Pandora Music اکنون با حالت تاریک، سیری در iPhone، HomePod و CarPlay کار می کند

پاندورا از نظر چشم ها راحت تر شد. برنامه ما اکنون از حالت تاریک در iOS 13 پشتیبانی می کند. برای کم کردن روشنایی رابط خود به حالت تاریک بروید تا بتوانید روی موسیقی خود تمرکز کنید نه روی صفحه.

اطلاعات بیشتر در مورد یادداشت های انتشار پاندورا در زیر:

آخرین نسخه از موسیقی پاندورا برای آیفون به صورت رایگان در اپ استور موجود است. این سرویس شامل یک اشتراک پولی اختیاری برای پخش موسیقی برحسب تقاضا است.Source link

بخش کارپلی 9to5mac فارسی اپل ویژگی های جدیدی را در WWDC در ماه ژوئن به CarPlay نشان داد، از جمله توانایی کنترل Pandora و Waze با سیری. ما همچنان منتظر آپدیت بزرگ iOS 13 Waze هستیم، اما Pandora به تازگی نسخه جدید پخش کننده موسیقی خود را برای آیفون منتشر کرده است.

برای اخبار بیشتر اپل در 9to5Mac در YouTube مشترک شوید:

FTC: ما از لینک های وابسته خودکار درآمدزا استفاده می کنیم. بعد از.

کیف شفاف آیفون 11


سیری به تازگی هوشمندتر شده است. اکنون می توانید از سیری بخواهید که موسیقی شما را در پاندورا پخش کند. فقط بگویید “Hey Siri, Lizzo on Pandora را بازی کن”. یا «هی سیری، آخرین قسمت این زندگی آمریکایی را در پاندورا پخش کن». فرقی نمی‌کند از تلفن، هوم پاد یا کارپلی استفاده کنید، سیری می‌خواهد گوش دادن به تمام محتوای مورد علاقه‌تان را کمی آسان‌تر کند. امروز آن را امتحان کنید!

iOS 13 که فردا برای همه در آیفون راه اندازی می شود، ضروری است.

Pandora Music برای iOS 13 دارای کنترل سیری از آیفون، از جمله از طریق Apple CarPlay و HomePod است. نسخه جدید همچنین از ظاهر جدید حالت تاریک اپل در سراسر سیستم پشتیبانی می‌کند، که از جابه‌جایی بین حالت‌ها بر اساس برنامه زمانی یا دستی پشتیبانی می‌کند.