Nest Doorbell و HomeKit: نحوه فعال کردن کمک

FTC: ما از لینک های وابسته خودکار درآمدزا استفاده می کنیم. بعد از.اگر دوست دارید از محصولات خانه هوشمند گوگل و اپل استفاده کنید، باید از Starling Home Hub استفاده کنید. در بررسی اولیه‌ام، اشاره کردم که این یک روش ساده و کلیدی برای افزودن همه محصولات Nest و Google Home شما به HomeKit بود. در طول دو سال و نیم گذشته، تیم پشت این محصول بوده است ادامه داد برای انتشار به روز رسانی ها برای بهتر کردن محصول. امروزه، نسخه 12.0 سیستم عامل، از زنگ در Nest جدید پشتیبانی می کند که شامل ضبط مداوم است.

برای اخبار بیشتر اپل، 9to5Mac را در YouTube بررسی کنید:

هنگامی که Starling Home Hub را از جعبه خارج کردید، آن را به برق و یک درگاه روتر/سوئیچ باز (بدون Wi-Fi) وصل کردید، برای شروع در هر مرورگر نام شبکه به setup.starlinghome.io هدایت خواهید شد. Starling Home Hub با حساب‌های Nest و حساب‌های Google که محصولات Nest را مدیریت می‌کنند کار می‌کند. حتی با احراز هویت دو مرحله ای برای حساب های گوگل کار می کند. در دو سالی که از این محصول استفاده کردم، هرگز مشکلی در اتصال نداشتم. اگر قبلاً دستگاه را دارید، از این بخش سیستم عامل را به روز خواهید کرد.

Starling Home Hub با هزینه یکباره 99 دلاری و بدون هزینه اشتراک در دسترس است. با همه محصولات Google Home کار می کند. با Starling Home Hub، می‌توانید همه محصولات Nest Cam، Doorbell، Thermostat، Protect، Secure و Nest × Yale Lock را به HomeKit و Siri متصل کنید. همچنین به شما امکان می دهد صدا را از هر دستگاه اپل از طریق AirPlay به Nest Audio، Mini یا Google Nest Hub پخش کنید. اگر به دنبال گزینه‌ای برای Nest Doorbell و HomeKit جدید هستید، Starling Home Hub تقریباً ساده‌ترین گزینه موجود است.

تیم Starling Home Hub تاکنون از Nest Doorbell و HoneKit کاملاً تحت تأثیر قرار گرفته است. آنها این یادداشت را در ایمیل ارسال شده به مشتریان خود گنجانده اند.

[ad_2]

Source link

بخش هوم کیت 9to5mac فارسی ما از زمانی که زنگ درب جدید را به دست آورده‌ایم، آن را آزمایش کرده‌ایم، و در واقع فکر می‌کنیم که این یکی از بهترین زنگ‌های ویدیویی است که تا به حال برای پاسخ‌دهی و کیفیت تصویر در روز یا شب دیده‌ایم. به لطف تصویر داخلی Google. پردازش – با وجود این واقعیت که سنسور دوربین خود فقط در وضوح HD است.

به‌روزرسانی میان‌افزار Starling Home Hub 12.0 پشتیبانی کاملی را از زنگ در Nest جدید، از جمله HomeKit Secure Video اضافه می‌کند، به این معنی که با زنگ در Nest، تاریخچه کامل رویدادهای درون برنامه‌ای Apple Home، و همچنین اعلان‌های غنی و مناطق فعالیت HomeKit را دریافت می‌کنید. این ارتقا همچنین کاری که می‌توانید با برنامه Google Home انجام دهید را تغییر نمی‌دهد. آنها در کنار یکدیگر بسیار خوب کار می کنند.

Nest Doorbell HomeKit با Starling Home Hub