Nanoleaf Launches Matter Compatible A19، BR30، GU10، Downlights فرورفته و Lightstrip

این قیمت ها به خصوص لامپ های 3 بسته BR30 و GU10 کاملا رقابتی هستند. برای مشاهده دقیق تر، ویدیوی تبلیغاتی چراغ های جدید Matter را در زیر مشاهده کنید. و برای جزئیات بیشتر، در اینجا بررسی من از Nanoleaf Essentials A19 و Lightstrip است:

FTC: ما از لینک های وابسته خودکار درآمدزا استفاده می کنیم. بیشتر.Source link

بخش هوم کیت 9to5mac فارسی

پاییز گذشته، Nanoleaf اعلام کرد که Matter را به خط روشنایی هوشمند Essentials خود اضافه می کند و انواع جدیدی از لامپ ها را روانه بازار می کند. اکنون جدیدترین محصولات با Thread/Matter برای لامپ های هوشمند A19، GU10، BR30، Recessed Downlight و Lightstrip وارد شده اند.

معرفی چراغ‌های هوشمند جدید Matter Essentials:

Nanoleaf این خبر را در یک پست وبلاگ و ویدیوی تبلیغاتی اعلام کرد. به عنوان یادآوری، Matter یک استاندارد خانه هوشمند جدید است که از همکاری اپل، آمازون، گوگل، سامسونگ، اتحادیه استانداردهای اتصال و غیره به وجود آمده است. ایده بزرگ این است که به مشتریان اطلاع دهیم که یک دستگاه خانه هوشمند با راه‌اندازی (مقطع پلتفرم) آن‌ها کار می‌کند و همچنین آنها را سریع‌تر، قابل اعتمادتر، ایمن‌تر و استفاده آسان‌تر می‌کند.

من قبلاً Nanoleaf Essentials A19 و Lightstrip را با پشتیبانی از HomeKit و Hubless Thread بررسی کرده‌ام. اکنون محدوده Essentials با انواع لامپ های جدید و اضافه شدن پشتیبانی از Matter، همه کاره تر از همیشه شده است.