Nanoleaf Launches Matter Compatible A19، BR30، GU10، Downlights فرورفته و Lightstrip

این قیمت ها به خصوص لامپ های 3 بسته BR30 و GU10 کاملا رقابتی هستند. برای مشاهده دقیق تر، ویدیوی تبلیغاتی چراغ های جدید Matter را در زیر مشاهده کنید. و برای جزئیات بیشتر، در اینجا بررسی من از Nanoleaf Essentials A19 و Lightstrip است:

FTC: ما از لینک های وابسته خودکار درآمدزا استفاده می کنیم. بیشتر.

[ad_2]

Source link

بخش هوم کیت 9to5mac فارسی

پاییز گذشته، Nanoleaf اعلام کرد که Matter را به خط روشنایی هوشمند Essentials خود اضافه می کند و انواع جدیدی از لامپ ها را روانه بازار می کند. اکنون جدیدترین محصولات با Thread/Matter برای لامپ های هوشمند A19، GU10، BR30، Recessed Downlight و Lightstrip وارد شده اند.

معرفی چراغ‌های هوشمند جدید Matter Essentials:

Nanoleaf این خبر را در یک پست وبلاگ و ویدیوی تبلیغاتی اعلام کرد. به عنوان یادآوری، Matter یک استاندارد خانه هوشمند جدید است که از همکاری اپل، آمازون، گوگل، سامسونگ، اتحادیه استانداردهای اتصال و غیره به وجود آمده است. ایده بزرگ این است که به مشتریان اطلاع دهیم که یک دستگاه خانه هوشمند با راه‌اندازی (مقطع پلتفرم) آن‌ها کار می‌کند و همچنین آنها را سریع‌تر، قابل اعتمادتر، ایمن‌تر و استفاده آسان‌تر می‌کند.

من قبلاً Nanoleaf Essentials A19 و Lightstrip را با پشتیبانی از HomeKit و Hubless Thread بررسی کرده‌ام. اکنون محدوده Essentials با انواع لامپ های جدید و اضافه شدن پشتیبانی از Matter، همه کاره تر از همیشه شده است.