macOS Beta را در تنظیمات فعال کنید


اپل در ماه مارس روش جدیدی را برای دریافت به‌روزرسانی‌های بتا در آیفون معرفی کرد و اکنون سیستم جدید با macOS 13.4 و بالاتر در دسترس است. در اینجا نحوه فعال کردن به‌روزرسانی بتا macOS در تنظیمات سیستم و مزایای این ویژگی جدید آورده شده است.

در اینجا نحوه توصیف اپل این تغییر در اولین راه‌اندازی روی آیفون و آی‌پد آمده است:

“…اعضای برنامه توسعه دهنده اپل گزینه جدیدی را برای فعال کردن نسخه های بتا به طور مستقیم از نرم افزار به روز رسانی در تنظیمات مشاهده خواهند کرد. این گزینه جدید به طور خودکار در دستگاه هایی که قبلاً در برنامه ثبت نام کرده اند و در حال به روز رسانی به آخرین نسخه بتا هستند فعال می شود. iPhone یا iPad باید با همان Apple ID که برای ثبت نام در برنامه Apple Developer Program استفاده کردید وارد شوید تا این گزینه را در تنظیمات ببینید. در نسخه‌های آینده iOS و iPadOS، این تنظیم جدید راهی برای فعال کردن برنامه‌نویس خواهد بود. بتا و نمایه های پیکربندی دیگر اجازه دسترسی نمی دهند.

از آن زمان، این ویژگی برای نسخه بتا عمومی و همچنین بتا توسعه دهندگان کار می کند و اکنون برای macOS در دسترس است. یکی دیگر از گزینه های مفید این است که از Apple ID متفاوتی نسبت به آنچه در تنظیمات مک برای نسخه بتا استفاده می شود استفاده کنید.

چگونه به‌روزرسانی‌های بتا macOS را در تنظیمات سیستم فعال کنیم

  1. آن را راه اندازی کنید برنامه تنظیمات سیستم در مک شما که دارای macOS 13.4 است
  2. انتخاب کنید عمومی > به روز رسانی نرم افزار
  3. روی آن کلیک کنید دکمه “من”. جنب به روز رسانی بتا
  4. حالا انتخاب کنید توسعه دهنده بتا یا بتا عمومی
  5. اگر باید Apple ID خود را برای نسخه بتا تغییر دهید (به چیزی غیر از آنچه در Mac شما در تنظیمات Apple ID استفاده می شود)، روی برای به‌روزرسانی‌های بتا از Apple ID دیگری استفاده کنید اساسا

آموزش های بیشتر 9to5Mac را ببینید:

FTC: ما از لینک های وابسته خودکار درآمدزا استفاده می کنیم. بیشتر.Source link

بخش چطوری 9to5mac فارسی