Nanoleaf پشتیبانی Matter را برای A19 و Light Strip و همچنین انواع لامپ های هوشمند جدید اعلام کرد

دیدن Nanoleaf به عنوان اولین پذیرنده ماده بسیار عالی است. و انواع جدیدی از لامپ ها خوش آمدید!Source link

بخش هوم کیت 9to5mac فارسی

لامپ‌های Essentials و Lightstrip سازگار با ماده قرار است در «اوایل سال 2023» با قیمت‌های 19.99 تا 99.99 دلار به بازار عرضه شوند.

آنها هر دو بدون هاب با HomeKit کار می کنند و از Thread پشتیبانی می کنند. آنها عملکرد قابل توجهی را با قیمت های مناسب برای لامپ های Lightstrip و A19 موجود ارائه می دهند. و نسخه‌های جدید Matter که در اوایل سال آینده عرضه می‌شوند می‌توانند شامل افزایش قیمت باشند.

Nanoleaf همچنین قصد دارد سایر محصولات جدید با پشتیبانی از Matter را در نمایشگاه CES در ژانویه به نمایش بگذارد.

دیدگاه 9to5Mac

برای اخبار بیشتر اپل، 9to5Mac را در YouTube بررسی کنید:

FTC: ما از لینک های وابسته خودکار درآمدزا استفاده می کنیم. بعد از.


Nanoleaf با این خبر منتشر شد که پشتیبانی از Matter را به همراه دو لامپ جدید برای برخی از چراغ‌های هوشمند محبوب خود ارائه می‌کند. به زودی، این مجموعه شامل گزینه های GU10 و BR30 علاوه بر لامپ های هوشمند Lightstrip و A19 خواهد بود.

“Nanoleaf، رهبر جهانی در نوآوری روشنایی هوشمند، چهار لامپ هوشمند و نوار نوری جدید با قابلیت Matter را در طیف Essentials معرفی می کند و اولین محصولات روشنایی را برای کار با Matter ارائه می دهد. این طیف نوآورانه از نورپردازی هوشمند، دارای A19، GU10 است. لامپ‌های BR30 و نوار نور، اولین صنعت را با فناوری فعال‌سازی ماده‌اش نشان می‌دهد، که نمونه‌ای از تعهد نانولیف برای ایجاد یکپارچه‌ترین تجربه برای کاربرانش و باز کردن راه برای آینده خانه هوشمند است.”

و کسانی که نورپردازی توکار یا سفارشی دارند، از پیوستن انواع لامپ BR30 و GU10 به خط تولید نسخه‌های جدید Matter هیجان‌زده خواهند شد.

تاریخ عرضه و قیمت دستگاه Nanoleaf Matter

با این حال، اگر به HomeKit متصل هستید و به ضمانت بین پلتفرم Matter نیاز ندارید، اکنون منطقی است که لامپ Essentials Lightstrip یا A19 را انتخاب کنید.

من قبلاً لامپ Nanoleaf Essentials Lightstrip و لامپ A19 را آزمایش کرده‌ام، هر دو محصولی عالی هستند که از HomeKit پشتیبانی می‌کنند و نیازی به هاب ندارند (حتی از جمله Thread). اضافه کردن Matter آنها را حتی بهتر و برای مشتریان بیشتری قابل دسترسی می کند، صرف نظر از اینکه از چه پلتفرم خانه هوشمندی استفاده می کنید.

Nanoleaf این خبر را در کنار رویداد Matter که امروز برگزار می شود، تشریح کرد: