Nanoleaf کیت انعکاسی و نوار نوری تلویزیون همهجانبه با ماده را راه اندازی کرد

Nanoleaf 4D Screen Mirror and Lightstrip Kit اکنون با قیمت 99.99 دلار به همراه Lightstrip یا فقط 79.99 دلار برای دوربین در دسترس است.

در رویداد اعلامی Nanoleaf نگاهی دقیق‌تر به سیستم روشنایی هوشمند جدید داشته باشید:

سیستم Matter-enabled – که از HomeKit و همچنین پلتفرم های خانه هوشمند گوگل و آمازون و غیره پشتیبانی می کند – هم با تلویزیون و هم با مانیتور کار می کند. و برای حفظ حریم خصوصی بیشتر، دوربین در مواقعی که از آن استفاده نمی کنید یک پوشش لنز دارد.

برای کسانی که قبلاً برخی از چراغ‌های هوشمند Nanoleaf را دارند، فناوری جدید Sync+ به این معنی است که نورپردازی آینه‌ای صفحه در 50 دستگاه مختلف نانولیف کار می‌کند تا بتوانید تنظیمات خود را حتی فراگیرتر کنید.

برای دوربین، Nanoleaf آن را ساخته است تا کاربران بتوانند آن را در بالا یا زیر تلویزیون خود نصب کنند. در همین حال، Lightstrip همراه با براکت ها و چسب ها برای نصب بدون درز در پشت تلویزیون شما ارائه می شود.

کیت آینه و نوار نوری تلویزیون 4 بعدی نانولیف 1

FTC: ما از لینک های وابسته خودکار درآمدزا استفاده می کنیم. بیشتر.Source link

بخش هوم کیت 9to5mac فارسی

Nanoleaf کیت 4D Screen Mirroring و Light Strips را در یک بسته برای تلویزیون های تا 65 اینچ تا 85 اینچ و همچنین فروش فقط دوربین ارائه می دهد. همچنین مجموعه‌های 4 بعدی فراگیرتری وجود دارد که با خطوط، شکل‌های نانولیف و موارد دیگر همراه است.

این شرکت ادعا می کند که با “چهار حالت آینه صفحه نمایش برای انتخاب و 50 منطقه آدرس پذیر در Lightstrip (طول 5M)، کاربران برای سفارشی کردن فضای سرگرمی خود آزادی کامل دارند.

هدف Nanoleaf با کیت 4D Screen Mirroring این است که “تجربه سرگرمی شما را فراتر از صفحه نمایش” بسازد. این کار را با یک سیستم فعال Matter که از سه بخش تشکیل شده است انجام می دهد: دوربین Screen Mirror، نوار نور آدرس پذیر هوشمند، و فناوری جدید Sync+ که به کاربران اجازه می دهد حتی چراغ های هوشمند Nanoleaf بیشتری اضافه کنند.

در CES در ماه ژانویه، Nanoleaf مجموعه‌ای از دستگاه‌های روشنایی هوشمند جدید با پشتیبانی از ماده را معرفی کرد. امروز یکی از آنها با دوربین 4 بعدی آینه و کیت Lightstrip وارد شد. با هدف اینکه تجربه سرگرمی خود را فراگیرتر از همیشه کنید، در ادامه برای همه جزئیات آخرین محصول نورپردازی هوشمند نانولیف بخوانید.