Philips Hue Go: نور عالی برای تجربه HomeKit قابل حمل

روشنایی خانه هوشمند یکی از موارد استفاده اولیه برای هر پلت فرم خانه هوشمند است. هیچ چیزی وجود ندارد که به شما این حس را بدهد که تا سنین سالگی زندگی می کنید جتسون ها نسبت به داشتن چراغ هایی که به طور خودکار بر اساس کنترل حرکت و دستیارهای صوتی روشن و خاموش می شوند. را لامپ Philips Hue Go اگر می خواهید یک لامپ قابل حمل برای فضای بیرونی داشته باشید، افزودنی ارزشمند به محیط HomeKit شما است.

راه اندازی Philips Hue یکی از بهترین سرمایه گذاری هایی است که می توانید هنگام ساخت خانه هوشمند خود انجام دهید. زمانی که چند سال پیش شروع به سرمایه گذاری در محصولات HomeKit کردم، الف کیت شروع رنگ یکی از اولین چیزهایی بود که خریدم و هر روز به آن اعتماد کردم. لامپ‌های Hue را برخی از خوش‌نظرترین لامپ‌های ال‌ای‌دی موجود در بازار یافته‌ام، و این شرکت به سرعت ویژگی‌های HomeKit مانند نورپردازی تطبیقی ​​را هنگامی که توسط اپل منتشر شد اضافه کرد. فیلیپس چند نورافکن شگفت‌انگیز با قابلیت HomeKit می‌سازد، و آنها بخش مهمی از تنظیمات نورپردازی فضای باز HomeKit من هستند.

از آنجایی که Hue Bridge من قبلاً به HomeKit متصل است، یک بار شماره سریال چراغ Philips Hue Go را در برنامه آیفون Hue، بلافاصله در HomeKit در دسترس قرار گرفت. مدتی بود که محصولات Hue را اضافه کرده بودم، بنابراین در واقع فراموش کرده بودم که این فرآیند چقدر آسان است. به نظر می رسید که آنها یک مرحله اضافی خواهند بود، اما وجود نداشت – وقتی برنامه Home را راه اندازی کردم، در انتهای لیست علاقه مندی های من قرار داشت و می توانستم نام آن را تغییر داده و به یک اتاق اختصاص دهم.

Philips Hue Go با اتوماسیون HomeKit

برنامه Philips Hue Go HomeKit

FTC: ما از لینک های وابسته خودکار درآمدزا استفاده می کنیم. بعد از.


اگر به دنبال نورپردازی فضای باز HomeKit هستید که نصب آن آسان، قابل حمل است و می تواند ساعت ها دوام بیاورد، Philips HueGo با کمتر از 100 دلار یک افزودنی عالی برای خانه شما ایجاد می کند. علاوه بر این، از نورپردازی تطبیقی ​​HomeKit پشتیبانی می کند، می تواند یک منطقه تاریک را به راحتی روشن کند و بسیار قابل اعتماد است.

HomeKit هفتگی مجموعه ای است که بر لوازم جانبی خانه هوشمند، نکات و ترفندهای اتوماسیون و هر چیزی که به چارچوب خانه هوشمند اپل مربوط می شود تمرکز دارد.
Source link

بخش هوم کیت 9to5mac فارسی

هنگامی که لامپ Go را شارژ کردید، برای قرار دادن در بیرون آماده می شود. پس از شارژ کامل، می تواند تا 18 ساعت در حالت شمع دنج یا 10 ساعت در حالت نور محیطی دوام بیاورد. این محصول در صورت استفاده با یک بسیار مفید است سنسور حرکت در فضای باز با HomeKit جفت شده است. فرض کنید آن را بارگیری کرده و در ایوان سرپوشیده پشتی خود قرار دهید. سپس می‌توانید از اتوماسیون HomeKit برای فعال کردن زمانی که حرکت پس از غروب خورشید شناسایی می‌شود، استفاده کنید. اگر شما یک سنسور درب در HomeKit، می توان آن را طوری پیکربندی کرد که وقتی درب بعد از غروب آفتاب باز می شود، چراغ روشن می شود. حتی بدون استفاده از آن با اتوماسیون، با Siri و برنامه Home به نور دسترسی کامل خواهید داشت تا آن را روشن، خاموش، کم نور، تغییر رنگ و موارد دیگر کنید.

خلاصه ای از Philips Hue Go

از آنجایی که تابستان زمانی است که بسیاری از مردم زمان زیادی را در خارج از منزل می گذرانند، من اخیراً چراغ Philips Hue Go را برای استفاده در ایوان به جای استفاده از نورافکن برای نورپردازی در فضای باز خریداری کردم. هنگامی که یک Hue Hue در شبکه خود دارید، محصولات Philips یک افزونه آسان هستند زیرا به راحتی در Hue Bridge شما ادغام می شوند، که سپس به طور خودکار در HomeKit نشان داده می شود.

ادغام با HomeKit

Philips Hue Go

برای اخبار بیشتر اپل، 9to5Mac را در YouTube بررسی کنید: