Master & Dynamic MW08، هدفون داخلی مورد علاقه من

من فکر می کنم حیف است که نمی توانید رنگ مشکی را در جعبه فولاد ضد زنگ جلا سفارش دهید، زیرا این ترکیب برنده برای من خواهد بود.

چیز زیادی برای اضافه کردن به آنچه قبلا در مورد MW07 گفتم وجود ندارد.

برای اخبار بیشتر اپل، 9to5Mac را در YouTube بررسی کنید:

مثل همیشه در مورد تجهیزات صوتی، انتخاب مناسب برای شما به گوش شما خواهد رسید. اگر تفاوتی بین این و AirPods Pro نمی‌شنوید، 50 دلار پس انداز کنید (یا بیشتر) و آنها را دریافت کنید. برعکس، علاقه‌مندان به صدا هرگز کیفیت صوتی نهایی را فدای هدفون‌های داخل گوشی از هر نوعی نمی‌کنند.

هدفون های سرامیکی در گوش راحت هستند و طبق تجربه من، به طور ایمن در جای خود باقی می مانند. من گوش هایی با اندازه استاندارد دارم، بنابراین هرگز نیازی نداشتم که با نوک گوش در هدفون های داخل گوشی که استفاده کرده ام، زحمت بکشم، اما شما با آنها پنج نوک با اندازه های مختلف دریافت می کنید.

کیفیت صدا

این به این معنی نیست که آنها با کیفیت هدفون های مناسب مطابقت دارند – فیزیک محض این را رد می کند – بلکه به این دلیل است که آنها ترازو را به اندازه ای خم کرده اند که من بتوانم آن را تغییر دهم.

اما MW08 برنده عمر باتری است. AirPods با یک بار شارژ 4.5 ساعت و در مجموع 24 ساعت هنگام شارژ مجدد در کیس به شما امکان می دهد. MW08 10 ساعت با یک بار شارژ و در مجموع 42 ساعت هنگام شارژ مجدد در کیس به شما فرصت می دهد. این ماده نیز به جای پلاستیک، سرامیک است و قطعا کیفیت بسیار بالاتری دارد.

اما در حالی که هیچ هدفون داخلی نمی تواند با عملکرد برادران بزرگتر خود برابری کند، MW07 از هر هدفون دیگری که تاکنون امتحان کرده ام نزدیکتر است. صدا نسبت به اندازه آن به سادگی خیره کننده است […]

برای کیفیت صدای خالص، اینها بهترین هدفون های داخل گوشی هستند که تا به حال استفاده کرده ام – و این شامل B&O H5s نیز می شود.

اما اگر مانند من، در این بین هستید، Master & Dynamic MW08 یک خوراکی فوق‌العاده برای گوش‌های میان‌رده شما است – و ارزش هر پنی از برچسب قیمت ۲۹۹ دلاری را دارد.

FTC: ما از لینک های وابسته خودکار درآمدزا استفاده می کنیم. بعد از.


Master & Dynamic MW08 هستند در وب سایت شرکت موجود است، قیمت 299 دلار. مدل های اصلی MW07 و MW07 Plus هستند از فروشگاه آمازون این شرکت در دسترس است.Source link

بخش نقد و بررسی 9to5mac فارسی

حالت های ANC اضافی به خوبی کار می کنند، به خصوص حالتی که شفافیت صدا را فعال می کند. اما در حقیقت، برای من، ANC ضربه خورده یا از دست می‌رود: وقتی می‌خواهم، ترجیح می‌دهم تا آنجا که ممکن است صدای محیط را مسدود کنم، بنابراین همیشه از نسخه پر چرب استفاده خواهم کرد.

قیمت و نتیجه گیری

صدا به زیبایی خنثی است، به ویژه در اجراهای زنده که در آن شما واقعاً می توانید احساس کنید که در اتاق هستید، قابل توجه است.

مهمتر از آن، MW08 ها در لیگی کاملاً متفاوت با AirPods از نظر کیفیت صدا قرار دارند. من همیشه گفته ام که خودم را خوش شانس می دانم که گوش های میان رده دارم. این بدان معناست که من مجبور نیستم مبالغ هنگفتی را برای تجهیزات کامل صدا دوست خرج کنم، اما در عین حال می‌توانم تفاوت بین صدای مناسب و صدای عالی را درک کنم – و این چیزی است که با هیچ یک از محدوده Master & Dynamic MW مقایسه می‌کنید. به AirPods.

نگاه کنید و احساس کنید

در مقایسه با AirPods Pro اپل، چند نقطه ضعف وجود دارد. اول از همه، البته، جفت فوق العاده براقی که مشخصه تراشه H1 است را ندارید. دوم اینکه، MW08 50 دلار بیشتر، به جای 249 دلار، 299 دلار قیمت دارد.

با گوش دادن پشت سر هم با MW07 Plus، تفاوت در گوش من واقعاً قابل توجه نیست. اما این برای من خوب است، زیرا من صدا را دوست دارم. صادقانه بگویم، با توجه به اینکه شرکت چقدر کوچک شده است، دریافت صدای غیرقابل تشخیص بسیار شگفت انگیز است.

با این حال، انتخاب به دلیل ترجیح شما برای رنگ هدفون پیچیده است، زیرا چهار ترکیب وجود دارد:

  • سفید در یک جعبه فولاد ضد زنگ جلا
  • قهوه ای در جعبه فولاد ضد زنگ جلا
  • آبی در جعبه گرافیتی صیقلی
  • مشکی در قاب مشکی مات

من همیشه یک هدفون روی گوش یا روی گوش بوده ام، حتی زمانی که موبایل هستم. برای من، کیفیت صدا بیشتر از معایب حجیم و وزن بود. این موضوع با عرضه MW07 در سال 2018 تغییر کرد…

تراشه H1 اپل به این معنی است که ایرپادها هنگام استفاده با کیت اپل همیشه روان‌ترین تجربه را به شما ارائه می‌کنند – اگرچه برخی تغییر خودکار را به‌جای یک مزیت، آزاردهنده می‌دانند! اما اتصال بلوتوث 5.2 روی اینها کاملاً محکم است و جفت شدن با همان دستگاه کاملاً آنی است.

برای اولین بار با هدفون های داخل گوشی به نقطه شیرینی رسیدند. قبلاً، اگر می‌خواستم آزادی قابل دستیابی با هدفون‌های داخل گوشی را داشته باشم، مجبور بودم در مورد کیفیت صدا مصالحه‌های قابل‌توجهی انجام دهم – زمانی که آنها را می‌خواهید، در جیب غیرقابل تشخیص هستند. اما با MW07، من احساس می‌کنم که کیفیت صدا آنقدر کم است که این معاوضه کار می‌کند.

MW08 در مقابل MW07/Plus

من بدنه فولادی ضد زنگ صیقلی را که با مدل‌های MW07 و Plus دریافت می‌کنید، دوست داشتم. MW08 هنوز با یک نسخه عمودی جدید از آن موجود است، اما دو گزینه جدید نیز دارید: گرافیت صیقلی و مشکی مات. این بار مشکی مات را امتحان کردم. انصافاً انتخاب بین آنها سخت است – هر دو عالی به نظر می رسند – اما به طور کلی فکر می کنم هنوز فولاد ضد زنگ را ترجیح می دهم.

من فکر نمی‌کنم از نظر فیزیکی برای هدفون‌های داخل گوشی امکان ایجاد همان سطح صدای همه جانبه‌ای که با هدفون‌های روی گوشی یا روی گوشی دریافت می‌کنید، وجود نداشته باشد. سایز سوارکار تنها چیزی است که برای کلاه ایمنی مهم است، اما یک فاکتور است. حتی وقتی یک خلبان کوچک را مستقیماً در گوش خود قرار می دهید، تنها هوای زیادی وجود دارد که می تواند فشار دهد […]

MW07 Plus در سال 2019 ANC و افزایش قابل توجهی در طول عمر باتری اضافه کرد و MW08 پیشرفت های دیگری را ارائه می دهد:

  • درایورهای بزرگتر (11 میلی متر در مقابل 10 میلی متر)
  • ANC بهبود یافته (میکرون های اضافی و حالت های مختلف)
  • بلوتوث 5.2
  • کاهش قابل توجه سایز
  • طراحی کیس جدید

MW08 در مقابل AirPods Pro

Master & Dynamic MW08 جدیدترین نسخه از اولین هدفون بی سیم واقعی هستند که من را به خود جلب کرد – و همچنان تحت تاثیر قرار می دهند.

حجم زیادی هم دارد. حتی در وسایل نقلیه عمومی، من هرگز از آنها با حداکثر حجم استفاده نمی کنم، که فکر می کنم یکی دیگر از دستاوردهای چشمگیر دستگاه های داخل گوشی است. اما اگر آنها را به حداکثر برسانید، هیچ اعوجاجی وجود ندارد.

ارتفاعات و میانه ها واضح و با جزئیات هستند و بیس واقعاً چشمگیر است. اما در حالی که باس حضور واقعی دارد، به هیچ وجه مصنوعی به نظر نمی رسد – تعادل به درستی انجام می شود.