Microsoft Teams پشتیبانی CarPlay را برای پیوستن به جلسات در حال حرکت اضافه می کند

ویژگی‌های جدید در Teams شامل پشتیبانی از دوربین‌های به اصطلاح هوشمند است که دوربین‌هایی هستند که از مواردی مانند ژست‌ها، ردیابی چهره و غیره پشتیبانی می‌کنند. در iOS، Microsoft Teams همچنین دسترسی سریع جدیدی به Chat، Live Reactions و وایت برد مایکروسافت اضافه می کند.

Speaker Coach، یک ویژگی تیم‌های مبتنی بر هوش مصنوعی که سرعت شما را در طول جلسات نظارت می‌کند، در اوایل سال 2022 ارائه می‌شود و اصلاحات نور خودکار برای جلسات ویدیویی Teams در ماه‌های آینده ظاهر می‌شود.

آیا با استفاده از CarPlay و Microsoft Teams از ماشین خود در جلسات یا کلاس های مجازی شرکت خواهید کرد؟ در نظرات به ما اطلاع دهید!

در نهایت، و شاید مخصوصاً برای طرفداران اپل، Microsoft Teams برای iOS در این ماه یکپارچه سازی CarPlay را اضافه می کند. در حالی که برنامه Teams قبلاً از ادغام CallKit پشتیبانی می کرد، ادغام کامل با CarPlay به شما امکان می دهد مستقیماً از CarPlay به اتومبیل ها بپیوندید، از جمله با Siri. این ویژگی فقط از حالت صوتی پشتیبانی می کند.

FTC: ما از لینک های وابسته خودکار درآمدزا استفاده می کنیم. بعد از.


مایکروسافت در حال ارائه به روز رسانی برای برنامه Microsoft Teams خود با تمرکز بر بهبودهای کار هیبریدی اضافی و ادغام CarPlay است. با ادغام CarPlay که در این ماه ارائه می‌شود، اکنون می‌توانید از ماشین خود به جلسات Microsoft Teams بپیوندید.

همانطور که برای اولین بار توسط حاشیه، غیرمتمرکز، مایکروسافت تعداد انگشت شماری از ویژگی های جدید را برای تیمز اعلام کرد تا بر تمرکز مداوم خود بر کار از راه دور و ترکیبی تأکید کند. اتفاقا مایکروسافت نیز آشکار کرد امروز که او به دلیل افزایش موارد COVID-19 برنامه های خود را برای بازگشت به دفتر در ایالات متحده به طور نامحدود به تعویق می اندازد.

برای اخبار بیشتر اپل، 9to5Mac را در YouTube بررسی کنید:

همچنین از سال 2022، می‌توانید دوربین Teams خود را در پاورپوینت جاسازی کنید تا ویدیوی شما در کنار نمایش اسلاید شما نمایش داده شود.

تیم های مایکروسافت در تلفن همراه نیز در حال به روز رسانی هستند تا دسترسی سریع به چت، واکنش های زنده و تخته سفید مایکروسافت را شامل شود. به گفته مایکروسافت، این حالت همراه به‌روزرسانی شده همچنین شامل دسترسی آسان‌تر به کنترل‌هایی مانند بی‌صدا کردن یا روشن/خاموش کردن دوربین است و در ماه‌های آینده در دسترس خواهد بود.Source link

بخش کارپلی 9to5mac فارسی