Parallels 16.5 با پشتیبانی بومی Apple Silicon اکنون در دسترس است، عملکرد VM تا 30٪ سریعتر از اینتل

کاربران مک M1 اکنون یک روش جدید مجازی سازی ویندوز روی ماشین هایشان Parallels امروز به طور رسمی Parallels Desktop 16.5 را با پشتیبانی اصلی Apple Silicon منتشر کرد و به کاربران اجازه می دهد تا Windows 10 ARM Insider Preview در مک های M1

Parallels همچنین مزایای عملکرد و کارایی بسیار قابل توجهی را نسبت به M1 Macs ارائه می دهد. مهم‌تر از همه، می‌توانید انتظار افزایش عملکرد 30 درصدی را نسبت به اجرای ماشین مجازی ویندوز 10 روی پردازنده Core i9 اینتل داشته باشید.

  • مصرف انرژی تا 250 درصد کمتر: در مک با تراشه Apple M1، Parallels Desktop 16.5 2.5 برابر کمتر از رایانه MacBook Air 2020 مبتنی بر اینتل مصرف می کند.
  • تا 60 درصد عملکرد بهتر DirectX 11: Parallels Desktop 16.5 که روی Mac M1 اجرا می شود تا 60٪ عملکرد DirectX 11 بهتری نسبت به مک بوک پرو اینتل با پردازنده گرافیکی Radeon Pro 555X ارائه می دهد.
  • تا 30 درصد عملکرد بهتر ماشین های مجازی (ویندوز): اجرای یک ماشین مجازی ویندوز 10 (VM) در ARM Insider Preview در Parallels Desktop 16.5 در Mac M1 تا 30 درصد بهتر از یک VM ویندوز 10 که بر روی MacBook Pro اینتل با CPU Core i9 اینتل اجرا می شود، عمل می کند.

آنچه در اینجا مهم است در نظر داشته باشید این است که مایکروسافت هنوز نسخه ARM ویندوز را به صورت خرده فروشی نمی فروشد. در عوض، باید از Windows 10 ARM Insider Preview استفاده کنید که می توانید از آن دریافت کنید وب سایت مایکروسافت. در پیش نمایش Windows 10 ARM Insider، می توانید برنامه های اینتل را نیز شبیه سازی کنید.

برای اخبار بیشتر اپل، 9to5Mac را در YouTube بررسی کنید:Source link

بخش اپل سیلیکون 9to5mac فارسی

Parallels گزارش می دهد که بیش از 100000 کاربر مک M1 پیش نمایش فنی Parallels Desktop 16.5 را با استفاده از ویندوز 10 مایکروسافت در ARM Insider Previews آزمایش کرده اند. این آزمایش کننده های بتا همچنین «ده ها هزار برنامه مختلف اینتل» را در مجازی سازی آزمایش کرده اند.

ما بازخورد مشتاقانه ای در مورد عملکرد فوق العاده Parallels Desktop 16 Tech Preview برای M1 Mac و Windows 10 در ARM Insider Preview و همچنین برنامه ها و بازی های x86 از جمله Rocket League، Among Us، Roblox، The Elder Scrolls V: Skyrim، Sam و دریافت کردیم. حداکثر نجات جهان و بسیاری دیگر. دوبروولسکی گفت: آزمایش‌کنندگان ویژگی‌های کاربردی آسان Parallels Desktop و ادغام یکپارچه ویندوز با macOS Big Sur را دوست داشتند، که باعث افزایش بهره‌وری شد.

FTC: ما از لینک های وابسته خودکار درآمدزا استفاده می کنیم. بعد از.


میتونی دانلود کنی موازی 16.5 از امروز در وب سایت Parallels.

نیک دوبروولسکی، معاون مهندسی و پشتیبانی Parallels گفت: