Overlook Weather یک برنامه رایگان زیبا با رابط کاربری لذت بخش است


یک برنامه جدید هواشناسی تازه راه‌اندازی شده با رابط کاربری دایراما پویا که تجربه‌ای ساده و فوق‌العاده را ارائه می‌کند. قابل ذکر است، Overlook Weather دارای ویجت‌های Home و Lock Screen فوق‌العاده است، رایگان است، هیچ آگهی یا خرید درون‌برنامه‌ای ندارد و هیچ اطلاعات کاربری را جمع‌آوری نمی‌کند. برای نگاهی دقیق تر به این برنامه هواشناسی تیز به ادامه مطلب مراجعه کنید.

در اینجا برنامه‌نویس آلمانی باستیان آندلفسکی برنامه جدید هواشناسی بصری را توصیف می‌کند:

“هدف من این بود که یک برنامه آب و هوا ایجاد کنم که تمام اطلاعاتی را که برای کل روز نیاز دارید در یک نگاه در اختیار شما قرار دهد، در حالی که تماشای آن سرگرم کننده و استفاده آسان است.

نتیجه نهایی مجموعه ای از دو نمودار (دما و احتمال بارش) است که به صورت مجموعه ای از کوه ها نمایش داده می شود. چشم انداز اطراف آنها پیش بینی را نشان می دهد. زمانی که پیش‌بینی چنین می‌گوید، باران یا برف می‌بارد، آسمان ابری مناسب است، فاز ماه به درستی ارائه می‌شود، و خورشید در زمان مناسب در جدول زمانی روزها طلوع و غروب می‌کند.

عملی با Overlook Weather

این برنامه از بسیاری جهات چشمگیر است. همانطور که در بالا ذکر شد، این است

  • کاملا رایگان
  • بدون تبلیغات
  • بدون خرید درون برنامه ای
  • داده های کاربر را جمع آوری نمی کند

دریافت اطلاعات آب و هوای مورد نیاز در روز در یک نگاه از خانه یا صفحه قفل یا در خود برنامه بسیار ساده است.

  • Overlook از WeatherKit اپل برای داده استفاده می کند و از آنجایی که هزینه دارد و Bastian برنامه را به صورت رایگان ارائه می دهد، برنامه به سه تماس داده در روز محدود می شود.
  • با این حال، باستیان در یک پست reddit خاطرنشان کرد که اگر برنامه شروع به کار کند، ممکن است ایده خوبی باشد که یک گزینه اشتراک برای تماس های نامحدود ارائه شود.
  • وقتی سه تماس را در روز انجام می‌دهید، یک پنجره بازشو می‌بینید که به شما امکان می‌دهد باستیان را ایمیل کنید تا به او بفهمانید که نسخه‌ای با تماس‌های نامحدود می‌خواهید.

در اینجا یک پیش نمایش از برنامه است، همانطور که یکی از هم تیمی های من در اینجا در 9to5Mac و یکی از کاربران در reddit اشاره کرد، diorama ساده و دوست داشتنی آن را شبیه یک برنامه آب و هوا می کند و Alto’s Adventure بچه دار شد.

چشم انداز عملی آب و هوا 1

در بالا شما دمای فعلی به اضافه احتمال بارش را دارید. با رابط کاربری ساده، می‌توانید در طول روز روی هر نقطه‌ای از دیوراما ضربه بزنید تا میزان دمای بالاتر در بالا را برای مطابقت با زمان تغییر دهید. یک نشانگر قرمز زمان فعلی را نشان می دهد.

در پایین یک پیش بینی پنج روزه با دماهای بالا و پایین با احتمال بارش در زیر دارید.

و در اینجا مروری بر ویجت های عالی است:

نادیده گرفتن اطلاعات آب و هوا

اگر یک برنامه آب و هوا با داده های زیاد، رادار و همه ویژگی های پیشرفته را ترجیح می دهید، قبلاً متوجه شده اید که Overlook Weather برای شما مناسب نیست.

اما اگر به دنبال راهی زیبا و ساده برای هماهنگی با آنچه مادر طبیعت انجام می دهد هستید، قطعا باید این برنامه رایگان شگفت انگیز را امتحان کنید.

وقتی مردم از باستیان در مورد یک انعام در reddit پرسیدند، او پاسخ داد که در حال حاضر پول نمی‌پذیرد زیرا نمی‌خواهد در حال حاضر کسب‌وکاری در اطراف Overlook ایجاد کند. اما اگر این تغییر کند، ما مطمئناً پیوندی به جعبه انعام او اضافه خواهیم کرد تا هر کسی که می‌خواهد از کار او حمایت کند، بتواند این کار را انجام دهد! 😁

Overlook Weather را امتحان کنید

هیچ نقطه ضعفی برای امتحان Overlook Weather وجود ندارد زیرا برای دانلود از اپ استور کاملا رایگان است.

FTC: ما از لینک های وابسته خودکار درآمدزا استفاده می کنیم. بعد از.برای اخبار بیشتر اپل، 9to5Mac را در YouTube بررسی کنید:Source link

بخش نقد و بررسی 9to5mac فارسی