Netatmo HomeKit Secure Video برای زنگ در لغو شد

FTC: ما از لینک های وابسته خودکار درآمدزا استفاده می کنیم. بعد از.


و حتی با وجود ویژگی‌های استاندارد HomeKit، شاهد بودیم که شرکت‌هایی مانند Chamberlain و Rachio امسال به پشتیبانی خود پایان دادند، مورد دوم به دلیل خطاهای غیرقابل حل «عدم پاسخگویی».

با این حال، این بهینه‌سازی‌ها اجازه ضبط پیشرفته را نمی‌دهند در حالی که همزمان از فعالیت بالای Wi-Fi و رمزگذاری ویدیوی در حین پرواز مورد نیاز برای سازگاری HomeKit Secure Video پشتیبانی می‌کنند.

HomeKit Secure Video (HKSV) پاسخ اپل به ارائه حریم خصوصی برای دوربین های داخلی و خارجی با پردازش محلی فیلم برای افراد و تشخیص حیوانات خانگی و ویژگی های رمزگذاری سرتاسر است. با این حال، این توانایی دارای تعدادی الزامات فنی است که می تواند اجرای آن را دشوار کند. پس از برنامه ریزی برای آوردن HKSV به زنگ درگاه هوشمند موجود خود از طریق به روز رسانی نرم افزاری، Netatmo تصمیم سختی گرفت که از این ویژگی صرف نظر کند، در اینجا دلیل آن است.

جالب اینجاست که نتاتمو در تجربه مشکلات برق و گرما مرتبط با ادغام HKSV در زنگ درب هوشمند تنها نبود. زنگ درب هوشمند Circle View لاجیتک با HKSV شاهد بوده است که تعدادی از کاربران گرمای بیش از حد را گزارش کرده اند، حتی گاهی اوقات در زمستان.

متأسفانه، پشتیبانی از عملکرد HomeKit Secure Video در حالی که تجربه کاربری رضایت بخشی برای زنگ ویدیوی هوشمند ما حفظ می شود، غیرممکن است.

با این حال، چالش‌های فنی مربوط به مصرف برق و گرمای دستگاه‌ها بسیار زیاد بود. نتاتمو تمام جزئیاتی را به اشتراک گذاشت که چرا متوجه شد «نمی‌تواند از قابلیت HomeKit Secure Video پشتیبانی کند» برای زنگ درب هوشمند خود.


به نظر می رسد اپل می تواند پشتیبانی و مشاوره خود را به شرکت هایی که HomeKit و HKSV را ادغام می کنند افزایش دهد تا تجربه را آسان تر کند.

علی‌رغم تمام تلاش‌های تیم‌هایمان، تصمیم سختی گرفته‌ایم که از فناوری HomeKit Secure Video در زنگ ویدیوی هوشمند پشتیبانی نکنیم.

پس از ادغام HomeKit Secure Video در دوربین‌های هوشمند داخلی و خارجی خود در دو سال گذشته، Netatmo قصد داشت این ویژگی را در یک به‌روزرسانی نرم‌افزاری به زنگ ویدیوی هوشمند خود بیاورد.

اما این چندین ماه توسعه، Netatmo را قادر ساخته است تا تجربه قابل توجهی در رابطه با محدودیت های مادی محصولات کم مصرف به دست آورد. علاوه بر این، بهینه‌سازی‌های مختلف انجام‌شده در این محصول اکنون به ما امکان می‌دهد یک ویژگی جدید مهم را به همه کاربران زنگ ویدیو هوشمند ارائه دهیم: ضبط پیشرفته.

ما با Netatmo تماس گرفتیم تا بپرسیم آیا ممکن است یک زنگ در جدید با مشخصات سخت افزاری مختلف بتواند از HKSV پشتیبانی کند یا خیر.

مزیت این رمزگذاری 30 فریم در ثانیه، عملکرد ضبط پیشرفته است، که اجازه می دهد ضبط ویدیو چند ثانیه قبل از اینکه شخص توسط سنسور دیده شود شروع شود – ویژگی بسیار مورد استقبال کاربران HomeKit Secure Video.

ممنون، گرام کیو!

ادغام ویدیوی HomeKit Secure با زنگ ویدیوی هوشمند ما یک چالش فنی مهم است

سپس تیم های توسعه ما به دنبال راه هایی برای بهینه سازی نرم افزار برای کاهش تأثیر انرژی این ویژگی بودند. و با کمک سفیران داخلی و خارجی خود، توانستیم راه حلی پویا برای فعال یا غیرفعال کردن ضبط پیشرفته بر اساس دمای داخلی محصول ایجاد کنیم.

ضبط پیشرفته تا پایان سال 2022 برای همه زنگ‌های ویدیویی هوشمند Netatmo منتشر خواهد شد.

علاوه بر این، تقریباً تمام عملکردهای ارائه شده توسط HomeKit Secure Video توسط حافظه محلی روی کارت microSD، ذخیره سازی ابری از طریق Dropbox یا سرور FTP خود شما پوشش داده می شود.

ما می دانیم که تصمیم برای پشتیبانی نکردن از HomeKit Secure Video ممکن است برخی از اعضای انجمن ما را ناامید کند. اما ما همیشه تجربه کاربری مشتریان خود را در اولویت قرار می دهیم و متعهد به ارائه برخی از قابل اطمینان ترین، بادوام ترین و مطمئن ترین محصولات در بازار هستیم، حتی اگر گاهی اوقات به معنای اتخاذ تصمیمات سخت در زمینه فناوری باشد.


دیدگاه 9to5Mac

برای اخبار بیشتر اپل، 9to5Mac را در YouTube بررسی کنید:Source link

بخش هوم کیت 9to5mac فارسی

این یک ناامیدی است. به نظر می رسد که شرکت انرژی زیادی را برای یافتن راه حل صرف کرده است، اما نمی تواند بدون به خطر انداختن تجربه کلی، راه حلی را ارائه دهد. و برای مشتریانی که زنگ درب ویدیویی هوشمند را خریداری کرده‌اند و انتظار دارند پشتیبانی HKSV در حال آماده‌سازی است، واقعاً سخت است.

یکی از الزامات اصلی اپل برای سازگاری زنگ در ما با HomeKit Secure Video، رمزگذاری مداوم ویدیو با سرعت 30 فریم در ثانیه است. استفاده از این فناوری به معنای ضرب نرخ ضبط و کدگذاری ویدیو در 15 (از 2 ips به 30 ips) است.

آزمایش‌های اولیه آزمایشگاهی ما نشان داد که زنگ در ما می‌تواند از تمام ویژگی‌های HomeKit Secure Video در یک محیط کنترل‌شده دما و نور بدون هیچ مشکلی پشتیبانی کند. با این حال، پس از کمپین آزمایش میدانی ما با سفیران داخلی ما، متوجه شدیم که این رمزگذاری جدید تأثیر قابل توجهی بر مصرف برق و در نتیجه بر دمای داخلی زنگ در داشته است و تأثیر منفی بر تجربه کاربر (اقدامات محافظتی در برابر گرمای بیش از حد، کاهش سرعت، راه اندازی مجدد بی موقع) می گذارد. ).

این ویژگی منحصربه‌فرد به شما امکان می‌دهد فیلم‌ها را چند ثانیه قبل از ورود فرد به صحنه ضبط کنید – در صورت نیاز آب و هوا – در حالی که الگوریتم‌هایی را که در قلب محصول قرار دارند به طور قابل توجهی بهبود می‌بخشد. و همه اینها بدون قربانی کردن ویژگی‌های امنیتی و حریم خصوصی که نقطه قوت بزرگی برای برند ما هستند.