Nanoleaf امکانات طراحی را با چراغ‌های مدولار HomeKit “Lines Squared” گسترش می‌دهد


Nanoleaf چراغ های مدولار HomeKit Lines (بازبینی شده) خود را تقریباً راه اندازی کرده است یک سال پیش و در بهار گذشته شاهد به‌روزرسانی بودیم که گزینه مشکی مات را به همراه داشت. اکنون این شرکت “Lines Squared” را با کانکتورهای 90 درجه به جای کانکتورهای 60 درجه هگز موجود در نسخه اصلی راه اندازی کرده است.

Nanoleaf امروز نوع جدید Lines Squared چراغ های هوشمند HomeKit خود را راه اندازی کرد و جزئیات آن را در یک بیانیه مطبوعاتی به اشتراک گذاشت:

Nanoleaf، پیشرو جهانی در نوآوری روشنایی هوشمند، امروز میله‌های نور ال‌ای‌دی هوشمند مربعی نانولیف را با طراحی ماژولار بی‌نظیر معرفی می‌کند. Lines Squared به کاربران این امکان را می‌دهد که چراغ‌های با نور پس‌زمینه شیک را در زوایای 90 درجه با استفاده از مربع متصل کنند. نصب کانکتورها برای ایجاد طرح های خطی یا “مربع” برای ایجاد خطوط تمیز در اطراف چارچوب درها و گوشه ها یا آزمایش با طرح های هندسی برای یک اثر هنری.

گزینه جدید شامل همان میله‌های نور مدولار هوشمند (اما 4 عدد در مقابل 9 عدد با کیت استاندارد) است. همچنین می‌توانید کانکتورهای شش‌ضلعی 60 درجه را با کانکتورهای مربعی جدید 90 درجه ترکیب و تطبیق دهید، اگر از قبل Lines دارید یا می‌خواهید هم کیت‌های خطوط اصلی و هم کیت‌های Square Lines جدید را انتخاب کنید.

مشخصات فنی

  • 11 چراغ 0.78 اینچی (28 x 2 سانتی متر)
  • پشتیبانی از HomeKit، Google Assistant، Alexa، IFTTT و SmartThings
  • پشتیبانی از Thread/Matter + Thread Border Router
  • خطوط نور پس زمینه و قابل تنظیم
  • عملکردهای بصری ساز موسیقی و آینه سازی صفحه نمایش
  • راه اندازی/پیکربندی آسان
  • 99.99 دلار برای خطوط مربع (4 چراغ)، 159.99 دلار برای خطوط اصلی (9 چراغ)

چراغ‌های جدید به زودی برای پیش‌سفارش در دسترس هستند. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد خطوط نانولیف، پوشش عمیق ما را بررسی کنید:

FTC: ما از لینک های وابسته خودکار درآمدزا استفاده می کنیم. بعد از.


برای اخبار بیشتر اپل، 9to5Mac را در YouTube بررسی کنید:Source link

بخش هوم کیت 9to5mac فارسی