MacBook Pro flush card SD: Transcend JetDrive


Transcend اولین بار خود را راه اندازی کرد کارت توسعه JetDrive Lite 330 مخصوصاً برای آخرین مک بوک پرو در اوایل سال جاری طراحی شده بود و ماه گذشته گزینه بزرگتر خود را با یک ظرفیت 1 ترابایت. برای نگاه عملی ما به این کارت SD flush MacBook Pro به ادامه مطلب مراجعه کنید.

بررسی کارت حافظه SD ترانسند جت درایو 330 Flush MacBook Pro

مشخصات فنی

  • کارت SD نیم اندازه کاملاً در مک بوک پرو جا می شود
  • ظرفیت از 128 گیگابایت تا 1 ترابایت
  • مقاوم در برابر گرد و غبار، آب و ضربه
  • سرعت نوشتن 95 مگابایت بر ثانیه و سرعت خواندن 75 مگابایت بر ثانیه
  • 5 سال گارانتی
  • قیمت: 38-190 دلار

اگرچه JetDrive Lite 330 برای لپ‌تاپ‌های جدیدتر مک بوک پرو طراحی شده است، اما با مک بوک پروهای اواخر سال 2012 تا اوایل سال 2015 نیز کار می‌کند.

کارت SD جا افتاده برای MacBook Pro: Transcend JetDrive اندازه 330
1 ترابایت JetDrive Lite 330 در کنار کارت SD با اندازه کامل

استفاده شده

همانطور که در زیر می بینید، پس از نصب JetDrive Lite 330، عملاً ناپدید می شود.

در واقع، آنقدر با مک بوک پرو هماهنگ است که برای تسلط بر حذف آن نیاز به تمرین دارد. گذاشتن ناخن زیر لبه پایینی راحت تر بود.

چه بخواهید همیشه از فضای ذخیره‌سازی اضافی استفاده کنید، چه زمانی که در سفر هستید و در حال حرکت هستید، نیازی به حمل یا بسته‌بندی درایو و کابل خارجی ندارید.

البته، جایگزینی برای ذخیره سازی فوق العاده فشرده، سرعت پایین تر از SSD خارجی است. با این حال، سرعت آن از چرخاندن هارد دیسک های خارجی بسیار کندتر نیست. بسته به نیاز شما، طراحی یکپارچه ممکن است ارزش تفاوت در سرعت را داشته باشد.

در تست‌های سرعت من، کارت SD Transcend MacBook Pro flush با سرعت 75 مگابایت بر ثانیه و برای خواندن با سرعت 89.7 کمتر از 95 مگابایت بر ثانیه بود.

یک راه راحت برای استفاده از این کارت توسعه هنگام مدیریت دستی داده ها یا رسانه خود، پیکربندی آن برای انجام پشتیبان گیری از Time Machine است.

پس از وصل شدن، JetDrive به عنوان یک درایو در دسترس در تنظیمات Time Machine ظاهر می شود. این می تواند یک راه مطمئن برای اطمینان از اینکه هنگام سفر از مک بوک پرو خود نسخه پشتیبان تهیه می کنید.

خلاصه کارت MacBook Pro Flush SD

چه به کمی فضای ذخیره‌سازی اضافی با ظرفیت کمتر یا حداکثر JetDrive 1 ترابایتی نیاز داشته باشید، این کارت حافظه SD برای MacBook Pro یک لوازم جانبی ارزشمند برای انتخاب است.

از فرم فاکتور بسیار راحت گرفته تا مقاومت در برابر گرد و غبار، آب و ضربه، به‌علاوه گارانتی سخاوتمندانه 5 ساله، توصیه JetDrive Lite 330 آسان است تا زمانی که سرعت‌های 75 تا 95 مگابایت بر ثانیه را نداشته باشید. .

را جت درایو 128 گیگابایت Lite 330 از 38 دلار شروع می شود 256 گیگابایت حدود 60 دلار هزینه دارد 512 گیگابایت به قیمت 90 دلار به فروش می رسد و نسخه 1 ترابایتی ما تست کردیم 190 دلار قیمت دارد.

FTC: ما از لینک های وابسته خودکار درآمدزا استفاده می کنیم. بعد از.

ربات جاروبرقی Roborock Q5+


برای اخبار بیشتر اپل، 9to5Mac را در YouTube بررسی کنید:Source link

بخش نقد و بررسی 9to5mac فارسی