Philips Hue چراغ های هوشمند کریسمس را راه اندازی کرد


Philips Hue خط تولید محصولات خانه هوشمند خود را با چیزی که بسیاری از مردم منتظر آن بودند گسترش می دهد: چراغ های رشته ای Festavia. این زنجیرهای جدید از اتصال HomeKit در میان تعدادی دیگر از ویژگی‌های مفید خانه هوشمند استفاده می‌کنند. آنها برای دکوراسیون تعطیلات عالی هستند، اما می توانند در تمام طول سال برای نورپردازی برجسته و دیگر مناسبت های خاص استفاده شوند.

چراغ های رشته ای جدید Philips Hue Festavia دارای 250 LED هوشمند در امتداد یک سیم 20 متری هستند و Signify می گوید که آنها “انعطاف پذیری زیادی برای تزئین درخت کریسمس، راه پله یا هر قسمت از خانه شما ارائه می دهند”. آنها را می توان با HomeKit، برنامه Philips Hue، Amazon Alexa و غیره استفاده کرد.

چراغ‌های رشته‌ای Festavia همه ویژگی‌های هوشمند متفاوتی را که از یک محصول Philips Hue انتظار دارید، از جمله کنترل روشنایی، رنگ‌ها، تایمرها، زمان‌بندی‌ها و موارد دیگر ارائه می‌کنند. Philips Hue همچنین گزینه های Sparkle و Scattered جدیدی را اضافه می کند که به طور خاص برای Festavia طراحی شده اند:

علاوه بر این، کاربران می توانند چندین نقطه رنگی را برای ایجاد یک افکت نور گرادیان در طول رشته انتخاب کنند و رنگ ها را زنده کنند. مانند تمام محصولات Hue، چراغ‌های رشته‌ای Festavia با سایر چراغ‌های Philips Hue در فضا هماهنگ هستند.

علاوه بر چراغ های پری Festavia، ویژگی های جدیدی در برنامه Hue موجود است. افکت جدید Sparkle باعث می شود تا هر نوری بر روی رشته برق بدرخشد و ظاهر جشنی بیشتری ایجاد کند. برای تنظیم راحت‌تر، کاربران می‌توانند البته افکت Candle یا Chimney موجود را انتخاب کنند. علاوه بر این، Festavia با سبک جدیدی ارائه می شود که کاربران می توانند انتخاب کنند: Scattered. در حالی که سبک Linear موجود یک گرادیان رنگی یکپارچه از انتهای رشته ایجاد می کند، سبک Scattered تا پنج رنگ را به طور تصادفی در طول رشته توزیع می کند تا تجربه ای رنگارنگ و جشن داشته باشد.

گلدسته های سبک فستاویا جدید هزینه دارند. آنها برای سفارش در 15 نوامبر با قیمت 159.99 دلار، منحصراً در وب سایت Philips Hue در دسترس خواهند بود. برای سال‌ها، بسیاری از مردم ترجیح می‌دادند از چراغ‌های رشته‌ای «گنگ» همراه با دوشاخه هوشمند استفاده کنند تا اتصال HomeKit را به دکوراسیون کریسمس خود بیاورند.

چراغ‌های جدید Philips Hue Festavia ویژگی‌های دیگری مانند کنترل‌های دقیق رنگ و روشنایی و ویژگی‌هایی مانند «Sparkle» را نسبت به چنین تنظیماتی ارائه می‌کنند. اینکه آیا این ویژگی‌ها به توجیه هزینه کمک می‌کنند یا نه به شما بستگی دارد. شما چی فکر میکنید؟ در نظرات به ما اطلاع دهید.

FTC: ما از لینک های وابسته خودکار درآمدزا استفاده می کنیم. بعد از.


برای اخبار بیشتر اپل، 9to5Mac را در YouTube بررسی کنید:Source link

بخش هوم کیت 9to5mac فارسی