Nanoleaf مسیریاب‌های Thread Edge را در پانل‌های نور هوشمند خود برای یکپارچگی بهتر خانه فعال می‌کند. [U]

به روز رسانی: نانو برگ گفت 9to5Mac که آپدیت با تاخیر انجام شده و به زودی در دسترس خواهد بود. می توانید اصل مقاله را در زیر بخوانید.

اکنون با پشتیبانی از روتر Thread edge، دارندگان Nanoleaf Shapes و Nanoleaf Elements می‌توانند دستگاه‌های Essentials خود را با استفاده از سیستم عامل اندروید کنترل کنند. همچنین به این معنی است که این پنل ها با Samsung SmartThings، Amazon Alexa و Google Assistant کار خواهند کرد.

نبود روترهای مرزی مشکلاتی را ایجاد کرده است. برای مثال، با خط Nanoleaf Essentials، فقط کاربران اپل می‌توانند از Thread برای کنترل از راه دور استفاده کنند. کاربران اندروید می‌توانستند از بلوتوث برای کنترل دستگاه‌ها استفاده کنند، اما فقط در فواصل کوتاه کار می‌کرد.

برای اخبار بیشتر اپل، 9to5Mac را در YouTube بررسی کنید:

HomePod Mini اولین روتر Thread Border موجود بود، اما این بدان معناست که فقط با دستگاه های اپل سازگار است. در حالی که گوگل قصد دارد پشتیبانی Thread Border Router را در Nest Hub (نسل دوم) و Nest Hub Max خود فعال کند، هنوز این کار را انجام نداده است.

Thread یک پروتکل شبکه باز است که توسط اتحادی از شرکت هایی مانند گوگل، سامسونگ و کوالکام ایجاد شده است تا به لوازم جانبی خانه اجازه دهد تا با استفاده از اتصال همتا به همتا با یکدیگر ارتباط برقرار کنند. سپس اپل به این اتحاد پیوست و HomePod mini را به عنوان اولین محصول خود که از پروتکل Thread پشتیبانی می کند، معرفی کرد.

Nanoleaf امروز مسیریاب‌های Thread edge را در پانل‌های نور هوشمند Shapes و Elements خود فعال کرد که باید یکپارچگی با سایر لوازم جانبی خانه را بهبود بخشد. این به دنبال اعلام Nanoleaf Essentials با پشتیبانی از همان پروتکل در نوامبر سال گذشته است.Source link

بخش هوم کیت 9to5mac فارسی

به طور خاص، پانل های Nanoleaf به عنوان مسیریاب مرزی عمل خواهند کرد. برای استفاده از شبکه Thread، کاربر باید یک روتر لبه داشته باشد که امکان ارتباط بین سایر دستگاه های Thread و شبکه معمولی را فراهم کند. در حال حاضر، فقط HomePod mini این قابلیت را دارد، اما خوشبختانه پنل های نور هوشمند Nanoleaf اکنون این کار را انجام خواهند داد.

FTC: ما از لینک های وابسته خودکار درآمدزا استفاده می کنیم. بعد از.


همانطور که توسط بررسی های قابل اعتمادNanoleaf اکنون از پروتکل Thread در فرم‌های Nanoleaf و Nanoleaf Elements پشتیبانی می‌کند، که هر دو پنل‌های نور هوشمند هستند که می‌توانند در موقعیت‌های مختلف مرتب شوند.

میتونی پیدا کنی پیشنهادات ویژه برای محصولات Nanoleaf در آمازونپس حتما آن را بررسی کنید

همچنین بخوانید: