Nest Cam با Floodlight: چرا آن را به HomeKit انتخاب کردم


در گذشته چند بار در مورد روند ساخت خانه نوشته ام. چیز تازه ای در مورد “شروع از صفر” در خانه شما و تصمیم گیری در مورد همه چیز تازه وجود دارد. بازنگری در نقش فناوری خانه هوشمند در زندگی شما نیز فایده ای دارد. چقدر زیاد است؟ آیا استفاده از سوئیچ در اینجا به جای لامپ هوشمند آسان تر خواهد بود؟ آیا واقعا نیاز دارم این دوربین های زیادی؟ برای تکرار بعدی بخش دفتر خاطرات خانه هوشمند هفتگی HomeKit، می‌خواهم توضیح دهم که چرا برند دوربینی را انتخاب کرده‌ام که فکر نمی‌کردم چند ماه پیش با آن بروم. بیایید ببینیم چگونه در نهایت دوربین Nest Cam با Floodlight را برای دوربین های فضای باز خود انتخاب کردم.

HomeKit هفتگی مجموعه ای است که بر لوازم جانبی خانه هوشمند، نکات و ترفندهای اتوماسیون و هر چیزی که به چارچوب خانه هوشمند اپل مربوط می شود تمرکز دارد.


همانطور که روزهای خود را در خانه فعلی خود به پایان می‌رسانیم، به این فکر کرده‌ام که در خانه فعلی‌مان با HomeKit چه چیزی را دوست دارم در مقابل آنچه که دوست ندارم. یک بار شنیدم که یکی می گوید قبل از خرید هر چیزی به این فکر کنید:

  • آیا می توانید از این موضوع استفاده کنید؟
  • آیا می توانید چیز را حفظ کنید؟

وقتی به محصولاتی که در خانه هوشمند بعدی خود می خواهم فکر می کنم، به ایده آل مشابهی فکر می کنم:

  • آیا من می خواهم این را حفظ کنم؟
  • آیا تعمیر ارزش آن را دارد؟

من روند ساخت خانه مان را تماشا کردم و به نقش دوربین های بیرونی فکر کردم. به اطراف ملک نگاه کردم و فکر کردم – آیا اینجا به دوربین نیاز دارم؟ آیا مکان دیگری با دوربین های کمتری وجود دارد که ممکن است کار کند؟ آیا می خواهم آجر را سوراخ کنم (خانه ما آجری است) یا می توانم دوباره فکر کنم که چگونه کار می کند؟

دوربین های نورافکن

Nest Cam Floodlight

ما در مورد نورپردازی بیرونی با سازنده خود صحبت کردیم و موضوع نورافکن مطرح شد. برنامه ما این است که این خانه آخرین خانه ای باشد که می سازیم و در آن زندگی می کنیم تا زمانی که برای نگهداری از آن خیلی پیر شویم. بنابراین فکر کردم: امروز چه تصمیمی می توانم بگیرم که یک دهه بعد مرا راضی کند؟

همانطور که ما به پروژکتور فکر می کردیم، ترکیب پروژکتور و دوربین برای من بسیار منطقی بود. من به اندازه کافی در مورد محصولات خانه هوشمند تحقیق می کنم تا بدانم که واقعاً گزینه های انگشت شماری برای ترکیب پروژکتور خانه هوشمند و دوربین وجود دارد.

تصمیم گرفتم با Nest برای ما بروم ترموستات عمدتاً به دلیل ظاهر بیرونی آن است. من استفاده خواهم کرد مرکز بازدیدکنندگان سار تا پس از نصب آن را به HomeKit پیوند دهید. چرا Nest؟ با فکر کردن به دوربین های فضای باز، متوجه شدم که یکی از چیزهایی که می خواستم ضبط 24/7 بود. متاسفانه هیچ گزینه HomeKit Secure Video برای ضبط مداوم وجود ندارد. در حالی که ثبت نام مبتنی بر رویداد عالی است، من به بلند مدت فکر می کنم. اشتراک Google’s Nest Aware Plus (120 دلار در سال) به من 60 روز سابقه رویداد و 10 روز ضبط 24 ساعته در یک محیط میزبان ابری می دهد. اشتراک همه دوربین‌های من (و زنگ‌های در) را نیز پوشش می‌دهد. به نظر من بسته جذابی است، بنابراین تصمیم گرفتم از آن استفاده کنم. از آنجایی که در پروژکتورهای من ادغام شده است، هیچ سیم کشی یا سوراخکاری اضافی مورد نیاز نیست. من همیشه یک نورافکن بیرون از خانه خواهم داشت، بنابراین حتی اگر تصمیم بگیرم در آینده از Nest Cam با Floodlight استفاده نکنم، می توانم آنها را حذف کنم و یک چراغ سنتی نصب کنم.

اشتراک Nest Aware

در Nest Cam با پروژکتور نتیجه بگیرید

من تازه خواندن را تمام کردم ساخته شده توسط تونی فادل. اگرچه این داستان حرفه ای او نیست، اما داستان های زیادی از تاسیس Nest وجود دارد. علیرغم احساسی که در مورد خرید آن‌ها توسط گوگل دارید (تونی اطلاعات گذشته زیادی دارد)، Nest یک مارک برتر برای محصولات خانه هوشمند است. آن‌ها ترموستات‌ها را گرفتند و ضمن اضافه کردن ویژگی‌های جدید، آنها را زیبا جلوه دادند. وقتی به دوربین تودرتو با پروژکتور، من همان تماس را می بینم. این محصول سنتی را می گیرد و در عین حال که عملکردهای جدیدی به آن اضافه می کند، عالی به نظر می رسد. من از اشتراک Nest Aware استفاده خواهم کرد، اما از آن نیز استفاده خواهم کرد مرکز بازدیدکنندگان سار برای پیوند دادن آن به HomeKit برای اتوماسیون های بومی در جاهای دیگر خانه من.

با دوربین آن را در نورافکن قرار دادید؟ تجربه شما چه بود؟

FTC: ما از لینک های وابسته خودکار درآمدزا استفاده می کنیم. بعد از.


برای اخبار بیشتر اپل، 9to5Mac را در YouTube بررسی کنید:Source link

بخش هوم کیت 9to5mac فارسی