوگیری از دسترسی آنها به کل شبکه شما. اپل آن را به عنوان توانایی “افزایش امنیت با نظارت بر فعالیت شبکه لوازم جانبی خانه و جلوگیری از اتصالات ناامن” توصیف می کند.