Pandora Music اکنون با حالت تاریک، سیری در iPhone، HomePod و CarPlay کار می کندSource link

بخش کارپلی 9to5mac فارسی

iOS 13 که فردا برای همه در آیفون راه اندازی می شود، ضروری است.

سیری به تازگی هوشمندتر شده است. اکنون می توانید از سیری بخواهید که موسیقی شما را در پاندورا پخش کند. فقط بگویید “Hey Siri, Lizzo on Pandora را بازی کن”. یا «هی سیری، آخرین قسمت این زندگی آمریکایی را در پاندورا پخش کن». فرقی نمی‌کند از تلفن، هوم پاد یا کارپلی استفاده کنید، سیری می‌خواهد گوش دادن به تمام محتوای مورد علاقه‌تان را کمی آسان‌تر کند. امروز آن را امتحان کنید!

Pandora Music برای iOS 13 دارای کنترل سیری از آیفون، از جمله از طریق Apple CarPlay و HomePod است. نسخه جدید همچنین از ظاهر جدید حالت تاریک اپل در سراسر سیستم پشتیبانی می‌کند، که از جابه‌جایی بین حالت‌ها بر اساس برنامه زمانی یا دستی پشتیبانی می‌کند.

FTC: ما از لینک های وابسته خودکار درآمدزا استفاده می کنیم. بعد از.

کیف شفاف آیفون 11


اطلاعات بیشتر در مورد یادداشت های انتشار پاندورا در زیر:

برای اخبار بیشتر اپل در 9to5Mac در YouTube مشترک شوید:

آخرین نسخه از موسیقی پاندورا برای آیفون به صورت رایگان در اپ استور موجود است. این سرویس شامل یک اشتراک پولی اختیاری برای پخش موسیقی برحسب تقاضا است.

اپل ویژگی های جدیدی را در WWDC در ماه ژوئن به CarPlay نشان داد، از جمله توانایی کنترل Pandora و Waze با سیری. ما همچنان منتظر آپدیت بزرگ iOS 13 Waze هستیم، اما Pandora به تازگی نسخه جدید پخش کننده موسیقی خود را برای آیفون منتشر کرده است.

پاندورا از نظر چشم ها راحت تر شد. برنامه ما اکنون از حالت تاریک در iOS 13 پشتیبانی می کند. برای کم کردن روشنایی رابط خود به حالت تاریک بروید تا بتوانید روی موسیقی خود تمرکز کنید نه روی صفحه.