Mophie 4-in-1 Wireless Charging for iPhone/AirPods – نقد و بررسی

آداپتور اپل واچ به راحتی متصل و جدا می شود و شما باید از شارژر اپل واچ خود استفاده کنید. در حالی که این بدان معناست که شما یک کابل در پشت تشک شارژ خواهید داشت که با آن مبارزه کنید، انعطاف پذیری خوبی است که بتوانید آن را بیرون بکشید.

استفاده شده

در حالی که شارژرهای کاملاً یکپارچه اپل واچ بسیار خوب هستند، مطمئناً قیمت را افزایش می دهد و همچنین تطبیق پذیری موجود را از دست خواهید داد.

پد شارژ بی سیم 4 در 1

پد شارژ بی سیم 4 در 1 دارای یک پارچه خاکستری تیره تمیز و نرم در سراسر بالای دستگاه است. قسمت پایینی قاب پلاستیکی است و تمام قسمت زیرین آن از لاستیک ضد لغزش تشکیل شده است، بنابراین هنگام قرار دادن و جدا کردن دستگاه ها نمی لغزد. همچنین یک سیستم تهویه برای مدیریت گرما در کل محیط پایین وجود دارد.

می توانید پد شارژ بی سیم 4 در 1 را بردارید زنده از Mophie همچنین آمازون.

سه بخش در بالای تشک با چهار فرورفتگی دستگاه برای تسهیل قرارگیری دقیق روی نقاط ضربه کویل شارژ بی سیم وجود دارد.

تنها آرزوی من برای پد شارژ بی سیم 4 در 1 این است که Mophie یک اسلات برای شارژر دوم اپل واچ اضافه کند. و برای کسانی که به دو شارژر اپل واچ نیاز ندارند، امکان شارژ 4 دستگاه بی سیم و 2 دستگاه سیمی را فراهم می کند.

شارژرهای بی‌سیم زیادی در بازار وجود دارند که از سه دستگاه به طور همزمان پشتیبانی می‌کنند، اما چیزی پیدا می‌شود که بتواند آن را روشن کند. چهار پنج دستگاه اپل به طور همزمان – از یک برند معتبر – بسیار دشوارتر است. را وارد کنید پد شارژ بی سیم Mophie 4-in-1.

مشخصات پد شارژ بی سیم Mophie 4-in-1

 • 4 پد شارژ بی سیم Qi
  • تا 10 وات خروجی در هر پد
  • اتاقی برای ۲ آیفون و ۲ جفت ایرپاد یا ۳ آیفون
  • از طریق کیس هایی با ضخامت 3 میلی متر شارژ می شود
 • آداپتور داک اپل واچ شامل (کابل شامل نمی شود)
 • پورت USB-A عقب اضافی
 • روکش پارچه بادوام
 • گارانتی دو ساله
 • قیمت: 149.99 دلار

طراحی و مواد

در 150 دلار، من فکر می کنم پد شارژ بی سیم Mophie 4-in-1 با توجه به اینکه می‌تواند جایگزین دو شارژر بی‌سیم دوگانه شود و انعطاف‌پذیری و راحتی زیادی را از یک برند مورد اعتماد ارائه می‌دهد، ارزش پولی خوبی دارد.

خانواده من از آن به عنوان مرکز بارگیری آشپزخانه استفاده می کنند و ما آن را بسیار راحت یافته ایم. داشتن یک شارژر بی سیم که دو آیفون و دو مجموعه ایرپاد را به طور همزمان تغذیه می کند، با قابلیت شارژ همزمان سه گوشی با اپل واچ، واقعاً خوب است.

طبق معمول، این شارژر Mophie کیفیت ساخت خوبی دارد، اگرچه از آلومینیوم برای قاب استفاده نمی کند و من دوست دارم به جای یک سال گارانتی که اکثر شرکت ها ارائه می دهند، دو سال گارانتی دریافت کنید.

انتقاد سازنده

Mophie اخیراً یک شارژر بی‌سیم جدید و جامد برای آیفون و ایرپاد راه‌اندازی کرده است – Charging Stand+ – و پس از بررسی آن، برادر بزرگش توجه ما را به خود جلب کرد. پد شارژ بی سیم 4 در 1. این شارژر برای آیفون، ایرپاد و اپل واچ برای زوج ها یا خانواده هایی که به دنبال راحتی شارژ بی سیم همزمان بدون نیاز به خرید چندین دستگاه هستند، مناسب است.

FTC: ما از لینک های وابسته خودکار درآمدزا استفاده می کنیم. بعد از.Source link

بخش نقد و بررسی 9to5mac فارسی

قابلیت شارژ بی سیم دو آیفون و دو جفت AirPods/AirPods Pro و Apple Watch، یا سه آیفون به طور همزمان و Apple Watch را ارائه می دهد (یا می توانید پورت USB-A عقب را برای دستگاه دیگری رایگان نگه دارید).

طراحی پارچه خاکستری ساده و تمیز به این معنی است که تقریباً در هر خانه ای باید کاملاً جا بیفتد و دره های فرورفته برای هر شارژر بی سیم به معنای شفاف بودن آن است تا مطمئن شوید دستگاه شما در مکان مناسبی قرار دارد.

در زمان نگارش این مقاله، موفی رهبری الف پیشنهاد تخفیف 30 درصدی هنگام خرید دو محصول Zagg و به طور متناوب، اغلب ارائه 20 درصد تخفیف یک مقاله در اولین اشتراک در خبرنامه آن.